تهران ، فرمانیه، اندرزگو
بعد از مرکز خرید سانا، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم ، (302)
02122398401
info@behazinclinic.com
شنبه - پنچ شنبه 15 الی 22
جمعه تعطیل
اووزن تراپی

کلینیک به آذین

کلینیک تخصصی به آذین، درمان درد های زانو ، کمر ، شانه  با جدید ترین روش درمان درد بدون عمل جراحی

  • اوزون تراپی 
  • تزریق ژل 
  • پی آر پی 
زیر نظر دکتر محمد علی جلیلی ارتوپد ، جراح و متخصص استخوان و مفاصل فوق تخصص زانو و آسیب های ورزشی


آدرس : تهران ، اندرزگو ، بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم ، (302)

اووزن تراپی

کلینیک به آذین

کلینیک تخصصی به آذین، درمان درد های زانو ، کمر ، شانه  با جدید ترین روش درمان درد بدون عمل جراحی
  • اوزون تراپی 
  • تزریق ژل 
  • پی آر پی 

 

زیر نظر دکتر محمد علی جلیلی ارتوپد ، جراح و متخصص استخوان و مفاصل فوق تخصص زانو و آسیب های ورزشی

آدرس : تهران ، اندرزگو ، بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم ، (302)

تعریف اوزون تراپی

اوزون تراپی : یک روش جدید برای درمان دردهای حاد و آزاردهنده استخوان و مفاصل می باشد. در این روش پزشک حاذق و متخصص با مشاهده و معاینه محل درد و احتمال زیاد عکس برداری از محل درد برای درمان ابتدایی و کاهش درد از روش های سرپایی و ساده و بدون عمل جراحی استفاده می نماید. دکتر محمد علی جلیلی سعی بر آن دارد که ابتدا جدیدترین و ساده ترین و کم هزینه ترین روش درمان درد را برای درمان بیماری مریض استفاده نماید لذا امروزه یکی از جدیدترین روشهای درمان در روش‌های ازون تراپی است . در این روش گاز تولید شده توسط دستگاه مخصوص توسط سرنگ به نواحی درد بیمار تزریق می شود این تزریق توسط پزشک متخصص در مطب و در اتاق کاملاً استریل شده صورت می گیرد . اوزون یک ماده کاملاً غیر فعال از آن یک گاز کاملا بیرنگ است که جدیداً در علم پزشکی انقلاب و سر و صدای زیادی به پا کرده است از جمله کاربردهای این گاز می توان به موارد زیر اشاره کرد بازسازی و احیای بافت‌های لیگامان ها ، و تاندون‌های مفاصل آسیب دیده - کاهش درد و در خیلی از موارد بهبودی و درمان درد بیمار - کاهش دردهای زانو، روماتیسمی - دیسک کمر و درمان آن و همچنین درمان درد خار پاشنه اشاره کرد.

مزایای اوزون تراپی

اوزون تراپی : در این مقاله ای که توسط کلینیک درد به آذین منتشر شده می خواهیم به مزایای اوزون تراپی بپردازیم یکی از ویژه ترین و بارزترین مزایای اوزون درمانی این است تزریق به صورت سرپایی و بدون بیهوشی و بدون عوارض میباشد. اگر بخواهیم از دیگر مزایای روش ازون تراپی برای درمان درد اشاره کنیم هزینه کم این روش نسبت به روش های دیگر جراحی و غیر جراحی می باشد البته در مورد هزینه عمل اوزون تراپی و تعداد جلسات در مقالات دیگری به صورت کاملاً مفصل اشاره خواهیم کرد ازون تراپی روش بدون درد بدون بیهوشی بدون جراحی بدون بستری شدن بعد از تزریق گاز اوزون بدون هزینه زیاد می باشد یکی از مهم‌ترین موارد مرتبط با هر عملی جراحی و یا غیرجراحی دوره استراحت و نگاهت و عوارض احتمالی می باشد که در تزریق گاز ازن که در کلینیک به آذین صورت می‌گیرد و چون توسط کادر فنی و حرفه‌ای متخصصین فرآیند تزریق انجام می شود که هیچ گونه عوارضی بعد از تزریق مشاهده نشده بیمار نیاز نیست شب در بیمارستان بستری شود نیاز نیست ، خیلی راحت بعد از تزریق بیمار از مطب خارج خواهد شد.

