لیپوست چیست ؟

لیپوست جدیدترین نسل دستگاه های  لاغری از سری نسل دستگاه لیپوماتیک می باشد که قابلیت بسیار زیادی در از بین بردن و تخلیه چربی به صورت موضعی دارد و بیشترین حجم ممکن چربی را میتواند نسبت به روش های دیگر تخلیه نماید.

دستگاه لیپوست دارای استانداردهای معتبر بین المللی نظیر FDA آمریکا ، CE اروپا و در داخل کشور از سازمان وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران دارای مجوز رسمی می باشد .

نحوه ی پذیرش زیباجو برای عمل لیپوست :

پس از ویزیت بیمار و بعد از معاینه زیباجو برای عمل کاندید شده و نوبت عمل داده می شود . عمل لیپوست در اتاق مجهز و استریل با تمامی امکانات انجام خواهد شد.  زیباجو بعد از پذیرش و تشکیل پرونده و پوشیدن لباس های مخصوص وارد اتاق عمل می شود.  در اتاق عمل معاینه ی نهایی مشخص کردن نقشه ی عمل روی ناحیه های مورد نظر صورت می گیرد .

محل عمل لیپوست آیا در اتاق عمل است یا مطب؟

زیبا جو توسط پرسنل مجرب اتاق عمل اماده سازی می شود وسایل عمل به صورت استریل و یکبار مصرف در اختیار جراح قرار میگیرد . توجه داشته باشید تمامی عمل های زیبایی و پیکر تراشی و تخلیه چربی حتی نواحی کوچک طبق بخش نامه صریح وزارت بهداشت باید در اتاق عمل باید باشد .

 نواحی مورد نظر توسط بی حسی موضعی کاملا بی حس شده و عمل شروع می شود در حین عمل تمامی استاندارد های لازم از جمله وسایل استریل ،  پایش علائم حیاتی محیط و شرایط استاندارد کاملا محیاست . حین عمل بیمار بی هوش نیست ولی کاملا بی درد است.

همچنین محیط عمل توسط پرده ای از نگاه بیمار جداسازی شده و بیمار چیزی نخواهد دید البته متخصص بیهوشی در تمامی مراحل بر بالین زیباجو حضور خواهد داشت علاوه بر پایش حیاتی و تامین مقدار خواب آوری و ریلکس کردن زیبا جو در صورتی که خود شخص زیباجو درخواست داشته باشد امکانات کامل بیهوشی کامل محیاست.

 مدت عمل لیپوست چقدر است ؟

طول عمل هر ناحیه یک ساعت و نیم خواهد بود دستگاه لیپوست ساخت کومپانی هیومند آلمان می باشد در حال حاظر این تکنیک جدیدترین تکنیک و تکنولوژی برتر و بروزترین دستگاه دنیاست در این روش چربی ها به صورت کیفیت بالا با پاشیدن اب جداسازی و خارج می شود به کمک تکنولوژی پیشرفته و برتر این روش خوشبختانه هیچ عارضه ای زیباجو را تهدید نخواهد کرد.

 

 

ویدئو های بخش زیبایی

کلینیک به آذین

متخصص عمل های زیبایی و لاغری

پیکر تراشی با لیپوست

 

آدرس کلینیک :

 تهران ، اندرزگو ، بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم ، (302)

مشاوره رایگان

08 17 65 22  021

 

 

لیپوست

لیپوست

لیپوست

عمل لیپوست , هزینه عمل لیپوست , فیلم عمل لیپوست , عوارض لیپوست , متخصص لیپوست

 

تفاوت پیکر تراشی لیپوست با لیپوماتیک ؟؟؟


لیپوست جدیدترین نسل دستگاه های  لاغری از سری نسل دستگاه لیپوماتیک می باشد که قابلیت بسیار زیادی در از بین بردن و تخلیه چربی به صورت موضعی دارد و بیشترین حجم ممکن چربی را میتواند نسبت به روش های دیگر تخلیه نماید.

