بادی جت چیست ؟

در حال حاظر یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنیک استفاده از روش بادی جت می باشد . و این روش به نسبت روش های قدیمی تر مانند :  لیپولیز ،  لیپوماتیک ،  نتایج بسیار بهتر و رضایتمندی برای زیبا جویان بیشتر شده است. 

نحوه ی پذیرش زیباجو برای عمل بادی جت :

پس از ویزیت بیمار و بعد از معاینه زیباجو برای عمل کاندید شده و نوبت عمل داده می شود . عمل بادی جت در اتاق مجهز و استریل با تمامی امکانات انجام خواهد شد.  زیباجو بعد از پذیرش و تشکیل پرونده و پوشیدن لباس های مخصوص وارد اتاق عمل می شود.  در اتاق عمل معاینه ی نهایی مشخص کردن نقشه ی عمل روی ناحیه های مورد نظر صورت می گیرد .

محل عمل بادی جت آیا در اتاق عمل است یا مطب؟

زیبا جو توسط پرسنل مجرب اتاق عمل اماده سازی می شود وسایل عمل به صورت استریل و یکبار مصرف در اختیار جراح قرار میگیرد . توجه داشته باشید تمامی عمل های زیبایی و پیکر تراشی و تخلیه چربی حتی نواحی کوچک طبق بخش نامه صریح وزارت بهداشت باید در اتاق عمل باید باشد .

 نواحی مورد نظر توسط بی حسی موضعی کاملا بی حس شده و عمل شروع می شود در حین عمل تمامی استاندارد های لازم از جمله وسایل استریل ،  پایش علائم حیاتی محیط و شرایط استاندارد کاملا محیاست . حین عمل بیمار بی هوش نیست ولی کاملا بی درد است.

همچنین محیط عمل توسط پرده ای از نگاه بیمار جداسازی شده و بیمار چیزی نخواهد دید البته متخصص بیهوشی در تمامی مراحل بر بالین زیباجو حضور خواهد داشت علاوه بر پایش حیاتی و تامین مقدار خواب آوری و ریلکس کردن زیبا جو در صورتی که خود شخص زیباجو درخواست داشته باشد امکانات کامل بیهوشی کامل محیاست.

 مدت عمل بادی جت چقدر است ؟

طول عمل هر ناحیه یک ساعت و نیم خواهد بود دستگاه بادی جت ساخت کومپانی هیومند آلمان می باشد در حال حاظر این تکنیک جدیدترین تکنیک و تکنولوژی برتر و بروزترین دستگاه دنیاست در این روش چربی ها به صورت کیفیت بالا با پاشیدن اب جداسازی و خارج می شود به کمک تکنولوژی پیشرفته و برتر این روش خوشبختانه هیچ عارضه ای زیباجو را تهدید نخواهد کرد.

 

 

ویدئو های بخش زیبایی

بادی جت

کلینیک به آذین

کلینیک به آذین

کلینیک به آذین این کلینیک از دو بخش درمان درد…
آیا بادی جت عوارض دارد ؟

آیا بادی جت عوارض دارد ؟

بادی جت آیا بادی جت عوارض دارد ؟   با…
بادی جت زیبایی بدون عمل جراحی

بادی جت زیبایی بدون عمل جراحی

 پیکر تراشی - زیبایی بدون عمل جراحی امروزه افراد بسیار…
پیکر تراشی توسط دستگاه بادی جت

پیکر تراشی توسط دستگاه بادی جت

پیکر تراشی , بادی جت یکی از جدید ترین روش…

 بادی جت

بادی جت (پیکر تراشی) تعریف کلی و علمی:

بادی جت یکی از جدید ترین روش های تخلیه چربی (پیکر تراشی) از نواحی مختلف بدن بادی جت می باشد. ساخت این دستگاه از کشور صنعتی آلمان می باشد. که در این روش ، کار اصلی از طریق فشار آب صورت می گیرد . در اصل این دستگاه کار پیکر تراشی بدن انسان را با تکنولوژی جدیدی انجام می دهد که در واقع معایب روش های دیگر را بر طرف می کند . بزرگترین مزایای این روش این است که عمل بادی جت ، بدون بیهوشی اما در اتاق عمل و کاملا در محیط بهداشتی و زیر نظر متخصص بیهوشی انجام می گیرد. در پیکرتراشی بوسیله ی بادی جت ، آب به صورت کنترل شده با فشار به زیر پوست و بین بافت چربی ها ( ران ، باسن ، پهلو ، شکم ، و نواحی مختلف بدن )پاشیده می شود که این عمل باعث خردشدن چربی ها می شود و توسط دستگاه ازبدن خارج می شود .

