01 84 39 22

لیپوست

 

هنگامیکه سیر شدید دست از خوردن بردارید
تا زمانیکه سیر شوید، غذا بخورید و پس از آن، دست از خوردن بکشید. با این کار می توانید وزن تان را حفظ کنید. حتی اگر مقداری غذا در بشقاب تان باقی مانده، هنگامیکه احساس سیری کردید، دیگر غذا نخورید. غذای باقی مانده را برای ناهار یا یک وعده دیگر کنار بگذارید.

هوشمندانه خرید کنید
هنگامیکه قصد دارید وزن تان را حفظ کنید، خرید مواد غذایی به یک مسئله مهم تبدیل می شود. از بخش هایی که شما را وسوسه می کنند دوری کنید. از قبل لیستی از مواد غذایی سالمی که مناسب شما هستند تهیه کنید. از اضافه کردن کیک، آب نبات و چیپس به این لیست خودداری کنید. به جای آن پروتئین خالص، میوه ها، سبزیجات و اسنک های کم کالری را انتخاب بکنید.

بچه ها را بیرون ببرید
بچه های شما، بهترین برگ های برنده تان هستند. آن ها را برای چند ساعت بازی کردن در بعد از ظهر یا آخر هفته، بیرون ببرید. بازی هایی را انتخاب کنید که به تحرک زیادی نیاز دارند. گرگم به هوا، طناب زدن، قائم موشک و توپ بازی، بازی های فوق العاده ای هستند که می توانید با کودکان تان انجام دهید. با فعال بودن و درست غذا خوردن، وزن از دست رفته تان را حفظ کنید. کاهش وزن و لاغری ،قسمت سخت ماجرا بود اما اضافه کردن تمام وزنی که از دست داده اید، بسیار آسان تر است.

 

ادامه مطلب :

لیپوست

درباره ما درد

اوزون تراپی

کلینیک تخصصی به آذین، اوزون تراپی درمان درد های مفاصل (زانو ، کمر ، شانه ) با تزریق گاز اوزون دکتر محمد علی جلیلی ارتوپد ، جراح و متخصص استخوان و مفاصل فوق تخصص زانو و آسیب های ورزشی

آدرس کلینیک درد

تهران ، اندرزگو ، بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم ، (302)

تلفن بخش درمان درد

01 84 39 22  021

instagram telegram