01 84 39 22

لیپوست

زیاد بخورید


یکی از رایج ترین اشتباهات در برنامه های کاهش وزن ، گرسنگی کشیدن است . این گرسنگی کشیدن و حفظ وعده های غذایی در واقع باعث چاق تر شدن شما خواهد شد . زمانی که شما به خودتان گرسنگی می دهید و وعده های غذایی روزانه خود را کاهش می دهید ، مغز تصور می کند که کمبود غذا وجود دارد . به همین دلیل به سلول های بدن دستور می دهد که هرچقدر می توانند چربی ذخیره کنند . برای جلوگیری از این امر ، باید هر 2 الی 3 ساعت ، چیزی بخورید .

چربی سالم مصرف کنید
خوراکی هایی مانند : آجیل ، انواع دانه ها ، آووکادو ، ماهی و روغن زیتون حاوی چربی های سالمی هستند که دارای ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن میباشند . مصرف این نوع چربی می تواند به کاهش التهاب و استرس بدن کمک کند .

حتما صبحانه میل کنید
حذف کردن صبحانه به هر دلیلی که باشد ، بدترین و اشتباه ترین کار ممکن است . مغز و تمام سلول های بدن شما برای فعالیت درست و دقیق به سوخت نیاز دارند . اگر شما در  شروع روز کاری ، سوخت مناسب به بدن خود وارد نکنید ، مغز و سایر اندام های شما به درستی کار نخواهند کرد .

ادامه مطلب :

لیپوست

 

درباره ما درد

اوزون تراپی

کلینیک تخصصی به آذین، اوزون تراپی درمان درد های مفاصل (زانو ، کمر ، شانه ) با تزریق گاز اوزون دکتر محمد علی جلیلی ارتوپد ، جراح و متخصص استخوان و مفاصل فوق تخصص زانو و آسیب های ورزشی

آدرس کلینیک درد

تهران ، اندرزگو ، بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم ، (302)

تلفن بخش درمان درد

01 84 39 22  021

instagram telegram