❇️دستگاه لیپوست چه مزایایی دارد؟

✅این دستگاه بی خطر بوده و هیچ گونه عوارضی ندارد.
✅در این روش لاغری میزان درد و تورم و كبودي بسیار کم می باشد.
✅چربی خارج شده با این روش زنده و بیشتر و با کیفیت تر از روش لیپوماتیک می باشد و می توان از آن برای تزریق در نواحی دیگر بدن استفاده کرد.
✅این دستگاه دارای تکنیک TLA می باشد، این تکنیک سبب تزریق یکنواخت محلول تامسونت به صورت مستقیم در بافت های چربی تزریق می گردد.
✅از دیگر مزایای این دستگاه نسبت به لیپوماتیک این است که می تواند دمای محلول تامسونت را با دمای بدن بیمار تنظیم کند.
✅دستگاه لیپوست همچنین دارای تکنولوژی ساکشن و ویبریشن به صورت همزمان می باشد که باعث تخریب سلول های چربی می شود.
✅این دستگاه بر خلاف روش لیپوماتیک نیازی به اعمال فشار توسط پزشک ندارد.
✅لاغري با ليپوست به صورت سرپایی انجام می شود.
✅این روش پیکرتراشی نیازی به بیهوشی ندارد.
✅این دستگاه کاملا بدون سر و صدا می باشد در صورتی که دستگاه لیپوماتیک بسیار پر سر وصدا است.
🔰کلینیک زیبایی به آذین با  6 سال تجربه موفق و بهره بردن از تیم پزشکی فوق تخصصی و انجام تمام مراحل درمان توسط پزشک ،اطمینان زیادی را برای مراجعین فراهم نموده است.

 

امروزه لاغری و آب کردن چربی های نواحی مختلف بدن برای رسیدن به وزن و اندام ایده ال جزء درخواست های زیاد خانم و آقایان از دکترهای زیبایی می باشد و با توجه به همین نیازمندی ها ، کمپانی های تولیدی تجهیزات پزشکی دستگاه های مختلفی را به بازار ارائه داده اند که یکی از جدیدترین آنها دستگاه لیپوست است این دستگاه مدرن ترین روش بیرون آوردن و تخلیه چربی نواحی مختلف بدن در دنیا است دستگاه لیپوست توسط کمپانی MOLER در کشور آلمان طراحی و به مرحله تولید رسیده است و در حال حاظر جزء بهترین و به روزترین تکنیک های پیکرتراشی در سال 2016 میلادی محسوب می شود .

 

مجوز های صادر شده بر دستگاه لیپوست :


دستگاه لیپوست دارای استانداردهای معتبر بین المللی نظیر FDA آمریکا ، CE اروپا و در داخل کشور از سازمان وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران دارای مجوز رسمی می باشد .
 

روش کار دستگاه لیپوست :


در روش لیپوست با استفاده از یک تکنیک منحصر بفرد بنام T.L.A در تزریق و بعد از آن با بهره گیری از تکنیک وایبریشن و به کمک مکش میکروسکوپی با حرکت رفت و برگشت در خط مستقیم عمل می کند نتیجه این روش این است که تخلیه چربی نواحی مختلف بدن در این روش به صورت یکنواخت و همگن می شود و یکی دیگر از حسن و مزایای این روش چون این دستگاه به لیپوکاکتور نصب است این کار باعث می شود امکان جداسازی چربی زنده را برای تزریق نواحی بدن توسط پزشک را می دهد. همین اجازه تزریق چربی های زنده به دیگر نواحی بدن توسط پزشک متخصص در حجم دهی به سینه و ران کاربرد بسیار دارد و از سلول های زنده بدن خود بیمار استفاده می شود برای زیبایی و فرم دهی به دیگر نواحی مورد نظر بیمار .

