• تماس با ما: 02122398401
  • ایمیل به ما: info@behazinclinic.com
  • ساعت کاری: 08:00 تا 18:00

مردان با چه چیزهایی تحریک می شوند؟

مردان و زنان از نظر تحریک پذیری جنسی متفاوت هستند و به طور کلی می‌توان گفت مردان ساده تر و زودتر از زنان تحریک می‌شوند. متاسفانه در بعضی از جوامع این امر آنطور که باید و شاید جا نیفتاده و برخی افراد مخصوصا خانمها دید منفی به تحریک پذیری زود مردان دارند وآنان را گاها بوالهوس می‌نامند اما این یک امر خدادادی می باشد.

آیا می‌دانید مردان از چه رفتارهای برای تحریک شده از سوی همسرشان لذت می برند؟
تحریک جنسی فرآیندی است که  از طریق مغز کنترل می شود. در حالت کلی هر مرد دارای تخیلات و فانتزیهای جنسی منحصر به  فردی می‌باشد اما مواردی مشترک نیز در آنها وجود دارد. مردان با مشاهده قسمتی از  اندام جنس مخالف، چنانچه آن قسمت جزء لیست فانتزیهای جنسی آنان باشد به شدت تحریک میشوند اما اگر آن قسمت جزء لیست فانتزیهای جنسی و تخیلات جنسیشان  نباشد تحریک در آنها اتفاق نمی افتد یا خیلی ضعیف خواهد بود. مردان با کنترل نگاه و ذهن خود می‌توانند براحتی از تحریک فاصله بگیرند.

آیا می‌دانید چه قسمتهایی از اندام زنان برای مردان محرک است؟
طبق  تعریف فوق الذکر می‌توان اینطور نتیجه گیری کرد که  برای  هر مرد اندام‌ها و  قسمت هایی خاصی از بدن زنان جزء لیست تحریک قرار دارد. بعنوان مثال  ممکن است مردی با دیدن زنان چاق تحریک شود و مردی با دیدن زنان لاغر اندام یا در  مورد قسمتهای مختلف بدن زنان. برای نمونه ممکن است مردی با دیدن پاهای زنان تحریک  شود حال آنکه مردی دیگر هیچ واکنشی نسبت به این عضو از بدن زنان از خود  نشان ندهد.
اما موارد مشترک
موارد مشترکی وجود دارند که در اکثر مردان باعث تحریک جنسی میشود
بر جستگیهای بدن زنان و مواردی که دامنه محدودتری شامل میشود اغلب جزء لیست شخصی تحریک آقایان است. بعبارتی  گستردگی این بخش‌های تحریک کننده می‌تواند شامل تمامی قسمتهای بدن خانم ها بشود. بد نیست  بدانید اکثر مردان بیش از آنکه با دیدن اندام‌های جنسی زن تحریک شوند با دیدن سایر قسمتهای بدن او تحریک می‌شوند. جالب است بدانید تحریک این قسمتهای بدن زنان برای آنان نیز با لذت جنسی همراه است.

آیا می‌دانید چه نوع پوششی برای مردان محرک جنسی است؟
پوششی  برای مردان محرک است که باعث شود قسمت هایی که در لیست فانتزیهای جنسی او  قرار دارند بیشتر نشان داده شود. در نتیجه بد نیست بدانید که ممکن است  برهنگی کامل یک  زن برای مرد تحریک کمتری بهمراه داشته باشد تا زنی که پوششی انتخاب نموده  که بواسطه آن قسمت های محرک جنسی اش برای همسرش نمایان تر است.
متاسفانه معمولاً مردها پس از ارضاشدن يا مي‌خوابند، يا پشت به زن مي‌كنند. در صورتي كه كاري كه بايد انجام دهند اين است كه همسر خود را در آغوش گرفته و او را نوازش كنند و به او آرامش دهند تا استراحت كند.
شایسته است كه زن شربتی گوارا تهیه نموده و بعد از پایان رابطه براي همسر خود بیاورد.
در پایان نیز بهتر است از همسر خود تشکر كنيد که این لذت را به شما هدیه داده است.
هزاران كار ديگر نیز وجود دارند كه مي توانيد براي از بين بردن يكنواختي موجود در رابطه تان انجام دهيد
اگر همه چيز به خوبی پیش نرفت، صادق و مهربان باشيد.
زوج های زیادی بوده اند كه به دلیل بي علاقگی و نارضايتي يكي از زوجين از رابطه جنسی از هم جدا شده‌اند. شاید شما نیز در اثر نارضایتی جنسی به فكر اينكار افتاده باشید. اما بدانيد طلاق يا برقراري رابطه ي جنسي با افرادی غير از همسر تان (خیانت به همسر) ، راه حل هاي مناسبي برای حل این مشکل نيستند. درست است كه عشقبازي با غير مي تواند نیاز جنسی شما را بر طرف کند، اما بدانيد كه در طولاني مدت مشكلات بيشتري نيز برايتان ايجاد مي كند و باعث خراب تر شدن ازدواج تان هم مي شود. حتي اگر ازدواجتان هم سالم باقي بماند، درد و رنجي كه همسرتان از عشقبازي شما با كس ديگري متحمل مي شود، بي اندازه خواهد بود.

 

 

 

    بادی جت | لیپوست اوزون تراپی | بادی جت | لیپوست

تماس با ما

کلینیک - 02122398401

 موبایل - 09912802094


Location

ایران

تهران، اندرزگو

بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم ، (302)


به ما ایمیل بفرستید

info@behazinclinic.com

info@behazinclinic.com


درباره ما

کلینیک به آذین

کلینیک تخصصی به آذین، اوزون تراپی درمان درد های مفاصل (زانو ، کمر ، شانه ) با تزریق گاز اوزون دکتر محمد علی جلیلی ارتوپد ، جراح و متخصص استخوان و مفاصل فوق تخصص زانو و آسیب های ورزشی

 

شبکه های اجتماعی

آدرس ما

تهران ، اندرزگو ، بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم ، (302)

مسیر یابی با Google مسیر یابی با Waze

01 84 39 22 021

instagram telegram

مشاوره پزشکی