تهران ، فرمانیه، اندرزگو
بعد از مرکز خرید سانا، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم ، (302)
02122398401
info@behazinclinic.com
شنبه - پنچ شنبه 15 الی 22
جمعه تعطیل
اووزن تراپی

کلینیک به آذین

کلینیک تخصصی به آذین، درمان درد های زانو ، کمر ، شانه  با جدید ترین روش درمان درد بدون عمل جراحی

  • اوزون تراپی 
  • تزریق ژل 
  • پی آر پی 
زیر نظر دکتر محمد علی جلیلی ارتوپد ، جراح و متخصص استخوان و مفاصل فوق تخصص زانو و آسیب های ورزشی


آدرس : تهران ، اندرزگو ، بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم ، (302)

اووزن تراپی

کلینیک به آذین

کلینیک تخصصی به آذین، درمان درد های زانو ، کمر ، شانه  با جدید ترین روش درمان درد بدون عمل جراحی
  • اوزون تراپی 
  • تزریق ژل 
  • پی آر پی 

 

زیر نظر دکتر محمد علی جلیلی ارتوپد ، جراح و متخصص استخوان و مفاصل فوق تخصص زانو و آسیب های ورزشی

آدرس : تهران ، اندرزگو ، بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم ، (302)

تعریف اوزون تراپی

اوزون تراپی : یک روش جدید برای درمان دردهای حاد و آزاردهنده استخوان و مفاصل می باشد. در این روش پزشک حاذق و متخصص با مشاهده و معاینه محل درد و احتمال زیاد عکس برداری از محل درد برای درمان ابتدایی و کاهش درد از روش های سرپایی و ساده و بدون عمل جراحی استفاده می نماید. دکتر محمد علی جلیلی سعی بر آن دارد که ابتدا جدیدترین و ساده ترین و کم هزینه ترین روش درمان درد را برای درمان بیماری مریض استفاده نماید لذا امروزه یکی از جدیدترین روشهای درمان در روش‌های ازون تراپی است . در این روش گاز تولید شده توسط دستگاه مخصوص توسط سرنگ به نواحی درد بیمار تزریق می شود این تزریق توسط پزشک متخصص در مطب و در اتاق کاملاً استریل شده صورت می گیرد . اوزون یک ماده کاملاً غیر فعال از آن یک گاز کاملا بیرنگ است که جدیداً در علم پزشکی انقلاب و سر و صدای زیادی به پا کرده است از جمله کاربردهای این گاز می توان به موارد زیر اشاره کرد بازسازی و احیای بافت‌های لیگامان ها ، و تاندون‌های مفاصل آسیب دیده - کاهش درد و در خیلی از موارد بهبودی و درمان درد بیمار - کاهش دردهای زانو، روماتیسمی - دیسک کمر و درمان آن و همچنین درمان درد خار پاشنه اشاره کرد.

مزایای اوزون تراپی

اوزون تراپی : در این مقاله ای که توسط کلینیک درد به آذین منتشر شده می خواهیم به مزایای اوزون تراپی بپردازیم یکی از ویژه ترین و بارزترین مزایای اوزون درمانی این است تزریق به صورت سرپایی و بدون بیهوشی و بدون عوارض میباشد. اگر بخواهیم از دیگر مزایای روش ازون تراپی برای درمان درد اشاره کنیم هزینه کم این روش نسبت به روش های دیگر جراحی و غیر جراحی می باشد البته در مورد هزینه عمل اوزون تراپی و تعداد جلسات در مقالات دیگری به صورت کاملاً مفصل اشاره خواهیم کرد ازون تراپی روش بدون درد بدون بیهوشی بدون جراحی بدون بستری شدن بعد از تزریق گاز اوزون بدون هزینه زیاد می باشد یکی از مهم‌ترین موارد مرتبط با هر عملی جراحی و یا غیرجراحی دوره استراحت و نگاهت و عوارض احتمالی می باشد که در تزریق گاز ازن که در کلینیک به آذین صورت می‌گیرد و چون توسط کادر فنی و حرفه‌ای متخصصین فرآیند تزریق انجام می شود که هیچ گونه عوارضی بعد از تزریق مشاهده نشده بیمار نیاز نیست شب در بیمارستان بستری شود نیاز نیست ، خیلی راحت بعد از تزریق بیمار از مطب خارج خواهد شد.

عوارض اوزون تراپی

اوزون تراپی : با توجه به استفاده این گاز که سابقه آن به بیش از یک قرن می رسد و مقالاتی که توسط اساتید و پزشکان سراسر دنیا به چاپ رسیده است تا به امروز هیچ عارضه ای نداشته و مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا و وزارت بهداشت می باشد. البته ممکن است در بعضی از بیماران باعث التهاب موضعی و گذرا در محل تزریق شود که همین مورد ظرف ۴۸ ساعت برطرف خواهد شد ممکن است این سوال پیش بیاید که آیا این تزریق دردناک است یا نه؟ قطع یقین اعلام مینمایم به هیچ وجه دردناک نیست و درد آن به شدت یک تزریق آمپول خواهد بود و بعد از تزریق در محل در تحریک موضوعی صورت گیرد اما ۴۸ ساعت رفع می شود پس با توجه به سابقه ای که در تزریق های زیادی که در این کلینیک صورت گرفته است تا به امروز عوارض خاصی در این روش مشاهده نشده است بیمار بعد از تزریق بدون بیهوشی و به صورت سرپایی به راحتی کلینیک را ترک خواهد کرد در ادامه در مورد تعداد جلسات تزریق گاز و همچنین نحوه تزریق آن توضیحات کامل داده خواهد شد. کلینیک به آذین با سابقه ترین کلینیک در تهران در زمینه درمان درد بدون عمل جراحی با روش تزریق گاز اوزن در نواحی درد می باشد .