 


  که ما تمام توضیحات لازم و حتی فیلم مصاحبه و پرسش و پاسخ با دکتر مربوطه در مورد پیکرتراشی به وسیله بادی جت را همراه با نمایش همین عمل به صورت تصویری ، برایتان در این سایت قرار داده ایم که حتما شما عزیزان کلیپ های مورد نظر را دانلود و تماشا بفرمایید و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

با توجه به فیلم های ارایه شده توسط متخصصین به آذین و مطالعه انواع مقالات در مورد بادی جت ، به این واقعیت اطمینان پیدا می کنید که چربی که توسط فشار آب خرد شده از نواحی مختلف بدن بیمار به بیرون هدایت می شوند بافت سالمی دارد و می توان از آن برای تزریق به نواحی مختلف دیگر بدن بیمار استفاده کرد.

فایل پایین در مورد تجربه جراح پلاستیک، آقای دکتر Ditesheim در مورد دستگاه بادی جت و مزایای آن از جمله درد کم توسط این دستگاه که برروی  یکصد و هفتاد و یک کیس صورت گرفته ، می باشد. در کل با مطالعه این مقاله به این نتیجه می رسیم که 

موضوع فراهم کردن یک نگاه مستقیم و صادقانه در مورد بادی جت می باشد ، هدف از این روش فراهم کردن اندامی بهتر ، درد کمتر و زمان کمتر در واقع به عنوان فناوری ماندگار در عمل زیبایی مطرح بوده در این روش ۸۰ درصد از بیماران استفاده می کنند از دارو به مدت کمتر از سه روز، ۶۱ درصد از بیماران از دارو های ضد درد برای ۲۴ساعت یا کمتر استفاده می کنند.

بادی جت و پیکر تراشی دریافت مقاله کلیک کنید

بادی جت و پیکر تراشی

فایل زیر مجموعه ای از رایج ترین سوالات فنی در زمینه دستگاه Body Jet   بادی جت می باشد. که توسط شرکت Human med آلمان از تمامی خریداران و پزشکانی که از این دستگاه در سراسر دنیا استفاده نموده اند، گردآوری شده و توسط متخصصین بادی جت  ( پیکرتراشی ) پاسخ داده شده است . اين مجموعه در حال حاضر کاملترين مرجع جواب سوالات رايج در مورد اين روش هست که توسط نام آورترين جراحان پلاستيک و زيبايي دنيا پاسخ داده شده است. شما ميتوانيد با کليک روى سوال مورد نظر پاسخ رو مشاهده کنيد ، اين فايل براى همکاران پزشک نيز بسيار قابل استفاده مي باشد.

لیپوست ، بادی جت ، پیکر تراشی

پس از ورود روش بادى جت (پیکر تراشی) به دنياى پزشکى تحول عظيمى در جهت اصلاح و برداشتن چربيهاى موضعى و همچنين تزريق چربى به وجود آمد. مطالعات و تحقيقات گسترده اى در زمينه مزاياى اين روش و مقايسه آن با ساير روشها صورت گرفته است. اکثر اين مقالات توسط دپارتمانهاى مطرح جراحى پلاستيک دنيا تهيه شده است.

در ادامه مقاله اى که حاصل مطالعات و تجربيات چندين دپارتمان مطرح جراحى زيبايى در دنيا است ارائه ميشود:

بادی جت

چرا بهترين روش براى تزريق چربى جهت حجم دهى سينه و باسن روش بادى جت (پیکر تراشی ) است؟

بسيارى از افرادى که تمايل به تزريق چربى جهت حجم دهى و اصلاح فرم سينه ها و باسن دارند با اين دغدغه مواجه اند که بهترين روش کدام است و چربى تزريق شده چه مقدار ماندگارى دارد؟ بايد توجه کرد که مهمترين نکته در ماندگارى و کيفيت کار انجام شده ميزان زنده بودن سلولهاى چربى است ، از آنجا که در روشهاى مشابه اکثر سلولهاى چربى از بين مي رود در نتيجه ماندگارى تزريق کم خواهد بود ، جزييات بيشتر و اصل مقاله را در اينجا ببينيد:

 دریافت مقاله به زبان اصلی کلیک نمایید


  Beaulهمان Breast Augmentution By Lipotransfer  است که بیانگر روش جدیدی از گرافت چربی تقویت و بزرگی سینه است. از مزایای این روش این است که نسبت به روش های قبلی وقت کمتری می برد چون نیازی به سانتریفیوژ ندارد و چربی های آسپیره شده حاوی سلول های خونی بسیار کمی هستند و در ضمن سلول های چربی خارج شدهAlredy   شسته شده و آماده تزریق هستند و چون Lipocollector فیلتر دار استفاده می شد نیاز به سانتریفیوژ ندارد.

