• تماس با ما: 02122398401
  • ایمیل به ما: info@behazinclinic.com
  • ساعت کاری: 08:00 تا 18:00

چگونه وزن کاهش یافته را حفظ کنیم؟

لیپوست

 

هنگامیکه سیر شدید دست از خوردن بردارید
تا زمانیکه سیر شوید، غذا بخورید و پس از آن، دست از خوردن بکشید. با این کار می توانید وزن تان را حفظ کنید. حتی اگر مقداری غذا در بشقاب تان باقی مانده، هنگامیکه احساس سیری کردید، دیگر غذا نخورید. غذای باقی مانده را برای ناهار یا یک وعده دیگر کنار بگذارید.

هوشمندانه خرید کنید
هنگامیکه قصد دارید وزن تان را حفظ کنید، خرید مواد غذایی به یک مسئله مهم تبدیل می شود. از بخش هایی که شما را وسوسه می کنند دوری کنید. از قبل لیستی از مواد غذایی سالمی که مناسب شما هستند تهیه کنید. از اضافه کردن کیک، آب نبات و چیپس به این لیست خودداری کنید. به جای آن پروتئین خالص، میوه ها، سبزیجات و اسنک های کم کالری را انتخاب بکنید.

بچه ها را بیرون ببرید
بچه های شما، بهترین برگ های برنده تان هستند. آن ها را برای چند ساعت بازی کردن در بعد از ظهر یا آخر هفته، بیرون ببرید. بازی هایی را انتخاب کنید که به تحرک زیادی نیاز دارند. گرگم به هوا، طناب زدن، قائم موشک و توپ بازی، بازی های فوق العاده ای هستند که می توانید با کودکان تان انجام دهید. با فعال بودن و درست غذا خوردن، وزن از دست رفته تان را حفظ کنید. کاهش وزن و لاغری ،قسمت سخت ماجرا بود اما اضافه کردن تمام وزنی که از دست داده اید، بسیار آسان تر است.

 

ادامه مطلب :

لیپوست

تماس با ما

کلینیک - 02122398401

 موبایل - 09912802094


Location

ایران

تهران، اندرزگو

بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم ، (302)


به ما ایمیل بفرستید

info@behazinclinic.com

info@behazinclinic.com


درباره ما

کلینیک به آذین

کلینیک تخصصی به آذین، اوزون تراپی درمان درد های مفاصل (زانو ، کمر ، شانه ) با تزریق گاز اوزون دکتر محمد علی جلیلی ارتوپد ، جراح و متخصص استخوان و مفاصل فوق تخصص زانو و آسیب های ورزشی

 

شبکه های اجتماعی

آدرس ما

تهران ، اندرزگو ، بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم ، (302)

مسیر یابی با Google مسیر یابی با Waze

01 84 39 22 021

instagram telegram

مشاوره پزشکی