اوزون تراپی برنامه ویژه دکتر مورخه 98/02/27 شبکه 2 سیما

اطلاعیه حضور دکتر محمد علی جلیلی در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

 

به اطلاع تمام بیماران کلینیک درد به آذین و کلیه عزیزانی که در مورد درمان دردهاي حاد و مزمن ، آرتروز زانو ، ديسك كمر، دردهاي عضلاني اسكلتي  می خواهند اطلاعات تخصصی کسب کنند و یا اینکه در این مورد مشکل دارند می توانند صحبت های آقای دکتر جلیلی رو در برنامه های تلوزیون تماشا کنند . اگر شما عزیزان نیاز دارید به وسیله یک متخصص جهت درمان درد ویزیت شوید و علل درد در این ناحیه و درمان آن اقدام نمایید با کلینیک به آذین در فرمانیه (اندرزگو) تهران در ارتباط باشید .

 

 

موضوع برنامه : درمان نو و جدید برای درد های مفاصل - اوزون تراپی

ساعت برنامه : 11:30

روز برنامه :  27 / 02 / 98

شبکه : سوم سیما

برنامه : یک فنجان سلامت

 

 

 


 

آرشیو دیگر برنامه ها :

 

 

 

 

 

 

اوزون تراپی
پی ار پی
تزریق ژل

درمان درد بدون عمل جراحی

اوزون تراپی | تزریق PRP | تزریق ژل

اوزون تراپی
کلینیک درد به آذین

 

 درمان دردهاي حاد و مزمن ، آرتروز زانو ، ديسك كمر، دردهاي عضلاني اسكلتي ، خار پاشنه

با استفاده از جديدترين و به روزترين روش دنيا 
روشي نوين در كننرل و بهبود درد وآرتروز و جلوگيري از پيشرفت بيماري

دکتر محمد علی جلیلی


ارتوپد ، جراح و متخصص استخوان و مفاصل
درمان بيماري هاي زانو و شانه و آسيب هاي ورزشي

حضور دکتر محمد علی جلیلی در برنامه های پزشکی صدا و سیما

اوزون تراپی
اوزون درمانی
اوزون تراپی
دکتر جلیلی
فواید اوزون‌ تراپی:

در ابتدا شما می توانید بعد از درمان انتظار کاهش درد بلافاصله بعد از انجام تزریق را داشته باشید همچنین با استفاده از این درمان غضروف ها و بافت های شما بازسازی میشوند (این درمان می تواند روی زانو تاثیر بیشتری داشته باشد) این درمان باعث بهبودی آسیب دیدگی های مزمن، بازسازی مفاصل، بهبودی مفصل ناشی از آسیب دیدگی های ورزشی و بهبودی کلی از درد مفاصل، ماهیچه ها و عصب ها شود. اوزون درمانی می تواند در مفاصل، زیرپوست و داخل تاندون ها و ماهیچه ها تزریق شود پاسخگویی افراد به این درمان متفاوت است اما درشرایط خاص افراد به ۳تا ۵ جلسه برای درمان نیازدارند اکثر افراد بعد از انجام این روش با کاهش درد مواجه میشوند.

[اوزون تراپی] [اوزون درمانی]

 

[زانو درد] [درمان زانو درد] [علت درد زانو ] [علت زانو درد] [ درمان درد زانو] [درد زانو و درمان آن] [درد زانو پا] [درمان درد زانو و مفاصل] [دلایل زانو درد] [علل زانو درد] [زانو درد و درمان آن] [علت درد پشت زانو]

[مفصل زانو][تعویض مفصل زانو] [درد مفصل زانو]

[زانو][درمان صدای زانو] [متخصص زانو] [جراحی زانو][سائیدگی زانو]

[آرتروز] [آرتروز زانو] [درمان آرتروز زانو]

[رباط زانو] [رباط صلیبی زانو ] [جراحی رباط صلیبی زانو] [درمان پارگی رباط زانو] [فیلم جراحی رباط صلیبی زانو] [پارگی رباط زانو] [رباط زانو] [جراحی رباط زانو][پارگی رباط پا]

 

[رباط صلیبی] [پارگی رباط صلیبی] [ جراحی رباط صلیبی ] [عمل رباط صلیبی] [کشیدگی رباط صلیبی]

 

[شانه درد][درد شانه][درد شانه راست] [درد شانه گردن] [درد شانه چپ] [درد گردن و شانه][علت درد شانه] [درد شانه ها][ درمان درد شانه] [درمان شانه درد] [درد مفصل شانه] [درمان افتادگی شانه]

[پارگی رباط شانه] [آرتروز شانه] [درمان آرتروز شانه][فلوشیپ جراحی شانه]

 

[درد کتف راست] [درد کتف چپ] [درمان درد کتف] [درمان کتف درد] [درمان گرفتگی عضلات کتف] [درمان گرفتگی کتف]

 

 

 

مقالات جدید پزشکی و درمان درد دکتر محمد علی جلیلی

تماس با کلینیک