 

تجویز های انديكاسيون :

1- افرادی که می خواهند سینه های بزرگتری داشته باشند.

2- افرادی که نمی توانند پروتز را تحمل کنند یا می خواهند آنرا خارج کنند یا آنهایی که میخواهندآن را اصلاح کنند.

3- ترمیم سینه پس از جراحی سرطان سینه.

 

مدت زمان بقاء :

بعد از 6 هفته ، 80% سلول های ترانسفرشده با سلولهای میزبان مجتمع و یکسان می شود و این سلولهای مجتمع شده بصورت دائمی ماندگار هستند. این روش باعث ماسکه شدن و یا تقلید سلولهای تومورال نمی شود.

 

عوارض بادی جت :

بسیار جزئی است و شامل :

1- هماتوم خفیف

2- درد خفیف : که در روز اول بعد از عمل رخ می دهد .


جمع کردن چربی ها به روش های نامناسب می تواند منجر به عوارض مثل کیست شود که توسط بادی جت تا بحال دیده نشده است.در شیوه بادی جت به دلیل اینکه چربیها تحت فشار منفی خارج می شوند آسیب کمتری می بینند و کیفیت بهتری دارند و مقدار آبی که بعد از فیلتر شدن در آن باقی می ماند به توزیع بهتر و یکنو اخت چربی در بافت و لایه زیرپوستی کمک می کند .

نکته مهم این است که چون سلولهای چربی شکننده هستند نباید بعد از تزریق جهت فرم دادن نواحی فشار بیشتری روی حجم تزریق وارد کرد . یکی از محاسن بزرگ بادی جت  ، عدم آسیب پذیری سلول های بنیادی چربی است که همزمان با خروج سلولهای چربی خارج می شوند . بعداز عمل پستان باید با یک بانداژ ضخیم محل تزریق بانداژ شده و فشار مستقیم روی آن بیاید. در مجموع مزایای این شیوه زمان عمل کوتاه ، استخراج سلولهای چربی کاملا زنده و سالم و با کیفیت با قابلیت تزریق به سینه و باسن ، توان انجام آن در حالت سرپایی و تحت بی حسی موضعی است. بادی جت باعث آسیب عروق و اعصاب نمی شود و بعد از عمل، اسکار برجای نمی گذارد اما ممکن است فیبروز واکنش اندکی ایجاد شود.

 

مزایای دیگر بادی جت (پیکر تراشی) :

از مزيتهاى روش پیکر تراشی با بادى جت ايمن بودن و بدون عارضه بودن آن در مقايسه با ساير روشها است. در اين روش با توجه به اينکه ميزان بسيار کمترى از مايع (تاميسنت) محلولى مرکب از سرم و داروهاى بى حسى و تنگ کننده هاى عروق بافت چربى استفاده ميشود لذا هيچ عارضه اى (حتى سرگيجه ها و بدى حال عمومى که در ساير روشها شايع است و به علت جذب همين محلول تاميسنت در بدن است) وجود نخواهد داشت و ماساژ تخليه هاى دردناکى که در ساير روشها به علت باقيمانده همين مايع تاميسنت است در اين روش وجود ندارد. همچنين در روش پیکر تراشی با بادى جت چون جداسازى چربى ها توسط جت آب صورت ميگيرد آسيب بافتى و ايجاد پستى بلندى که در روشهاى قديميتر وجود داشت وجود ندارد ، از اين رو از پیکر تراشی با بادى جت به عنوان تحولى عظيم در حيطه پيکرتراشى ياد ميشود.

در دانشگاه مونيخ توسط آقاى دکتر "کلائوس يوبرتير" و همکارانشان پس از مطالعه و مقايسه بر روى زيبا جويانى که به روش پیکر تراشی با بادى جت تخليه چربى شده بودند در مقايسه با زيباجويانى که تحت ساير روشها قرار گرفته بودند به اين نتايج دست پيدا کردند :

آنها دريافتند که تخليه چربى با بادى جت (پیکر تراشی) هيچ آسيبى به بافتها و ارگانهاى بدن نخواهد رساند وکاملا بدون عارضه است. همچنين سلولهاى چربی جدا شده در اين روش کاملا زنده بوده و کيفيت بالايى دارد. لذا در صورت استفاده جهت اصلاح فرم سينه ها يا باسن ماندگار خواهد بود. به همين علت ايشان و همکارانشان اين روش را توصيه و مناسب تر از ساير روشها ارزيابى کردند. اصل مقاله و ادامه مطلب را اينجا ببينيد.

