بادی جت چیست ؟

در حال حاظر یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنیک استفاده از روش بادی جت می باشد . و این روش به نسبت روش های قدیمی تر مانند :  لیپولیز ،  لیپوماتیک ،  نتایج بسیار بهتر و رضایتمندی برای زیبا جویان بیشتر شده است. 

نحوه ی پذیرش زیباجو برای عمل بادی جت :

پس از ویزیت بیمار و بعد از معاینه زیباجو برای عمل کاندید شده و نوبت عمل داده می شود . عمل بادی جت در اتاق مجهز و استریل با تمامی امکانات انجام خواهد شد.  زیباجو بعد از پذیرش و تشکیل پرونده و پوشیدن لباس های مخصوص وارد اتاق عمل می شود.  در اتاق عمل معاینه ی نهایی مشخص کردن نقشه ی عمل روی ناحیه های مورد نظر صورت می گیرد .

محل عمل بادی جت آیا در اتاق عمل است یا مطب؟

زیبا جو توسط پرسنل مجرب اتاق عمل اماده سازی می شود وسایل عمل به صورت استریل و یکبار مصرف در اختیار جراح قرار میگیرد . توجه داشته باشید تمامی عمل های زیبایی و پیکر تراشی و تخلیه چربی حتی نواحی کوچک طبق بخش نامه صریح وزارت بهداشت باید در اتاق عمل باید باشد .

 نواحی مورد نظر توسط بی حسی موضعی کاملا بی حس شده و عمل شروع می شود در حین عمل تمامی استاندارد های لازم از جمله وسایل استریل ،  پایش علائم حیاتی محیط و شرایط استاندارد کاملا محیاست . حین عمل بیمار بی هوش نیست ولی کاملا بی درد است.

همچنین محیط عمل توسط پرده ای از نگاه بیمار جداسازی شده و بیمار چیزی نخواهد دید البته متخصص بیهوشی در تمامی مراحل بر بالین زیباجو حضور خواهد داشت علاوه بر پایش حیاتی و تامین مقدار خواب آوری و ریلکس کردن زیبا جو در صورتی که خود شخص زیباجو درخواست داشته باشد امکانات کامل بیهوشی کامل محیاست.

 مدت عمل بادی جت چقدر است ؟

طول عمل هر ناحیه یک ساعت و نیم خواهد بود دستگاه بادی جت ساخت کومپانی هیومند آلمان می باشد در حال حاظر این تکنیک جدیدترین تکنیک و تکنولوژی برتر و بروزترین دستگاه دنیاست در این روش چربی ها به صورت کیفیت بالا با پاشیدن اب جداسازی و خارج می شود به کمک تکنولوژی پیشرفته و برتر این روش خوشبختانه هیچ عارضه ای زیباجو را تهدید نخواهد کرد.

 

 

ویدئو های بخش زیبایی

بادی جت

کلینیک به آذین

کلینیک به آذین

کلینیک به آذین این کلینیک از دو بخش درمان درد…
آیا بادی جت عوارض دارد ؟

آیا بادی جت عوارض دارد ؟

بادی جت آیا بادی جت عوارض دارد ؟   با…
بادی جت زیبایی بدون عمل جراحی

بادی جت زیبایی بدون عمل جراحی

 پیکر تراشی - زیبایی بدون عمل جراحی امروزه افراد بسیار…
پیکر تراشی توسط دستگاه بادی جت

پیکر تراشی توسط دستگاه بادی جت

پیکر تراشی , بادی جت یکی از جدید ترین روش…

 

بادی جت پیکر تراشی با آب

این روش بسته به نواحی بدن و مقدار چربی نواحی بدن بستگی دارد مهمترین مشخصه این روش به این است  بدون بیهوشی صورت میگیرد و بدون بستری می باشد و بدون درد نیز می باشد.ممکن است شما از لحاظ فزیکی ظاهر و وزن مناسب و ایده آلی داشته باشید ولی تجمع چربی در قسمت مختلف از بدن شما را دچار مشکل و افکار شما را درگیر نماید و این چربی ها و چاقی در برابر رژیم غذایی یا ورزش مقاوم هستند پیکر تراشی با بادی جت می تواند به رفع اجتماع این چربی ها که به ورزش مقاوم هستند کمک نماید با بادی جت که از فشار زیاد آب استفاده می کنند تا بافت نا مطلوب چربی ها با روش های معمولی و عادی به آرامی از بافت زیر پوست بیرون آورده شده و به صورت دائمی حذف می شوند.

 

تصاویر عمل های انجام شده بادی جت