کاربرد دستگاه لیپوست :


لیپوست دارای سیستم تزریق یکنواخت که به آن تکنیک TLA گفته می شود این اجازه را به پزشک می دهد که محلول تامونست را مستقیم به بافت چربی بیمار تزریق کند که این کار و این روش باعث پخش سریع همگن این محلول در تمام نقاط می شود و از دیگر امکانات دستگاه لیپوستاین است که محلول تامونست را می تواند با دمای بدن به صورت ثابت نگه دارد و همین امر باعث می شود زمان بی حسی افزایش و ایمنی و آرامش بیمار بیشتر شود اگر بخواهیم ویژگی مهم دیگر دستگاه لیپوست استفاده کنیم این است که از تکنیک وایبرشن به همراه ساکشن با حرکات رفت و برگشت کانون را در یک خط مستقیم باعث تخلیه چربی به صورت همگن و یکنواخت می شود در این دستگاه دیگر پزشک نیاز به وارد کردن فشار برای حرکت کانون ندارد و کار با دقت بالاتری صورت می گیرد .

مزایای دستگاه لیپوست :


1- امکان استفاده مجدد از چربی های بدست آمده بدون نیاز سانتریفیوژ
2- به دستگاه های جانبی دیگر نیاز ندارد
3- کاهش درد و عوارض احتمالی جانبی بعد از انجام عمل
4- عدم وارد کردن فشار زیاد روی دستگاه توسط پزشک
5- عدم نیاز به بیهوشی
6- کارایی آسان و آرام
7- عملکرد دستگاه بدون صدا
8- تخلیه چربی به دست آمده از نواحی مختلف بدن به صورت یکنواخت
9- دارای تکنولوژی همزمان ویبرشن و ساکشن
10-تنظیم دمای محلول با دمای بدن بیمار
11-پخش سریع و یکنواخت محلول تامونست در تمام در تمام نقاط مورد نظر بیمار
12-بهره گیری از infiltration جهت تزریق یکنواخت

 

شایع ترین انتخاب های درمانی شامل :


Traditional liosuction  یا لیپوست : به روش سنتی که به آن sal هم گفته می شود شایع ترین روش است مزایای بسیاری از جمله سهولت استفاده تنوع وسیع کانونی ها و تجربه دهه ها از مزایای آن است عیب آن در توانایی کم آن در نواحی فیبروز است و کار زیاد بدنی جراح را می طلبد .


PAL ) Power assistet liosuction ): بهترین کاربرد pal برای ساکشن با حجم های بالا نواحی فیبروز و مواد ترمیمی است این روش در مقایسه با SAL سریعتر است و نیاز به کاربدنی جراح کمتر است و امکان لیپوساکشن برای تمام نوای بدن را فراهم می کند .


UAL ) Wtrasound assisted liposuction) : مکانیسم کلی مشابه به مواد قبلی است اما cauitation  ایجاد حفره ومقداری اثرات حرارتی نیز دخیل می باشد در این روش چربی شکسته وامولیسفیه می شودو سپس توسط کانونی ها ساکشن می شود در این روش برداشتن چربی از سطح به عمق و سپس به سطح انجام می شود جهت final contouring  از کانوی های کوچک استفاده می شود در این روش احتمال contow irregulointy  ( نامنظمی ها ) کمتر است . از مزایای این روش خستگی کمتر جراح و بهبود نتایج در نواحی فیبروز و لیپوساکشن های ترمیمی است با استفاده از این روش درمان یکدست تر لایه های چربی و بهبود contour و ترمیم کمتری مورد نیاز است .


Vibration supported liposuction  مانند دستگاه لیپوست (cliposat )  یک PAL نسل جدید است که با انرژی حرارتی کمتر و موثرترین ساکشن را ایجاد می کند در نتیجه شانس آسیب حرارتی به بافت ها کمتر است پس از شکستن چربی ها با کانون لیپوساکشن ساکشن می شوند .