 

در يک مطالعه گسترده که توسط آقاى دکتر "آنتونيو آراکو"و همکارانشان در دپارتمان جراحى پلاستيک دانشگاه بيرمينگهام انگلستان بر روى زيبا جويان انجام شد و در آن مقايسه بين برداشتن چربيها به کمک بادى جت و ساير روشهاى قديمي تر صورت گرفت به طور خلاصه اين نتايج حاصل شد:

طول عمل پیکر تراشی با بادى جت بسيار کوتاهتر بوده و در نتيجه استرس و ناراحتى بيمار بسيار کمتر است. درد و کبوديهاى بعد از عمل در روش بادى جت به طور معنادارى از ساير روشهاى موجود کمتر بوده و بيماران احتياج به گذراندن دوران نقاهت و استراحت ندارند. با توجه به نتايج درد و کبودى بسيار کمتر(که با رضايتمندى بسيار بيشتر زيبا جويان در مقايسه با ساير روشها همراه بود) .

دپارتمان مذکور که يکى از مطرح ترين دپارتمانهاى جراحى پلاستيک و عملهاى زيبايى در سطح اروپاست روش پیکر تراشی با بادى جت را جايگزين ساير روشها کرده و نتايج چشمگير اين روش را منتشر نموده است.

 

حالا شما عزیزان را پس از مطالعه کامل در رابطه با علم لیپوست و پیکرتراشی ، به تعدادی از نمونه کارهایی که در رابطه با این عمل زیبایی انجام شده است دعوت می کنیم .

لازم به ذکر است  به دلیل مسئله فیلترینگ و رعایت شئونات اخلاقی ،  قابل نمایش در سایت نمی باشد ، لذا برای درخواست کامل نمونه کارها می توانید از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

بادی جت (پیکر تراشی)

بادی جت دستگاهی جدید و ساخت کشور آلمان که جهت انجام عمل پیکرتراشی استفاده می شود . بادی جت به خرد کردن و خارج کردن چربی های اضافه بدن گفته می شود که یک عمل جراحی سبک سرپایی و بدون بیهوشی می باشد . در این تکنیک با استفاده از پاشیدن آب با قدرت بالا چربی های زیر پوست و به شکل کنترل شده و ایمن چربی های زیر پوست تکه تکه و جدا می شود و همزمان به داخل دستگاه مکیده می شود. برعکس سایر دستگاه های لپوساکشن که باعث از بین رفتن چربی خروجی می شوند و چربی ساکشن شده زنده نیست و باید دور ریخته شود چربی به دست آماده در روش بادی جت زنده می باشد و قابل تزریق مجدد در بدن است.

پیکر تراشی با استفاده از فشار آب ( بادی جت) و افزایش حجم سینه با تزریق چربی:

یک روش جدیدی می باشد که جایگزین روش های قدیمی تری مانند پروتزهای سیلیکونی جهت بزرگ کردن سینه شده است .در این روش از چربی خود فرد استفاده می شود ، این چربی توسط روش بادی جت (پیکر تراشی) از نواحی مختلف بدن استخراج شده و سپس شستشو می شود ، محتویات خونابه آن توسط دستگاه لیپوکالکتور و در شرایط کاملا استریل جداسازی و چربی دوباره به خود فرد تزریق می گردد.

روش تزریق چربی در شیوه بادی جت را برای چه کسانی می توان استفاده کرد؟

این روش در سه گروه از افراد قابل استفاده است :

1- اولین گروه افرادی هستند که صرفا جهت زیبایی و بزرگ کردن حجم پستان مراجعه نموده اند.

2- این روش یک شیوه کارآمد و مناسب جهت رفع غیرقرینگی ها و تو رفتگی ها در افرادی است که مایل نیستند جراحی و تعبیه پروتز سیلیکونی قرار بگیرند .

3- از این روش همچنین می توان در افرادی که به دلیل سرطان سینه تحت جراحی برداشتن سینه قرار گرفته اند جهت بازسازی پستان استفاده کرد.

یکی از سوالاتی که همیشه مطرح می شود این است که دوام این روش چقدر است ؟

پس از حدود تقریبا 80 % این چربی تزریق شده با بافت های بدن شخص ادغام می شود و این حجم به طور دائم باقی می ماند.

سوال مهم دیگری که معمولا پرسیده می شود این است که:

آیا تزریق چربی می تواند در تصویر برداری ها باعث پنهان تومورها یا توده های سرطانی شود یا اینکه تظاهری شبیه آنها داشته باشد و با تومور اشتباه شود؟

خیر به دلیل پیشرفت در تصویر برداری های تشخیص طی 10 سال گذشته این مشکل ایجاد نمی شود.

