01 84 39 22

لیپوست

بوی بد دهان: گرداندن روغن در دهاناگر از ترس بوی بد دهان‌تان، از نزدیک شدن به آدم‌ها خودداری می‌کنید – و روزی دو بار مسواک زدن و نخ دندان کشیدن کمکی به حال‌تان نمی‌کنند، این راه‌حل را امتحان کنید. فقط کافی است، هر روز قبل از مسواک زدن، به آسانی یک قاشق غذاخوری روغن نارگیل را به مدت ۲۰ دقیقه داخل دهان‌تان بچرخانید. جالب بود؟

سندرم پیش از قاعدگی: منیزیوم
منیزیوم در تسکین علائم سندرم پیش از قاعدگی برای بسیاری از زنان یک ماده‌ی کلیدی به شمار می‌رود. سپل در این مورد این چنین توضیح می‌دهد که “‌منیزیوم با کمک به تسکین گرفتگی‌ها، باعث آرامش و آسایش بدن می‌شود.‌”‌
برای دستیابی به منابع طبیعی منیزیوم، مواد غذایی از قبیل بادام، تخمه آفتابگردان، و سبزی‌هایی نظیر اسفناج و بروکلی مصرف کنید.

اضطراب: مراقبه
 استرس مزمن با افزایش خطر بیماری قلبی، اضافه وزن، مشکلات خواب، و اختلال حافظه و تمرکز در آدم‌ها ارتباط دارد. مطالعات علمی تاثیر مراقبه را در کمک به مدیریت علائم اختلالات اضطراب، اختلالات خواب، افسردگی، بیماری قلبی، و سرطان ثابت کرده‌اند. در نتیجه، مراقبه واقعا اثربخش است، بنابراین باید آن را امتحان کنید.

 

ادامه مطلب :

لیپوست

درباره ما

کلینیک به آذین

کلینیک تخصصی به آذین، اوزون تراپی درمان درد های مفاصل (زانو ، کمر ، شانه ) با تزریق گاز اوزون دکتر محمد علی جلیلی ارتوپد ، جراح و متخصص استخوان و مفاصل فوق تخصص زانو و آسیب های ورزشی

آدرس کلینیک درد

تهران ، اندرزگو ، بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم ، (302)

تلفن بخش درمان درد

01 84 39 22  021

instagram telegram