01 84 39 22
اوزون درمانی

اوزون درمانی

 درمان درد های مفاصل 
زانو ، کمر ، شانه

با تزریق گاز اوزون
دکتر محمد علی جلیلی
ارتوپد ، جراح و متخصص استخوان و مفاصل
فوق تخصص زانو و آسیب های ورزشی

تهران ، خیابان اندرزگو


اوزون تراپی

اوزون تراپی

 

کلینیک درد به آذین

 درمان دردهاي حاد و مزمن ، آرتروز زانو ، ديسك كمر، دردهاي عضلاني اسكلتي ، خار پاشنه

با استفاده از جديدترين و به روزترين روش دنيا 
روشي نوين در كننرل و بهبود درد وآرتروز و جلوگيري از پيشرفت بيماري

دکتر محمد علی جلیلی
ارتوپد ، جراح و متخصص استخوان و مفاصل
درمان بيماري هاي زانو و شانه و آسيب هاي ورزشي
جهت دیدن کلیپ های مربوط به نظرات بیمارانی که در کلینیک به آذین از روش تزریق گاز اوزون استفاده کرده اند

توسعه اخیر {ازن تراپی}

ازن به عنوان یک عامل ضد باکتری برای درمان عفونت های دهان ناشی از Actinomyces naeslundii، Lactobacilli casei و Streptococcus mutans به طور موثر استفاده شد. قرار گرفتن در معرض 60 سالگی، بازدهی 99.9 درصد کشتن را نشان داد، اما در معرض چنین طولانی مدت، پروتئین بزاق کاهش یافت. بنابراین قرار گرفتن در معرض 10 تا 30 ثانیه برای کشتن شمار قابل توجهی از باکتری موثر بود.یک تزریق زیر جلدی O3 در موش با آسیب عصبی خوراکی عصب سیاتیک به منظور کاهش رفتار نوروپاتی نوع درد یافت شد. مکانیسم این عمل هنوز معلوم نیست اما O3 برای تنظیم بیان ژن هایی که نقش حیاتی در شروع و نگهداری آلدوینیا دارند، مشاهده شد.
 

گاز ازن | ازون تراپی | اوزون تراپی | ازن تراپی

معایب درمان اوزون {ازن تراپی}


تعدادی از بیماری ها به دلیل واکنش پذیری O3 اکسیداسیون، پراکسیداسیون یا تولید رادیکال های آزاد مشاهده می شود و موجب افزایش واکنش هایی مانند پراکسیداسیون لیپید ها می شود که منجر به تغییر در نفوذ پذیری غشا می شود.  محصولات آسیب دیدگی چربی (LOP) به عنوان مولکول مبدل سیگنال عمل می کند. دلیل اصلی این حضور اسیدهای چرب اشباع نشده در هر دو مایع پوشش بر روی ریه و دوغاب سلولی ریه، O3 {ازون تراپی} با اسیدهای چرب اشباع نشده واکنش می دهد تا محصولات خاص خود یعنی LOP را تولید کنند که لیپاز ها را فعال می کند و موجب آزاد شدن واسطه های داخلی التهاب می شود. 43] از دست دادن گروه های کاربردی در آنزیم ها منجر به غیر فعال شدن آنزیم می شود. این واکنش ها باعث آسیب سلولی یا مرگ سلولی می شود. ترکیبی از O3 و NO2 در دود فتوشیمیایی رخ می دهد، اثرات خطرناکی روی آلوئول ریه دارد و به صورت افزودنی یا هم افزایی عمل می کند. {اوزون تراپی}آنتی اکسیدان های رژیم غذایی یا مواد منفجره رادیکال آزاد مانند ویتامین E، C، و غیره می توانند از اثرات فوق O3 جلوگیری کنند. در یک مطالعه in vitro مشاهده شد که اسید آراشیدونیک در حضور O3 به منظور تولید پراکسید ها اکسید شده است. پراکسید اسید آراشیدونی (AAP)، دارای فعالیت مشابه با پروستاگلاندین اندپوکساید می باشد. این پراکسید ها علاقه مند به نشان دادن فعالیت های زیر بودند: انقباض نوار های آئورت خرگوش و نوارهای موش صحرایی موش در حضور در مخلوط هورمون های ووزواکتیو ایومتوماسین و وان در دوزهای قابل مقایسه با پراکسید های پروستاگلاندین به طور طبیعی تشکیل شده است. AAP همچنین باعث جمع شدن پلاکت های انسانی در پلاسمای غنی از پلاکت شد، اما این اثرات در حضور اندومتاسین و ویتامین E مشاهده نشد، که نشان می دهد این می تواند برای درمان چنین سمیت O3 استفاده شود.

 

ازن درمانی | اوزون درمانی | اوزن درمانی

ازن تراپی | اوزون تراپی | اوزن تراپی

لیپوساکشن | بادی جت | لیپوست | لیپوماتیک | مامو پلاستی | ابدومینوپلاستی | بوتاکس | اوزون تراپی

منبع : وب سایت خارجی

{KomentoDisable}

درباره ما درد

اوزون تراپی

کلینیک تخصصی به آذین، اوزون تراپی درمان درد های مفاصل (زانو ، کمر ، شانه ) با تزریق گاز اوزون دکتر محمد علی جلیلی ارتوپد ، جراح و متخصص استخوان و مفاصل فوق تخصص زانو و آسیب های ورزشی

آدرس کلینیک درد

تهران ، اندرزگو ، بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم ، (302)

تلفن بخش درمان درد

01 84 39 22  021

instagram telegram

اوزون تراپی