مزایای این روش به طور خلاصه چیست ؟

1- چربی از خود فرد گرفته شده و به خودش تزریق می شود (طی یک مرحله جراحی)

2- کل عمل جراحی کمتر از 2 ساعت طول می کشد.

3- دوام و زیبایی بالایی دارد.

  بادی جت (پیکر تراشی )

سوالات متداول :

1 - آیا مشاوره اولیه توسط پزشک انجام می گیرید؟

بله - بعد از معاینه ابتدایی و مشاوره ی کامل زمان عمل بادی جت تعیین می گردد. در ضمن برنامه غذایی و موارد ی که یک هفته قبل باید رعایت کنید تعیین می گردد.

2 - نحوه مراقبت بیمار از ابتدای تا انتهای کار چگونه است ؟

شما بیمار محترم ؛ می توانید 24 ساعته با مشاورین ما و تایم های خاص با پزشک معالج در ارتباط باشید.

3 - آیا عمل جراحی در مطب صورت می گیرد؟

خیر ، عمل جراحی کاملا در اتاق عمل و بارعایت کامل موارد بهداشتی و زیرنظر تیم پزشکی و بیهوشی صورت می گیرد.

4-آیا رعایت رژیم غذایی و ورزش برای ایجاد تناسب اندام کافی نیست؟

توصیه می شود افراد چاق قبل از درخواست لیپوساکشن تلاش کنند با رعایت رژیم غذایی متعادل و انجام دادن منظم فعالیتهای ورزشی وزن خود را متعادل و پس از آن برای خارج کردن چربی های مقاوم به ورزش و رژیم غذایی از لیپوساکشن کمک بگیرند زیرا افراط در رژیم گرفتن و زیاده از حد ورزش کردن در رفع چاقی های موضعی موثر نمی باشد.

5-آیا نتایج لیپوساکشن با دستگاه بادی جت دائمی است و برگشت ندارد ؟

نتایج لیپولیز با دستگاه بادی جت طولانی مدت است و عمل ساکشن شده نسبت به چاقی مجدد مقاوم است اگر بیماران بعد از لیپوساکشن مجددا اضافه وزن پیدا کند این اضافه وزن به طور متناسب به کل بدن توزیع خواهد شد با این حال توصیه می شود بعد از عمل کنترل وزن داشته باشند پرخوری و کم تحرکی نکنند.

6-مناسب ترین افراد جت انجام پیکرتراشی با بادی جت چه افرادی هستند؟

مناسب ترین افراد افراد سن زیر 60 سال که از چاق موضعی به نواحی مثل شکم ، پهلوها ، پشت رانها، بازوها رنج می برند (معمولا مقداری از چربی تجمع پیدا کرده به این نواحی به رژیم غذایی و ورزش مقاوم است ).

7-آیا ممکن است بعد از لیپوساکشن به روش بادی جت پوست آن ناحیه برای همیشه شل وآویزان باقی بماند؟

طبیعی است که پوست ناحیه ساکشن شده پس از بیرون کشیدن چربی های اضافه موقتا شل و آویزان خواهد بود اما این حالت با پوشیدن شکم بند مخصوص پس از چند هفته برطرف شده و بدن کاملا فرم خواهد گرفت جمع شدن و حالت گرفتن پوست ناشی از خاصیت ارتجاع پذیری ذاتی آن است . لازم به ذکر است که در بین روش های از بین بردن چاقی موضعی دستگاه بادی جت با بهترین نتایج بعد از عمل و بهترین جمع شدگی و ترمیم پوست همراه بوده است.

8-بعد از پیکر تراشی با بادی جت تا چند سایز آن ناحیه از بدن کوچک تر شود؟

معمولا ظرف 4-2 هفته ناحیه ساکشن شده بطور چشمگیری به یکباره متناسب خواهد شد البته اصلاح سایز طی 1 الی 6 ماه همچنان ادامه خواهد داشت کسانی که تدارک مراسم خاصی را دارند بهتر است حداقل یک ماه زودتر ساکشن کرده باشند.

9-مدت مرخصی محل کار بعد از لیپوساکشن با دستگاه بادی جت چقدر است؟

با توجه به اینکه این عمل کاملا سرپایی ، بدون بیهوشی انجام می شود ، شخص پس از انجام با پای خود مرکز جراحی را ترک کرده و از فردای آن روز می تواند بدون هیچ مشکل در محل کار خود حاضر شود.

10-مزایای روش بادی جت (پیکر تراشی) نسبت به سایر روشها نظیر لیپوماتیک،لیپولیز چیست؟

مزيت اول:

ليفت پوست بعد از عمل به نسبت روشهاى مشابه بسيار بهتر و بيشتر انجام خواهد شد و مشکلاتى که بعضاً در روشهاى قبلى مانند ايجاد ناهموارى و غيرقرينگى به وجود مى آمد در اين روش برطرف شده است.