این روش در لیپوساکشن حجم های بالاتر و در مناطق فیبروز بسیار موثر است و سبب کاهش خونریزی می شود .
برداشت چربی در لیپوست ظریف تر و یکدست انجام می شود همچنین طول عمل کوتاه تر است خستگی جراح با این روش کمتر است با این روش عوارضی مثل ترومبوز و رسیک آمبولی و تهوع و استفراغ سپس از عمل کاهش می یابد با تزریق تومنست می توان با این روش ساکشن را بدون نیاز به بیهوشی انجام داد درد پس از جراحی با این روش بسیار کم است شانس خونریزی در این روش بسیار کم است شانس خونریزی در این روش حداقل بوده و تنها کمبودی ناچیزی پس از عمل اجاد می شود سرو صدای دستگاه کم بوده و جرا در محیط آرام کار میکند liposat  سرشار از حس رضایت برای پزشک و بیمار است .


لیپوست با استفاده از ویژگی منحصربفرد خود محلول تامنست را متناسب با دمای بدن به صورت ثابت نگه می دارد که این امر باعث افزایش زمان بی حسی و ایمنی و آرامش بیمار می گردد. LAL) Laser assisted liposuction ) فیبر لیزر سبب تخریب دیواره سلولهای چربی شده و چربی ها را می کشند و پس ساکشن انجام می شود هیچ مطالعه آینده نگری نشان از برتری این روش به سایر روش ها ندارد در این روش مدت جراحی طولانی تر است یکی از مزایای این روش این است که با تولید گرما ایجاد Dermal cantraction  ( انقباض در حین) و آسیب تمام ضخامت بافتی که در حد ظریفی ایجاد می شود می تواند باعث بهبود skin elajticity تا 26% شود .

 

لیپوست

همانطور که میدانید هر فردی دوست دارد زیبا باشد و با پیشرفت علم در زمینه جراحی زیبایی امروزه عمل های زیبایی شکم از طرفداران زیادی برخوردار می باشد استفاده از دستگاه جدید لیپوست در عمل پیکر تراشی که امروزه جایگزین روش های قدیمی شده بسیار خوب و قوی بوده و ازعوارض کمتری نیز برخوردار می باشد بهگونه ای که این عمل بدون بیهوشی بوده و خونریزی به همراه ندارد و بیمار می تواند بعد از عمل به فعالیت روزانه خود مشغول شود . عمل لیپوماتیک جراحی های مربوط به لیپوماتیک و استفاده نمودن از دستگاه های پیشرفته لیپوماتیک از مدرنترین دستگاه های لیپولیز می باشد و به روش بی خطری شناخته شده است این روش عمل زیبایی می تواند در تمامی نواحی بدن قابل استفاده باشد اگر در شکم و پهلو چربی هایی دارید که نمیتوانید از شر آن ها خلاص شوید و به راحتی از بین نمیروند بهتر است از یک روش نوین و کارآمد استفاده نمایید با استفاده از لیپوماتیک می توانید به راحتی به زیبایی که مد نظرتان می باشد برسید.

 

استفاده از  روش لیپوست برای  تخلیه نمودن چربی ها چه مزایایی را به دنبال دارد؟

 برداشت چربی های اضافی بدن مثل چربی های اضافی شکم / پهلو / باسن و.. کاملا به صورت زنده و استفاده نمودن مجدد از چربی ها خارج شده بدن در جهت فرم دهی و حجیم ساختن سایر اندام های بدن در راستای زیبایی عدم نیاز به دستگاه های جانبی دیگر مانند کمـپرسور هوا ، پمپ تزریق و ساکشن دراین روش نیاز به بیهوشی نبوده و فرد بعد از عمل می تواند به فعالیت روزانه خود مشغول باشد کارایی آسان و مفید تخلیه نمودن یکنواخت چربی از منطقه مورد درمان استفاده همزمان از دو تکنولوژی ویبریشن و ساکشن توسط پزشک متخصص در این روش این امکان فراهم می شود تادمای محلول تامونست با دمای بدن بیمارتنظیم شود بهره مندی از infiltration جهت ترزیق یکنواخت ایمنی کامل در این روش چراکه این روش عارضه کمتری دارد فردی که ساکشن انجام میدهد درد کمتری خواهد داشت.

