ویدئو های بخش زیبایی

مقالات زیبایی

ابدومينوپلاستی

ابدومينوپلاستی

انواع ابدومينوپلاستی  وجود دارد که با شیوه‌های موجود و جراحیها ، می‌توان متناسب با خواسته‌ها و نیاز‌های بیمار، آنها را برطرف کرد. با وجود این و به صورت کلی و معمول جمع شدن یا حذف پوست اضافی، ممکن است با زخم‌های ناخواسته، علائم کشش در ناحیه چربی و همراه با…
توضیح بیشتر
لیپوماتیک

لیپوماتیک

04 آبان 1397
بوتاکس

بوتاکس

04 آبان 1397
لیپوست

لیپوست

04 آبان 1397
بادی جت

بادی جت

04 آبان 1397

تماس با ما زیبایی

 کلینیک به آذین

متخصص عمل های زیبایی و پیکرتراشی

آدرس کلینیک :

 تهران ، اندرزگو ، بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم ، (302)

08 17 65 22  021

بادی جت

لیپوست

سوالات متداول :

1 - آیا مشاوره اولیه توسط پزشک انجام می گیرید؟

بله - بعد از معاینه ابتدایی و مشاوره ی کامل زمان عمل بادی جت تعیین می گردد. در ضمن برنامه غذایی و موارد ی که یک هفته قبل باید رعایت کنید تعیین می گردد.

2 - نحوه مراقبت بیمار از ابتدای تا انتهای کار چگونه است ؟

شما بیمار محترم ؛ می توانید 24 ساعته با مشاورین ما و تایم های خاص با پزشک معالج در ارتباط باشید.

3 - آیا عمل جراحی در مطب  صورت می گیرد؟

خیر ، عمل جراحی کاملا در اتاق عمل و بارعایت کامل موارد بهداشتی و زیرنظر تیم پزشکی و بیهوشی صورت می گیرد. 

4-آیا رعایت رژیم غذایی و ورزش برای ایجاد تناسب اندام کافی نیست؟

توصیه می شود افراد چاق قبل از درخواست لیپوساکشن تلاش کنند با رعایت رژیم غذایی متعادل و انجام دادن منظم فعالیتهای ورزشی وزن خود را متعادل و پس از آن برای خارج کردن چربی های مقاوم به ورزش و رژیم غذایی از لیپوساکشن کمک بگیرند زیرا افراط در رژیم گرفتن و زیاده از حد ورزش کردن در رفع چاقی های موضعی موثر نمی باشد.

5-آیا نتایج لیپولیز با دستگاه بادی جت دائمی است و برگشت ندارد ؟

نتایج لیپولیز با دستگاه بادی جت طولانی مدت است و عمل ساکشن شده نسبت به چاقی مجدد مقاوم است اگر بیماران بعد از لیپوساکشن مجددا اضافه وزن پیدا کند این اضافه وزن به طور متناسب به کل بدن توزیع خواهد شد با این حال توصیه می شود بعد از عمل کنترل وزن داشته باشند پرخوری و کم تحرک نکنند.

6-مناسب ترین افراد جت انجام پیکرتراشی با بادی جت چه افرادی هستند؟

مناسب ترین افراد افراد سن زیر 60 سال که از چاق موضعی به نواحی مثل شکم ، پهلوها ، پشت رانها، بازوها رنج می برند (معمولا مقداری از چربی تجمع پیدا کرده به این نواحی به رژیم غذایی و ورزش مقاوم است ).

7-آیا ممکن است بعد از لیپوساکشن پوست آن ناحیه برای همیشه شل وآویزان باقی بماند؟

طبیعی است که پوست ناحیه ساکشن شده پس از بیرون کشیدن چربی های اضافه موقتا شل و آویزان خواهد بود اما این حالت با پوشیدن شکم بند مخصوص پس از چند هفته برطرف شده و بدن کاملا فرم خواهد گرفت جمع شدن و حالت گرفتن پوست ناشی از خاصیت ارتجاع پذیری ذاتی آن است . لازم به ذکر است که در بین روش های از بین بردن چاقی موضعی دستگاه بادی جت با بهترین نتایج بعد از عمل و بهترین جمع شدگی و ترمینگی پوست همراه بوده است.

8-بعد از پیکر تراشی با بادی جت تا چند سایز آن ناحیه از بدن کوچک تر شود؟

معمولا ظرف 4-2 هفته منطقه ساکشن شده بطور چشمگیری با یکبار متناسب خواهد شد البته اصلاح سایز طی 1 الی 6 ماه همچنان ادامه خواهد داشت کسانی که تدارک مراسم خاصی را دارند بهتر است حداقل یک ماه زودتر ساکشن کرده باشند.

9-مدت مرخصی محل کار بعد از لیپوساکشن با دستگاه بادی جت چقدر است؟

با توجه به اینکه این عمل کاملا سرپایی ، بدون بیهوشی انجام می شود، شخص پس از انجام با پای خود مطب را ترک کرده و از فردای آن روز می تواند بدون هیچ مشکل در محل کار خود حاضر شود.

10-مزایای روش بادی جت (پیکر تراشی) نسبت به سایر روشها نظیر لیپوماتیک،لیپولیز چیست؟

مزيت اول:

ليفت پوست بعد از عمل به نسبت روشهاى مشابه بسيار بهتر و بيشتر انجام خواهد شد و مشکلاتى که بعضا در روشهاى قبلى مانند ايجاد ناهموارى و غيرقرينگى به وجود مى آمد در اين روش برطرف شده است.

مزيت دوم:

در روش های قبلی به علت مصرف زیاد مایع حین عمل تا مدتها خروج ترشحات و خونابه از محل سوراخها داشتیم و احتیاج به ماساژهای دردناک جهت تخلیه ترشحات داشتیم که در این روش به علت مدت خیلی کمتر مایعات حین عمل ترشحات روز بعد قطع شده و احتیاج به ماساژهای تخلیه وجود ندارد.

مزيت سوم:

چربی استخراج شده در این روش کاملا زنده می باشد و قابلیت تزریق جهت حجم دهی سینه و باسن را دارد در حالیکه در روش های قبلی مقدار زیادی از چربی استخراج شده از سلولها ی مرده تشکیل شده بود و در نتیجه اگر برای تزریق استفاده می شد حجم زیادی از این از بین می رفت ولی در این روش بیشتر از 80 درصد چربی تزریق شده بصورت مادام العمر ماندگار است.

مزيت چهارم:

دوره نقاهت این عمل یک روز است و از روز بعد فعالیت های عادی شروع می شود این در حالی است که در روشهای قبلی به علت درد زیاد و ترشحات فراوان به چندین روز استراحت احتیاج است. در کل بادی جت در حال حاضر جدید ترین روش و کاملا بدون عارضه است و نسبتا به روش های قبلی با نتایج بسیار بهتر همراه است.

تصاویر عمل های انجام شده