مزيت دوم:

در روش های قبلی به علت مصرف زیاد مایع حین عمل تا مدتها خروج ترشحات و خونابه از محل سوراخها و احتیاج به ماساژهای دردناک جهت تخلیه ترشحات داشته که در این روش به علت زمان کوتاه تر عمل مایعات و ترشحات روز بعد از عمل قطع شده و احتیاج به ماساژهای تخلیه وجود ندارد.

مزيت سوم:

چربی استخراج شده در این روش کاملا زنده می باشد و قابلیت تزریق جهت حجم دهی سینه و باسن را دارد در حالیکه در روش های قبلی مقدار زیادی از چربی استخراج شده از سلولها ی مرده تشکیل شده بود و در نتیجه اگر برای تزریق استفاده می شد حجم زیادی از آن از بین می رفت ولی در این روش بیشتر از 80 درصد چربی تزریق شده بصورت مادام العمر ماندگار است.

مزيت چهارم:

دوره نقاهت این عمل یک روز است و از روز بعد فعالیت های عادی شروع می شود این در حالی است که در روشهای قبلی به علت درد زیاد و ترشحات فراوان به چندین روز استراحت احتیاج است. در کل بادی جت در حال حاضر جدید ترین روش و کاملا بدون عارضه است و نسبتا به روش های قبلی با نتایج بسیار بهتر همراه است.

مکانیسم عملکرد بادی جت به چه صورت می باشد ؟

بادی جت  بدن یا به عبارتی تراش دادن بدن با استفاده از روش های تایید شده پزشکی می تواند نتایج قابل توجهی را برای شما داشته باشد. در این روش جدید دیگر عوارض هایی که قبلا در عمل های جراحی برای فرد بوجود می آمد دیگر خبر نیست و عوارض بادی جت نسبت به روش های قدیمی خیلی کم می باشد و نتایج خوبی را برای فرم دادن به بدن به وجود می آورد.  پیکر تراشی و فرم دادن به بدن با استفاده از آب سبب گردیده با استفاده نمودن از قدرت و فشار آب سلول های چربی بدن با راحتی از بدن خارج شود.

دستگاه بادی جت

نسبت به تکنیک های و روش های قدیمی لیپوساکشن چربی های بیشتری از بدن خارج نموده و با استفاده از قدرت فشار آب باعث جدا شدن سلولهای چربی از بافت اطراف آن می شود و این اجازه را می دهد کانون مکش آزادانه حرکت کند همین امر سبب می شود آسیب هاب احتمالی که به بافت های اطراف از جمله پوست / عضلات / رگ های خونی و اتصال سپتوم را محدود می کند.  برای انجام کار در این روش از بی حسی های موضعی استفاده می شود و زمانی که برای این کار در نظر گرفته شده حدود 30 الی 45 دقیقه به صورت عمل سرپایی می باشد مهم ترین مزیتی که این روش به دنبال دارد این است بیمارانی که از این روش استفاده می کنند بعد از عمل قادر هستند به فعالیت های روزانه خود بپردازند .

بادی جت (Body - jet) روشی کاملا مدرن می باشد که برای خارج نمودن چربی از بدن مورد استفاده قرار میگیرد .دستگاه بادی جت، که ساخت شرکت human med آلمان می باشد که در ساخت این دستگاه از آب برای خارج  نمودن چربی از بدن مورد استفاده قرار میگیرد و از عوارض کمتری نسبت به دیگر عمل های جراحی برخوردار می باشد. دستگاه بادی جت (Body - jet)همواره با تکنولوژی جدیدتری نسبت به انواع لیپوساکشن ( زیبایی شکم و پهلو ) عمل مینماید . در این روش که جراحی و عمل کردن به صورت سرپایی می باشد و نیازی به بیهوشی ندارد و از طریق بی حسی موضعی در کلینیک به آذین انجام می شود. روش عمل کردن این دستگاه بدین گونه می باشد که با پاشیدن آب با قدرت بالا در بین چربیهای که در زیر پوست قرار دارندو  فرد قادر به از بین بردن آنها نبوده به صورت کاملا کنترل شده و بصورت استریل و ایمن چربیهای زیر پوست تکه تکه شده و جدا می گردد و همزمان به داخل دستگاه مکیده می شود.