 

  از دستگاه لیپوست بیشتر برای تخلیه چربی از چه مناطقی از بدن استفاده کرد؟

  • خارج کردن چربی های که در سینه هستند

  • چربی های اضافی که در رانهستن به راحتی با لیپوست خارج می شوند

  • شکم اگر شکم شما دارای چربی زیادی می باشد و قادر نیستید آن ها را با رژیم از بین ببرید می توانید با لیپوست در کوتاه ترین زمان از شر آنها خلاص شوید

  • از بین بردن چربی های پهلو با عمل لیپوست

  • خوشفرم کردن بازوها با لیپوست

  • عمل زیباییباسن با لیپوست

 از مهم ترین سوالاتی که درمورد لیپوست پرسیده می شود

 

١.چه افرادي میتوانند عمل پيكرتراشي و تخليه چربي های موضعي را انجام دهند؟

افرادي كه دارای چربي هاي اضافه در ناحيه های شكم ، پهلوها ، ران ها و دارای افتادگی بازوها هستند و نتوانسته اند با ورزش و رژیم آنها را از بین ببرند و از بودن آنها رنج ميبرند ميتوانند از اين روش استفاده نمایند.

 

٢.میزان امنیت وخطر در این روش چه مقدار می باشد ؟

از بین بردن چربی ها با روش های بادی جت و لیپوست هيچگونه خطر و عارضه اي را به دنبال  ندارد.البته باید به این نکنه خاطر نشان شد که در روشهاي قديمي تر که امروز باز بسیاری از آنها استفاده میکنند . همانند ليپوساكشن سنتي يا ليزر ليپوليزها با خطراتي همراه بود و عوارضی را به دنبال داشت ولي در روشهاي جديد که بادی جت و لیپوست گفته میشود هيچگونه خطري بيمار را تهديد نميكند و بیمار بدون مشکلی بعد از عمل می تواند مشغول به کار شود البته توجه داشته باشيد كه تمامي اين عمل ها بايد در اتاق عمل مجهز و استريل مركز جراحي يا بيمارستان صورت بگیرد.

 

٣.آیا فرد بیمار در این روش نیاز به بیهوشی دارد ؟

جواب این سوال منفی می باشد در این روش ها برای خروج چربی های اضافی بدن از بي حسي های موضعي و در بعضي موارد مقداري خواب آور و آرام بخش استفاده می شود .در طی عمل با بادی جت متخصص بيهوشي در کنار بیمار بوده تا در صورت درخواست خود بیمار متخصص بیهوشی بیمار را بیهوش کند تمامی مواردی که برای یک عمل زیبایی نیاز می باشد مهیا بوده تا عملیات خروج چربی از بدن با موفیت انجام بگیرد .

 

لیپوست در دید کلی

لیپوست یک روشی است کاملا پیشرفته و نوین برای تخلیه نمودن چربی های بدن در مناطق متفاوت بدن مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاهی که با آن عمل لیپوست را انجام میدهند در کشور آلمان ساخته شده است که امروزه جزو بهترین روش های پیکر تراشی به حساب می آید .تفاوتی که این روش با دیگر روش ها دارد حالت ویبریشن آن می باشد که به صورت رفت و برگشت صورت می گیرد .

 

مزایای لیپوست در چه چیزهایی می باشد :

 • مهم ترین مزیت این روش نسبت به سایر روش ها این است که چربی ها به صورت زنده خارج می شوند .
 •  چربی هایی که در این روش به دست می آید با دمای بدن فرد یکی می باشد.
 • این روش کاملا کم صدا می باشد .
 • در لیپوست از محلول تاموسنت به صورت یکنواخت استفاده می شود.
 • متخصص این محلول را به صورت همگن در تمامی مناطق بدن پخش می کند.
 • متخصص چربی ها را به صورت یکنواخت استخراج می کند
 • به بیهوشی نیازی ندارد.

