بادی جت چیست ؟

در حال حاظر یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنیک استفاده از روش بادی جت می باشد . و این روش به نسبت روش های قدیمی تر مانند :  لیپولیز ،  لیپوماتیک ،  نتایج بسیار بهتر و رضایتمندی برای زیبا جویان بیشتر شده است. 

نحوه ی پذیرش زیباجو برای عمل بادی جت :

پس از ویزیت بیمار و بعد از معاینه زیباجو برای عمل کاندید شده و نوبت عمل داده می شود . عمل بادی جت در اتاق مجهز و استریل با تمامی امکانات انجام خواهد شد.  زیباجو بعد از پذیرش و تشکیل پرونده و پوشیدن لباس های مخصوص وارد اتاق عمل می شود.  در اتاق عمل معاینه ی نهایی مشخص کردن نقشه ی عمل روی ناحیه های مورد نظر صورت می گیرد .

محل عمل بادی جت آیا در اتاق عمل است یا مطب؟

زیبا جو توسط پرسنل مجرب اتاق عمل اماده سازی می شود وسایل عمل به صورت استریل و یکبار مصرف در اختیار جراح قرار میگیرد . توجه داشته باشید تمامی عمل های زیبایی و پیکر تراشی و تخلیه چربی حتی نواحی کوچک طبق بخش نامه صریح وزارت بهداشت باید در اتاق عمل باید باشد .

 نواحی مورد نظر توسط بی حسی موضعی کاملا بی حس شده و عمل شروع می شود در حین عمل تمامی استاندارد های لازم از جمله وسایل استریل ،  پایش علائم حیاتی محیط و شرایط استاندارد کاملا محیاست . حین عمل بیمار بی هوش نیست ولی کاملا بی درد است.

همچنین محیط عمل توسط پرده ای از نگاه بیمار جداسازی شده و بیمار چیزی نخواهد دید البته متخصص بیهوشی در تمامی مراحل بر بالین زیباجو حضور خواهد داشت علاوه بر پایش حیاتی و تامین مقدار خواب آوری و ریلکس کردن زیبا جو در صورتی که خود شخص زیباجو درخواست داشته باشد امکانات کامل بیهوشی کامل محیاست.

 مدت عمل بادی جت چقدر است ؟

طول عمل هر ناحیه یک ساعت و نیم خواهد بود دستگاه بادی جت ساخت کومپانی هیومند آلمان می باشد در حال حاظر این تکنیک جدیدترین تکنیک و تکنولوژی برتر و بروزترین دستگاه دنیاست در این روش چربی ها به صورت کیفیت بالا با پاشیدن اب جداسازی و خارج می شود به کمک تکنولوژی پیشرفته و برتر این روش خوشبختانه هیچ عارضه ای زیباجو را تهدید نخواهد کرد.

 

 

ویدئو های بخش زیبایی

بادی جت

کلینیک به آذین

کلینیک به آذین

کلینیک به آذین این کلینیک از دو بخش درمان درد…
آیا بادی جت عوارض دارد ؟

آیا بادی جت عوارض دارد ؟

بادی جت آیا بادی جت عوارض دارد ؟   با…
بادی جت زیبایی بدون عمل جراحی

بادی جت زیبایی بدون عمل جراحی

 پیکر تراشی - زیبایی بدون عمل جراحی امروزه افراد بسیار…
پیکر تراشی توسط دستگاه بادی جت

پیکر تراشی توسط دستگاه بادی جت

پیکر تراشی , بادی جت یکی از جدید ترین روش…

بادی جت

بادی جت |Six Pack | کلینیک به آذین

کلینیک به آذین با سالها تجربه در زمینه بادی جت آماده است آرزوی ورزشکاران بدنسازی که داشتن یک بدن رو فرم و زیبا رو برآورده نماید ، پرورش اندام کاران و علاقه مندان به فیتنس در تلاشند تا رسوبات چربی متوسط اما سرسخت در ناحیه شکمشان را از بین ببرند با نیروی ملایم بادی جت بافت چربی مازاد بالای ماهیچه های شکمی و زیر پوست (subcutaneous) میتواند با دقت بالایی برداشته شود در نتیجه شیارهای اطراف عضلات شکمی عمیق تر شده و باعث افزایش حجم و شکل ماهیچه دلخواه می شود .

 بادی جت

ادامه مطلب

بادی جت

تصاویر عمل های انجام شده بادی جت