01 84 39 22
کلینیک درد
کلینیک درد
کلینیک درد
کلینیک درد
کلینیک درد
کلینیک درد
اوزون تراپی

اوزون تراپی

 درمان درد های مفاصل
زانو ، کمر ، شانه
با تزریق گاز اوزون

دکتر محمد علی جلیلی

ارتوپد ، جراح و متخصص استخوان و مفاصل
درمان بيماري هاي زانو و شانه و آسيب هاي ورزشيتهران ، خیابان اندرزگو

بادی جت اراک

بادی جت اراک


اگر از چاقی نواحی مختلف بدن خود ناراحت و نگران هستید ؟اگر اضافه وزن دور شکم و دیگر نواحی بدن خود اعتماد به نفس خود را از دست داده اید؟
به شما مژده میدهیم که کلینیک به آذین با استفاده از دستگاه های آلمانی بادی جت عمل لیپوساکشن را انجام می دهد.
تخلیه چربی های اضافی بدن ، لاغری اندام را توسط پزشکان متخصص زیبایی زیر نظر پزشکی بیهوشی با قیمت مناسب در محیطی بسیار بهداشتی و در اتاق عمل انجام می دهد.
شما عزیزان با مراجعه به بخش عکس های عمل جراحی بادی جت و دیدن عمل انجام شده می‌توانید به کیفیت کار تیمی با دیگه به آذین ایمان بیاورید
امروزه با توجه به مسئله چاقی و عدم تحرک کافی ؛  لاغر کردن اندام های بدن کار بسیار دشواری و شاید غیر ممکن است .

  شما برای لاغری از قرص ها روشهای غیر استاندارد ای نیز استفاده کرده باشید که این روش ها دارای معایب بسیاری می باشد و عوارض جبران ناپذیری برای سلامتی بدن ایجاد می نمایند.
حال ممکن است که فقط قسمتی از بدن شما نیاز به تخلیه چربی داشته باشد در این حالت با دستگاه بادی جت  که خیلی راحت می توانید این چربی ها را از بدن خارج و در قسمت های مختلف بدن برای تزریق دوباره استفاده نمایید . یعنی توسط دستگاه بادی جت  که شما می توانید مثلا ابتدا چربی های دور شکم را کاملا تخلیه و از این چربی ها برای افزایش سایز سینه یا ، یا باسن استفاده کرده است و بادی جت  روشی نوین برای کاهش وزن و لاغری  و تناسب اندام می باشد.

بادی جت اراک

انجام عمل بادی جت در اراک

اگر در استان اراک ساکن هستید ، و اینکه می خواهید عمل زیبایی و لاغری و تناسب اندام را انجام دهید؛ به مرکز تخصصی بادی جت در تهران ، مراجعه نمایید و سلامتی خود را در معرض خطر قرار ندید ....  این مرکز با سالها انجام عمل بادی جت و زیبایی سلامت شما تضمین خواهد شد . جهت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کرده و منتظر تماس ما باشید . در ضمن با پر کردن فرم ، از تخفیف 10 درصدی کلینیک بهره مند شوید . و همچنین از مکالمه رایگان و مشاوره تخصصی رایگان بهره مند شوید .

برای اولین بار در ایران ؛ تور رایگان زیبایی 

هزینه رفت و آمد شما از اراک به تهران با کلینیک به آذین

درباره ما

کلینیک به آذین

کلینیک تخصصی به آذین، اوزون تراپی درمان درد های مفاصل (زانو ، کمر ، شانه ) با تزریق گاز اوزون دکتر محمد علی جلیلی ارتوپد ، جراح و متخصص استخوان و مفاصل فوق تخصص زانو و آسیب های ورزشی

آدرس کلینیک درد

تهران ، اندرزگو ، بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم ، (302)

تلفن بخش درمان درد

01 84 39 22  021

instagram telegram

اوزون تراپی