عوارض اوزون تراپی

اوزون تراپی : با توجه به استفاده این گاز که سابقه آن به بیش از یک قرن می رسد و مقالاتی که توسط اساتید و پزشکان سراسر دنیا به چاپ رسیده است تا به امروز هیچ عارضه ای نداشته و مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا و وزارت بهداشت می باشد. البته ممکن است در بعضی از بیماران باعث التهاب موضعی و گذرا در محل تزریق شود که همین مورد ظرف ۴۸ ساعت برطرف خواهد شد ممکن است این سوال پیش بیاید که آیا این تزریق دردناک است یا نه؟ قطع یقین اعلام مینمایم به هیچ وجه دردناک نیست و درد آن به شدت یک تزریق آمپول خواهد بود و بعد از تزریق در محل در تحریک موضوعی صورت گیرد اما ۴۸ ساعت رفع می شود پس با توجه به سابقه ای که در تزریق های زیادی که در این کلینیک صورت گرفته است تا به امروز عوارض خاصی در این روش مشاهده نشده است بیمار بعد از تزریق بدون بیهوشی و به صورت سرپایی به راحتی کلینیک را ترک خواهد کرد در ادامه در مورد تعداد جلسات تزریق گاز و همچنین نحوه تزریق آن توضیحات کامل داده خواهد شد. کلینیک به آذین با سابقه ترین کلینیک در تهران در زمینه درمان درد بدون عمل جراحی با روش تزریق گاز اوزن در نواحی درد می باشد .

درمان درد زانو با اوزون تراپی

درمان درد زانو با اوزون تراپی

استفاده از کورتون بصورت تزریق داخل مفصلی یا تزریق اطراف بافتها و تاندونهای آسیب دیده، روشی است که سالیان متمادی بعنوان روش موثری در کاهش درد و التهاب و درمان بیماران مبتلا به دردهای عضلانی اسکلتی کاربرد داشته و دارد.

 

کورتون بعنوان یک داروی جادویی امروزه در بسیاری از درمانهای پزشکی جایگاه بی رقیبی دارد و بندرت داروهای دیگر توانسته اند جایگزین مناسبی برای درمان با این داروی نه چندان سالم باشند . افزایش فشار خون، بالا رفتن قند خون، ضایعات پوستی، مشکلات قلبی، چشمی و نارسایی غده فوق کلیوی از عوارض استفاده از کورتون می باشد که معمولا در مصرف مزمن این دارو ایجاد می شود.تلاشهای پزشکی بر یافتن جایگزین های موثر برای این دارو، استفاده از گاز ازون را بعنوان روشی سالم در درمان دردهای مفصلی و عضلانی مطرح نموده است. استفاده از این گاز در پزشکی از حدود سی سال پیش در درمان بیماریهای مقاوم گوارشی شروع شد و امروزه از اوزون تراپی در درمان بسیاری از بیماریها، بهبودی زخمهای مقاوم به درمان و درمان عفونتهای مقاوم استفاده میشود.

 

ازون گازی است که از تغییرمولکولی گاز اکسیژن در دستگاه تولید کننده ازون، از ترکیب شدن سه اتم اکسیژن بدست می آید. خصوصیات شیمیایی گاز ازون به نحوی است که تزریق غلظت خاصی از آن به داخل مفاصل و تاندونها، سبب کاهش التهاب و بهبودی بیماران میگردد (ازون تراپی). فعال شدن سیستم ضد التهابی بدن و مهار آزاد شدن واسطه های التهابی در محل تزریق، تاثیر ضد التهابی ازون را از انواع مختلف کورتون بیشتر نموده است.

 

ازون علاوه بر کاهش التهاب سبب تعدیل سیستم ایمنی و فعال سازی مکانیسم های ترمیم بافت در محل تزریق می گردد. ساییدگی زانو و آرتروز زانو از بیماریهای شایعی است که بیماران مبتلا به آن جهت اجتناب از عمل جراحی راهکارهای مختلفی را تجربه مینمایند . تزریق داخل مفصلی کورتون یا ژل های اسید هیالورنیک و درمان زانو درد باا پی آر پی از روشهایی است که تا کنون در درمان ارتروز زانو بکار برده شده است.استفاده از تزریق داخل مفصلی اوزون در مطالعات انجام شده و اوزون درمانی آرتروز زانو ، علاوه بر اثر ضد التهابی قوی، فعالیت سیستم بازسازی را در داخل زانو فعال ساخته و بهبودی سریع و قابل ملاحظه ای را در بیماران مبتلا به ارتروز زانو داشته است.علاوه بر این تزریق این گاز با نیدل های بسیار کوچکی صورت می گیرد و درد هنگام تزریق از روشهای دیگر به مراتب کمتر است . خاصیت ضد میکروبی گاز ازون در حدی است که از آن در ضد عفونی کردن هوا و آب استفاده میشود و به این دلیل شانس عفونت در اثر تزریق ازون نسبت به روشهای دیگر کمتر است.