 

چگونگی عملکرد بادی جت در بدن ؟

 دستگاه  بادی جت یک دستگاه کاملا جدیدی بوده که ساخت کشور آلمان می باشد و امروزه به علت مزایای بالایی که دارد کاربرد و تاثیر مثبی برای تخلیه چربی ها از بدن به صورت زنده دارد فردی که برای تراش دادن بدن خود به کلینیک مراجعه می کند بعد از معاینه توسط پزشک و مشخص نمودن محل مورد نظر از طریق بی حسی موضعی ناحیه مشخص شده بی حس شده و در این موقع آب بصورت کنترل شده با فشار زیاد به زیر پوست درست در بافت چربی هایی که در انجا قرار دارند پاشیده می شود در طی این فرآیند چربی های اضافی بدن خرد شده و توسط دستگاه از بدن خارج شده و وارد دستگاه می شود بادی جت روشی می باشد که کاملا مطمئن بوده و روشی است بذون معایب و عوارض نسبت به روش های قدیمی باید گفت که چربی هایی که خارج می شوند دارای بافت سالم می باشند و می تواند از آن ها در سایر قسمت های بدن برای حجم دهی بیمار مورده استفاده قرار میگیرد .

 

کوچک کردن بافت سینه مردان توسط روش بادی جت

در لاغری شکم ، پهلو و از بین بردن چربی های اضافی بدن با بادی جت در یک روش کاملا مدرن و پیشترفته قسمتی از بافت های نامناسب که چربی های زیر پوست آن ها که در مقابل رژیم  های غذایی و فعالیت های بدنی مقاوم شده اندو از بین بردن آنها سخت بوده ودر صورت از بین بردن بدن فرم و شکل خود را از دست میدهد را به صورت کاملاً حرفه ای و بدون درد و عوارضیبا دستگاه بادی جت بگونه ای از بدن خارج می شوند که این چربی های خارج شده کارایی های مفیدی برای فرد داشته باشد و چربی های زنده خارج شده در سایر قسمت ها قابل تزریق و استفاده شود. بعد از انجام بادی جت وبرداشت چربی از ناحیه مورد نظرکبودی و تورم بافت خیلی سریع تر از دیگر روشها می باشد. با استفاده از عمل بادی جت می توان  چربی های اضافی سینه مردان را که تجمع کرده اند و باعث بزرگ شدن سینه شئه اند تا حدودی برطرف نمود، کوچک کردن سینه مردان از بین بردن چربی های اضافی شکم و پهلو با بادی جت یک روش موثری می باشد.

 

 

مزایای استفاده از بادی جت چیست ؟

 

• بعد از عمل بادی جت بدن طاهر طبیعی خود را حفظ می کند .

  1. • زیباسازی سایر قسمت های بدن از چربی های زنده خارج شده به صورت کاملا طبیعی چون ماده پر کننده از چربی خود فرد می باشد.
   1. •  این روش نسبت به سایر روش ها عوارض و اثرات جانبی کمتری را به همراه دارد.
    1. • ثبات و ماندگاری بیشتر نسبت به سایر روش ها .
     1. • عمل بادی جت عوارض بسیار کمتر و پایین تریبه همراه دارد و بیمار بعد از جراحی قادر به انجام فعالیت های خود می باشد .
      1. • دوران نقاهت بسیار کم بادی جت.
       1. • در این روش چربی به شکل زنده خارج می‌شود و می‌توان این چربی‌ها را به ناحیه دیگری تزریق نمود.

 

عوارض بادی جت چیست ؟

 • احتمال اینکه بعد از عمل بادی جت افتادگی یا فرورفتگی هایی روی پوست ایجادشود اما باید گفت که به صورت موقت خواهد بود و برطرف می شود.
 • عفونت :شکاف هایی که برای بادی جت روی بدن ایجاد می شود اگر به درستی ضد عفونی و تمیز نشود احتمال عفونت وجود دارد .
 • نکروز یا بافت مردگی که معمولا بعد از عمل بادی جت منجر به عفونت می شود.
 • در اثر خونریزی های شدید احتمال جمع شدگی یا هماتوم خون در محل بادی جت وجود دارد.
 •  به دلیل خروج آب از بدن ، بدن آب خود را از دست می دهد و دچار کم آبی می شود.
 • آسیب به سایر بافت های ضروری بدن در عمل بادی جت : به دلیل وجود رگ های خونی که در بدن وجود دارد باعث عدم تمرکز پزشک و دید کافی برای عمل جراحی می شود ، و در نتیجه ممکن است به سایر  بافت ها بدن آسیب برسد .
 • تجمع آب در ریهدرصورت تطریق بیش از اندازه آب به بدن
 • بی نظمی یا ناصافی های بدن بعد از عمل: این عارضه  که می تواند در اثر نظارت پایین جراح در ساکشن خیلی نزدیک به پوست باشد صورت میگیرد.