 

مراقبت های قبل و بعداز لیپوست چیست  :

 • اگرقرار است لیپوست را انجام دهید از 2 هفته قبل عمل سیگار نکشید.
 • برای یک هفته مصرف دارو های مانند آسپرین که موجب رقیق شدن خون می شود را کنار بگذارید.
 • در شب قبل از عمل لیپوست به مدت 8 ساعت خواب راحت و کامل داشته باشید.
 • این عمل به صورت سرپایی انجام میگیرد اما بهتر است آزمایشات ساده ای مانند آزمایش خون را انجام دهید.
 • عمل را در مراکزی انجام دهید که از نظر تجهیزات کامل و اتاق عمل داشته باشند.
 • دارو های تجویز شده توسط پزشک را حتما تا آخر مصرف نمایید.
 • یک روز بعد از انجام عمل استراحت کامل داشته باشید و اگر احساس سرگیجه دارید دراز بکشید.
 • فردای عمل از کمپرس سرد در محل مورد نظر استفاده نمایید.
 • محل که لیپوست در آن صورت گرفته شده را ماساژ دهید تا ترشحات عمل به شکل خونابه تخلیه شود.

 

هزینه لیپوست

برای برآورد هزینه لیپوست ابتدا شما با مشاوره  با پزشک مربوطه که کانال‌های ارتباطی مستقیم با پزشک در سایت فراهم شده است. و اینکه کاملا توضیح دهید که کدام نواحی بدن باید عمل لیپوست صورت بگیرد. پس با توضیحات شما و سوالاتی که پزشک از شما خواهد پرسید و حجم عمل لیپوست که قرار است انجام شود. هزینه به شما عزیزان اعلام می‌شود . عمل لیپوست هزینه اعم از اتاق عمل ، پزشک بیهوشی  ، کادر تیم پزشکی ، و دستمزد خود پزشک شامل می شود و تمام اینها برای حفظ سلامت شما عزیزان به کار می رود .  باید از بهترین ها شامل شود لذا هزینه عمل لیپوست پس از مشاوره کامل شما زیبا جویان عزیز توسط پزشک زیبایی و لاغری تعیین می گردد لذا شما عزیزان ابتدا برای این که سلامت خودتان در خطر نیافتد.در جستجوی کلینیک باشید که بهترین دستگاه ها و ابزار ها و اتاق عمل و تیم پزشکی و مشاوره قبل و پس از عمل درجه یکی را به شما تعیین می کند پس هزینه لیپوست را پس از مشاوره کامل و شنیدن توضیحات کامل شما زیبا جویان توسط پزشک زیبایی تعیین و به شما اعلام می شود.

 

حالا شما عزیزان را پس از مطالعه کامل در رابطه با علم لیپوست و پیکرتراشی ، به تعدادی از نمونه کارهایی که در رابطه با این عمل زیبایی انجام شده است دعوت می کنیم . 


 

View the embedded image gallery online at:
https://www.behazinclinic.com/liposat/#sigProIdf53892dd51


 برای دیدن ادامه تصاویر عمل های انجام شده ، بر روی تصویر زیر کلیک نمایید .

  لیپوست

لازم به ذکر است  به دلیل مسئله فیلترینگ و رعایت شئونات اخلاقی ،  قابل نمایش در سایت نمی باشد ، لذا برای درخواست کامل نمونه کارها می توانید از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

برای سهولت در تماس بر روی تصویر تلگرام کلیک نمایید....

لیپوست

لیپوساکشن | بادی جت | لیپوست | لیپوماتیک | مامو پلاستی | ابدومینوپلاستی | بوتاکس | اوزون تراپی

بادی-جت

لیپوماتیک

جراحی زیبایی سینه - ماموپلاستی

لیپوساکشن

تصاویر عمل های انجام شده لیپوست