کلینیک درد به آذین

یک مرکز درمانی‌ای می باشد که برای بهبود درمان های انواع دردهای حاد و مزمنِ دایر شده که که مهم ترین این درد ها شامل درد های مفصلی، ماهیچه‌ای ،استخوانی و سایر انواع دردهای مزمن می باشد.

هدف این کلینیک 

بهبود درد های شما بیماران می باشد در کلینیک درد ، پزشکان فوق‌تخصصیِ درد با کسب تجربه و گذراندن دوره های تخصصی و سپری نمودن آموزش های لازم به همراه دستیاران حرفه ای تلاش می کنند درد بیمار را درمان کنند یا به اندازه‌ای این درد را کاهش دهند که بیمار هرچه بیشتر به توانایی پیشین خود بازگردد هدف کلی این می باشد که شرایط زندگی راحت‌تری برای این قبیل از بیمار فراهم گردد.

در حالت کلی آنچه که در یک کلینیک درد   انجام می شود بدین ترتیب می باشد که در کلینیک‌های درد، ابتدا پزشکانِ فوق‌تخصصِ درد در اصل متخصصی که پیش آن مراجعه کردید با انجام ارزیابی و معاینه نمودن دقیق شما و مشخص نمودن محل درد ، علت درد بیمار را شناسایی کرده و سپس تلاش می‌کنند با تجویز ترکیبی از درمان‌های دارویی و سایر روش های مدرن مانند درمان با گاز اوزون  (اوزون تراپی)که امروز برای درمان بسیاری از درهای کمر – آرتروز و ... استفاده می شود.

 

کلینیک به آذین

برای بیمار تشخیص داده تا درد بیمار را کاهش دهند و درصورت نیاز با تغییر روش درمانی بهترین روش درمان را برای بیمار انتخاب می کند تا نتیجه بهتری را از درمان دریافت نمایید. در صورت نرسیدن به نتیجه مناسب درمان ، گام بعدی درمان‌های مداخله‌ای (interventional) را امتحان می کند این درمان‌ها در اتاق عمل که کاملا استریل می باشد انجام شده و با راهنمایی فلوئوروسکوپی و پرتونگاری انجام می‌شوند. تا دقت و ایمنی در درمان افزایش یابد .

 

کلینیک درد

 

یک پزشک متخصص درد

یک پزشکی می باشد که آموزش های لازم و دوره های مخصوص به این کار را گذرانده و برای ارزیابی درد و ویژگی های آن دست به عمل شده و سرانجام این توانایی را در خود دارد که با بهره گیری از نتایج ارزیابی درمان بیمار را تا زمان رسیدن به بهبودی کامل به جلو سوق دهد در دوره های مراجعه به این متخصص شما یاد خواهید گرفت که درد خود را مدیریت نمایید و احساس بهتری نسبت به قبل به آن داشته باشید. متخصصین مربوط درد دوره های آموزشی ویژه ای را سپری کرده اند بنابراین به خوبی می توانند به شما کمک کنند تا بهبود یابید. یک پزشک ممکن است درد ناشی شما را که ممکن است از آسیب ورزشی به وجود آمده باشد را درمان می کند بیشترین مراجعه کننده افرادی هستند که درد های مزمن دارند و راه های خلاصی از این درد را نمی دانند در کلا مدیریت درد را بلد نیستند این نوع دردها به سختی قابل تشخیص هستند و نیاز به بررسی های بیشتر دارند اما در نهایت قابل درمان میباشند تنها درصد کمی از درد ها قابل درمان نیستند اما قابل کنترل و مراقب می باشند در ذیل شایع ترین درد هایی که بیشتر مردم با آن روبرو هستند و شما را به کلینیک درد به آذین می کشاند، عبارتست از:

 

1- درد های قسمت پایین کمر

2- زانو درد

3- آرتروز زانو

4- گردن درد

5- آسیب های عضلانی

6- درد کتف و..

 

زمان درمان برای بهبود یک درد به نوع درد شما بستگی دارد و بسته به شرایط برای افراد مختلغ متفاوت است. چرا باید به کلینیک درد به آذین مراجعه کنیم ؟

افرادی که درد و ناراحتی در قسمتی از بدن خود دارند اغلب به دشواری زندگی روزانه خود را سپری می کنند و در نتیجه توانایی این را ندارند که تجربه های جدید در زندگی داشته باشند طبق تحقیقات که در این زمینه انجام شده است تعداد زیادی از این افراد که برای درمان به کلینیک درد  به آذین مراجعه می کنند بعد از تکمیل نمودن دوره های درمان که پزشک متخصص آن را تجویز کرده کارهای روزانه خود را ساده تر انجام می دهند و سطح کیفیت زندگی این افراد به میزان قابل توجهی بهبود می یابد..

تماس با کلینیک