 

بادی جت روشی موثر برای از بین بردن چربی های بدن 

از بین بردن چربی های بدن با استفاده از بادی جت ، محلول سالین که حاوی آدرنالین(برای کاهش خونریزی) و بی‌حس‌کننده‌ی موضعی می باشد در ناحیه‌ی تحت درمان نفوذ پیدا مینماید.در مرحله نخست در  بادی جت  اساساً برای توزیع داروها استفاده می‌شود. حجم مایع تزریقی بسیار اندک بوده و تورم و تغییر شکل ناچیزی را در این ناحیه بوجود می آورد . این امر سبب راحتی درمان برای افراد مراجعه کننده می باشد و از افزایش حجم و بارگذاری دارو که در سایر روش‌ها ایجاد می‌شود، جلوگیری به عمل می آورد . بادی جت بطور قابل ملاحظه‌ای موجب سرعت بخشیدن توزیع و نفوذ مایع در نواحی تحت درمان شده و در نتیجه زمان کلی این روش و میزان کار  پزشک متخصص کاهش پیدا می‌کند. مرحله‌ی نفوذ معمولاً 10 تا 15 دقیقه ادامه پیدا می کند . مرحله‌ی بعدی که مرحله تراش دادن بدن می باشد که در این مرحله برای از بین بردن و بیرون کشیدن چربی اضافی نواحی مشخص شده  با استفاده از تکنیک ملایم،استفاده می شود پطشک متخصص دارای کنترل بیشتری بر فرایند پیکرتراشی با بادی جت می باشد . از آنجایی که ناحیه‌ی تحت درمان در اثر مایع اضافه و تورم شکل غیرطبیعی به خود نمی‌گیرد، پزشک متخصص می‌تواند با اعتماد به نفس و دقت بیشتری عمل پیکر تراشی را انجام دهد ولی در روش‌های معمول لیپوساکشن بیشتر حدس و گمان بوده دستکاری و میزان دوباره‌کاری نیز با روش بادی‌جت به مقدار قابل ملاحظه‌ای کمتر شده است .

 

بادی جت


اگر از چاقی نواحی مختلف بدن خود ناراحت و نگران هستید ؟اگر اضافه وزن دور شکم و دیگر نواحی بدن خود اعتماد به نفس خود را از دست داده اید؟
به شما مژده میدهیم که کلینیک به آذین با استفاده از دستگاه های آلمانی بادی جت عمل لیپوساکشن را انجام می دهد.
تخلیه چربی های اضافی بدن ، لاغری اندام را توسط پزشکان متخصص زیبایی زیر نظر پزشکی بیهوشی با قیمت مناسب در محیطی بسیار بهداشتی و در اتاق عمل انجام می دهد.
شما عزیزان با مراجعه به بخش عکس های عمل جراحی بادی جت و دیدن عمل انجام شده می‌توانید به کیفیت کار تیمی با دیگه به آذین ایمان بیاورید
امروزه با توجه به مسئله چاقی و عدم تحرک کافی ؛  لاغر کردن اندام های بدن کار بسیار دشواری و شاید غیر ممکن است .

  شما برای لاغری از قرص ها روشهای غیر استاندارد ای نیز استفاده کرده باشید که این روش ها دارای معایب بسیاری می باشد و عوارض جبران ناپذیری برای سلامتی بدن ایجاد می نمایند.
حال ممکن است که فقط قسمتی از بدن شما نیاز به تخلیه چربی داشته باشد در این حالت با دستگاه بادی جت  که خیلی راحت می توانید این چربی ها را از بدن خارج و در قسمت های مختلف بدن برای تزریق دوباره استفاده نمایید . یعنی توسط دستگاه بادی جت  که شما می توانید مثلا ابتدا چربی های دور شکم را کاملا تخلیه و از این چربی ها برای افزایش سایز سینه یا ، یا باسن استفاده کرده است و بادی جت  روشی نوین برای کاهش وزن و لاغری  و تناسب اندام می باشد.

 

حالا شما عزیزان را پس از مطالعه کامل در رابطه با علم لیپوست و پیکرتراشی ، به تعدادی از نمونه کارهایی که در رابطه با این عمل زیبایی انجام شده است دعوت می کنیم .

 بادی جت

لازم به ذکر است  به دلیل مسئله فیلترینگ و رعایت شئونات اخلاقی ،  قابل نمایش در سایت نمی باشد ، لذا برای درخواست کامل نمونه کارها می توانید از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید...

هزینه بادی جت , فیلم بادی جت ,متخصص بادی جت , عمل بادی جت , کلینیک بادی جت

تصاویر عمل های انجام شده بادی جت