01 84 39 22
اوزون درمانی

اوزون درمانی

 درمان درد های مفاصل 
زانو ، کمر ، شانه

با تزریق گاز اوزون
دکتر محمد علی جلیلی
ارتوپد ، جراح و متخصص استخوان و مفاصل
فوق تخصص زانو و آسیب های ورزشی

تهران ، خیابان اندرزگو


اوزون تراپی

اوزون تراپی

 

کلینیک درد به آذین

 درمان دردهاي حاد و مزمن ، آرتروز زانو ، ديسك كمر، دردهاي عضلاني اسكلتي ، خار پاشنه

با استفاده از جديدترين و به روزترين روش دنيا 
روشي نوين در كننرل و بهبود درد وآرتروز و جلوگيري از پيشرفت بيماري

دکتر محمد علی جلیلی
ارتوپد ، جراح و متخصص استخوان و مفاصل
درمان بيماري هاي زانو و شانه و آسيب هاي ورزشي
جهت دیدن کلیپ های مربوط به نظرات بیمارانی که در کلینیک به آذین از روش تزریق گاز اوزون استفاده کرده اند

 

 

همان طور که در پُست های قبلی گفته شد از روش های درمانی کمردرد و درد های دیسک (چه دیسک گردن چه دیسک کمر)  تزریق #اپیدورال است .تزریق اپیدورال تزریقی است‌که پزشک‌متخصص با سوزن بلندی به نام‌سوزن اپیدورال وارد فضای اپیدورال(فضایی اطراف کانال نخاعی) میشود و با تزریق دوز داروی مد نظر ، باعث کاهش شدید دردهای مزمن و التهاب مزمن در کمر یا گردن می شود.
 
از دیگر روش های درمانی درد های کمری و درد های موضعی ناشی از برخی بیماری ها ( مثل زونا) ، بلاک ریشه ی عصب آن موضع است. بخصوص در افرادی که با درد های ارجاعی کمر درد و علائمی نظیر درد لگن، درد در ساق پاها ، درد یک طرفه یا دو طرفه در پاها دارند بسیار موثر می باشد.
 
در دردهای کمری و دردهای ناشی ار دیسک بیرون زده ، محلی که ریشه ی عصب تحت فشار شدید است، عصب خارج شده ملتهب است و به همین منظور پزشک متخصص میتواند تزریقی انجام دهد که التهاب ناحیه کم شده و فشار وارد شده روی ریشه ی عصب برداشته شود‌.
 
در مواردی که مفصل بین‌مهر های کمریِ بیمار ،خود دچار التهاب است ، پزشک متخصص میتواند تزریق دیگری انجام دهد که به آن تزریق فَسِت میگویند که مشابه بلاک عصب است با این تفاوت که هم روش تشخیصی در پیدا کردن محل درد است  هم  از طریق تزریق داروی بی حسی و کاهنده ی التهاب روش درمانی برای کاهش التهاب مفصل بین دو مهره ی کمر است.
 
و اما ازکجا متوجه بشیم چه تزریقی مناسب ماست ؟


تشخیص اینکه چه نوع تزریقی باید انجام شود ( تزریق اپیدورال، بلاک عصبی ، تزریق فَسِت و ...) با پزشک متخصص درد و یا جراح مغز و اعصاب است. در کلینیک درد مِهرِگان بیماران توسط جراحان مغز و اعصاب ما مورد معاینه کامل به همراه مدارکشان از جمله اِم آر آی کمر یا گردن و سایر مدارک مد نظر وی قرار میگیرند و سپس پزشک نوع تزریق را مشخص میکند و در اتاق عمل مجهز و استریل کلینیک درد مِهرِگان تحت دستگاه C-ARM  تزریق را انجام میدهند.

 

 

در كلينيك درد "به آذین" متخصصين درد، فوق تخصص درمان درد، اوزون تراپی ، طب فيزيكي و توانبخشي، اورتوپد و جراح مفاصل ، متخصص جراحي مغز و اعصاب و ستون فقرات ، فوق تخصص روماتولوژي حضور داشته و در حال ارائه خدمات به مراجعين محترم ميباشند.

درد كشيدن طبيعي نيست!حتي اگر به آن عادت كنيم!

كلينيك درد "به آذین"

آدرس : تهران ، اندرزگو ، بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم ، (302)

 

 تلفن تماس :

01 84 39 22 021

درباره ما درد

اوزون تراپی

کلینیک تخصصی به آذین، اوزون تراپی درمان درد های مفاصل (زانو ، کمر ، شانه ) با تزریق گاز اوزون دکتر محمد علی جلیلی ارتوپد ، جراح و متخصص استخوان و مفاصل فوق تخصص زانو و آسیب های ورزشی

آدرس کلینیک درد

تهران ، اندرزگو ، بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم ، (302)

تلفن بخش درمان درد

01 84 39 22  021

instagram telegram

اوزون تراپی