• تماس با ما: 02122398401
  • ایمیل به ما: info@behazinclinic.com
  • ساعت کاری: 08:00 تا 18:00

بادی جت - آرامش شغلی 33سال بر عمر شما می افزاید!

محققان به این نتیجه رسیدند که محیط کاری آرام می تواند طول عمر انسان را تا 33 سال افزایش دهد. دانشگاه هاروارد و استنفورد آمریکا در گزارشی که اخیرا منتشر شد، اعلام کرده اند که فشار و استرس کاری می تواند تاثیر بسزایی در طول عمر افراد داشته باشد. به این ترتیب افراد با نژاد، سطح تحصیلات و جنسیت متفاوت، به میزان مختلفی تحت تاثیر استرس های شغلی و محیط کاری خود قرار می گیرند.

به طور مثال گفته می شود افرادی که کمتر از 12 سال تحصیل کرده اند در مقایسه با افراد تحصیلکرده نسبت به استرس محیط کار آسیب‌پذیرتر هستند. به علاوه بنابر یافته های این گزارش تحقیقاتی، زنان در محیط کار های مردانه بیشتر تحت فشار روحی قرار می گیرند. یعنی زنانی که در محیط های کاری مردانه فعالیت دارند، به میزان بیشتری امکان دارد تحت تاثیر استرس محیط کار خود قرار بگیرند. همچنین به گفته محققان، فشار محیط کار افزون بر ایجاد افسردگی، سبب روی آوردن انسان به غذا های ناسالم می شود. همین مسئله در مواردی می تواند تا 33 سال از عمر آدمی بکاهد. بنابراین فشارهای محیط کار می تواند به طور غیرمستقیم و در طولانی مدت تا 33 سال از عمر انسان ها کم کند.


مطالب مشابه : لطفا بر روی عکس مورد نظر زیر کلیک نمایید تا مطالب ان را نمایش دهد.

 

تماس با ما

کلینیک - 02122398401

 موبایل - 09912802094


Location

ایران

تهران، اندرزگو

بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم ، (302)


به ما ایمیل بفرستید

info@behazinclinic.com

info@behazinclinic.com


درباره ما

کلینیک به آذین

کلینیک تخصصی به آذین، اوزون تراپی درمان درد های مفاصل (زانو ، کمر ، شانه ) با تزریق گاز اوزون دکتر محمد علی جلیلی ارتوپد ، جراح و متخصص استخوان و مفاصل فوق تخصص زانو و آسیب های ورزشی

 

شبکه های اجتماعی

آدرس ما

تهران ، اندرزگو ، بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم ، (302)

مسیر یابی با Google مسیر یابی با Waze

01 84 39 22 021

instagram telegram

مشاوره پزشکی