• تماس با ما: 02122398401
  • ایمیل به ما: info@behazinclinic.com
  • ساعت کاری: 08:00 تا 18:00

توصیه های مهم برای کاهش وزن و لاغری

لیپوست

زیاد بخورید


یکی از رایج ترین اشتباهات در برنامه های کاهش وزن ، گرسنگی کشیدن است . این گرسنگی کشیدن و حفظ وعده های غذایی در واقع باعث چاق تر شدن شما خواهد شد . زمانی که شما به خودتان گرسنگی می دهید و وعده های غذایی روزانه خود را کاهش می دهید ، مغز تصور می کند که کمبود غذا وجود دارد . به همین دلیل به سلول های بدن دستور می دهد که هرچقدر می توانند چربی ذخیره کنند . برای جلوگیری از این امر ، باید هر 2 الی 3 ساعت ، چیزی بخورید .

چربی سالم مصرف کنید
خوراکی هایی مانند : آجیل ، انواع دانه ها ، آووکادو ، ماهی و روغن زیتون حاوی چربی های سالمی هستند که دارای ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن میباشند . مصرف این نوع چربی می تواند به کاهش التهاب و استرس بدن کمک کند .

حتما صبحانه میل کنید
حذف کردن صبحانه به هر دلیلی که باشد ، بدترین و اشتباه ترین کار ممکن است . مغز و تمام سلول های بدن شما برای فعالیت درست و دقیق به سوخت نیاز دارند . اگر شما در  شروع روز کاری ، سوخت مناسب به بدن خود وارد نکنید ، مغز و سایر اندام های شما به درستی کار نخواهند کرد .

ادامه مطلب :

لیپوست

 

تماس با ما

کلینیک - 02122398401

 موبایل - 09912802094


Location

ایران

تهران، اندرزگو

بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم ، (302)


به ما ایمیل بفرستید

info@behazinclinic.com

info@behazinclinic.com


درباره ما

کلینیک به آذین

کلینیک تخصصی به آذین، اوزون تراپی درمان درد های مفاصل (زانو ، کمر ، شانه ) با تزریق گاز اوزون دکتر محمد علی جلیلی ارتوپد ، جراح و متخصص استخوان و مفاصل فوق تخصص زانو و آسیب های ورزشی

 

شبکه های اجتماعی

آدرس ما

تهران ، اندرزگو ، بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم ، (302)

مسیر یابی با Google مسیر یابی با Waze

01 84 39 22 021

instagram telegram

مشاوره پزشکی