 

علاوه بر مفصل زانو، در درمان دردهای مفصلی عضلانی دیگر مانند التهاب تاندون آرنج، خار پاشنه، مچ دست و پا و شانه و هر ناحیه ای که قبلا از تزریق کورتون جهت درمان استفاده میشده انجام تزریق گاز ازون بعنوان جایگزین سالم و موثری مطرح گردیده و استفاده از آن بصورت روز افزون در حال افزایش است. استفاد ه از این روش بعنوان گام موثری در کاهش مصرف کورتونهای تزریقی درمان بیماران مراجعه کننده به کلینیکهای درد بکار گرفته می شود.

 

ادامه مطب

توضیحات تکمیلی کلیک کنید

 

دکتر محمد علی جلیلی

درمان درد بدون عمل جراحی

اوزون تراپی | تزریق PRP | تزریق ژل

اوزون تراپی
کلینیک درد به آذین

 

 درمان دردهاي حاد و مزمن ، آرتروز زانو ، ديسك كمر، دردهاي عضلاني اسكلتي ، خار پاشنه

با استفاده از جديدترين و به روزترين روش دنيا 
روشي نوين در كننرل و بهبود درد وآرتروز و جلوگيري از پيشرفت بيماري

دکتر محمد علی جلیلی


ارتوپد ، جراح و متخصص استخوان و مفاصل
درمان بيماري هاي زانو و شانه و آسيب هاي ورزشي

فواید اوزون‌ تراپی:

در ابتدا شما می توانید بعد از درمان انتظار کاهش درد بلافاصله بعد از انجام تزریق را داشته باشید همچنین با استفاده از این درمان غضروف ها و بافت های شما بازسازی میشوند (این درمان می تواند روی زانو تاثیر بیشتری داشته باشد) این درمان باعث بهبودی آسیب دیدگی های مزمن، بازسازی مفاصل، بهبودی مفصل ناشی از آسیب دیدگی های ورزشی و بهبودی کلی از درد مفاصل، ماهیچه ها و عصب ها شود. اوزون درمانی می تواند در مفاصل، زیرپوست و داخل تاندون ها و ماهیچه ها تزریق شود پاسخگویی افراد به این درمان متفاوت است اما درشرایط خاص افراد به ۳تا ۵ جلسه برای درمان نیازدارند اکثر افراد بعد از انجام این روش با کاهش درد مواجه میشوند.

[اوزون تراپی] [اوزون درمانی]

 

[زانو درد] [درمان زانو درد] [علت درد زانو ] [علت زانو درد] [ درمان درد زانو] [درد زانو و درمان آن] [درد زانو پا] [درمان درد زانو و مفاصل] [دلایل زانو درد] [علل زانو درد] [زانو درد و درمان آن] [علت درد پشت زانو]

[مفصل زانو][تعویض مفصل زانو] [درد مفصل زانو]

[زانو][درمان صدای زانو] [متخصص زانو] [جراحی زانو][سائیدگی زانو]

[آرتروز] [آرتروز زانو] [درمان آرتروز زانو]

[رباط زانو] [رباط صلیبی زانو ] [جراحی رباط صلیبی زانو] [درمان پارگی رباط زانو] [فیلم جراحی رباط صلیبی زانو] [پارگی رباط زانو] [رباط زانو] [جراحی رباط زانو][پارگی رباط پا]

 

[رباط صلیبی] [پارگی رباط صلیبی] [ جراحی رباط صلیبی ] [عمل رباط صلیبی] [کشیدگی رباط صلیبی]

 

[شانه درد][درد شانه][درد شانه راست] [درد شانه گردن] [درد شانه چپ] [درد گردن و شانه][علت درد شانه] [درد شانه ها][ درمان درد شانه] [درمان شانه درد] [درد مفصل شانه] [درمان افتادگی شانه]

[پارگی رباط شانه] [آرتروز شانه] [درمان آرتروز شانه][فلوشیپ جراحی شانه]

 

[درد کتف راست] [درد کتف چپ] [درمان درد کتف] [درمان کتف درد] [درمان گرفتگی عضلات کتف] [درمان گرفتگی کتف]

 

 

 

تماس با کلینیک