ویدئو های بخش زیبایی

مقالات زیبایی

ابدومينوپلاستی

ابدومينوپلاستی

انواع ابدومينوپلاستی  وجود دارد که با شیوه‌های موجود و جراحیها ، می‌توان متناسب با خواسته‌ها و نیاز‌های بیمار، آنها را برطرف کرد. با وجود این و به صورت کلی و معمول جمع شدن یا حذف پوست اضافی، ممکن است با زخم‌های ناخواسته، علائم کشش در ناحیه چربی و همراه با…
توضیح بیشتر
لیپوماتیک

لیپوماتیک

04 آبان 1397
بوتاکس

بوتاکس

04 آبان 1397
لیپوست

لیپوست

04 آبان 1397
بادی جت

بادی جت

04 آبان 1397

تماس با ما زیبایی

 کلینیک به آذین

متخصص عمل های زیبایی و پیکرتراشی

آدرس کلینیک :

 تهران ، اندرزگو ، بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم ، (302)

08 17 65 22  021

بادی جت

لیپوست

beaul همان Breast Augmentution By Lipotransfer است که بیانگر روش جدیدی از گرافت چربی تقویت و بزرگی سینه است.از مزایای این روش که توسط body jet  (بادی جت)انجام می شود این است که نسبت به روش های قبلی وقت کمتری می برد چون نیازی به سانتریفیوژ ندارد و چربی های آسپیره شده حاوی سلول های خونی بسیار کمی هستند و در ضمن سلول های چربی خارج شده alredy شسته شده و آماده تزریق هستند و چون lipocollector فیلتر دار استفاده می شد نیاز به سانتریفیوژ   ندارد .

  تجویز های انديكاسيون :

1- افرادی که می خواهند سینه های بزرگتری داشته باشند

2- افرادی که نمی توانند پروتز را تحمل کنند یا می خواهند آنرا خارج کنند یا آنهایی که میخواهند   defect را اصلاح کنند

3- ترمیم سینه پس از جراحی سرطان سینه

مدت زمان بقاء :

بعد از 6 هفته ، 80% سلول های ترانسفرشده با سلولهای میزبان مجتمع و یکسان می شود و این سلولهای integrate و مجتمع شده دائمی می مانند . این روش باعث ماسکه شدن و یا تقلید سلولهای تومورال نمی شود.

عوارض :

بسیار جزئی است و شامل :

1- هماتوم خفیف

2- درد خفیف : که در روز اول بعد از عمل رخ می دهد .

جمع کردن چربی ها به روش های نامناسب می تواند منجر به عوارض مثل کیست شود که با روش beauliتوسط بادی جت تا بحال دیده نشده است.

در شیوه بادی جت به دلیل اینکه چربیها تحت فشار منفی بسیار کمی خارج می شوند آسیب کمتری می بینند و کیفیت بهتری دارند مقداری از آبی که بعد از فیلتر شدن در lipo collector می ماند به توزیع بهتر و یکنواخت چربی در بافت و لایه زیرپوستی کمک می کند در صورتی که چربی برای پلک بخواهد استفاده شود باید سانتریفیوژ شده تا متراكم تر شود .معمولا از کانولای با قطر 8/3mm جهت ساکشن و از کانولای 2mm جهت تزریق چربی استفاده می شود.

نکته مهم این است که چون سلولهای چربی شکننده هستند نباید بعد از تزریق جهت فرم دادن فشار بیشتری روی حجم تزریق آورد و باید تا میزان تزریق شده که کاملا پرکند و نیازی به فشار مجدد نباشد.

یکی از محاسن بزرگ body jet عدم آسیب رساندن به سلول های بنیادی چربی است که همزمان با خروج سلولهای چربی خارج می شوند

با freez کردن چربیها سلولهای چربی un freez کردن آن سلولهای چربی بقایی ندارند و از بین می روند. بعد از عمل پستان باید با یک بانداژ ضخیم بانداژ شده و فشار مستقیم روی آن نیاید. در مجموع مزایای این شیوه زمان عمل کوتاه ، سلولهای چربی کاملا زنده و سالم با قدرت تقویت بالای سینه و توان انجام آن در حالت سرپایی و تحت بیحسی موضعی است. بادی جت باعث آسیب عروق و اعصاب نمی شود نه بعد از عمل اسکار نمی ماند اما ممکن است فیبروز واکنش اندکی ایجاد شود .

 

اوزون تراپی - زیبایی صورت تان را در زمستان با این ماسک ها تضمین کنید!!

اوزون تراپی - علل مهم جوش زدن در بزرگسالی و درمان آن

اوزون تراپی - 6خوردنی زمستانی برای لاغری

تصاویر عمل های انجام شده