• تماس با ما: 02122398401
  • ایمیل به ما: info@behazinclinic.com
  • ساعت کاری: 08:00 تا 18:00

اوزون تراپی | خبر برجامی

برجام دو قسمت داشت : یکی اون چیزی که امضاء شد و به شورای امنیت هم رفت و تصویب شد این جسم برجام بود قسمت دوم لابی های پشت پرده برای امضاء بود در حقیقت روح برجام اونجا خوابیده بود تمام زرنگی تیم مذاکره کننده ی هسته ‏ای توی این قسمت برجام بود. جائیکه هیچ تعهدی روی کاغذ داده نشده بود در پشت پرده ، تمام کشورهای درگیر به دنبال منافع اقتصادی حاصل از امضاء برجام بودند. مهمترین عضو این مجموعه آمریکا بود اگر یادتان باشد در روزهای آخر فرانسه شروع به بهانه گیری کرد. از قرار فرانسه در بازی های پشت پرده داشت عقب می افتاد.

روسیه که کلا" بی خیال بود ، بعدا" معلوم شد چرا اینقدر بی تفاوت هست بنا بود آمریکا در نفت و پتروشیمی بعلاوه خودروسازی وارد ایران بشود. صحبت هایی مبنی بر ورود شرکت فورد به پارس خودرو وجود داشت. این موضوع تقریبا" قطعی هست. جنرال موتورز هم که قبل از انقلاب با پارس خودرو کار می‏ کرد بنا بود به ایران خودرو برود. حتی شنیده شد که بازدید یک هفته ‏ای از ایران خودرو هم داشتند. برجام امضاء شد. تا سه ماه اول همه چیز طبق برنامه داشت جلو می رفت. به یکباره رهبر در یک سخنرانی اعلام کرد که آمریکا حق ورود به اقتصاد ایران را ندارد. اینجا بود که همه چی بهم ریخت. هیچ تضمین و تعهدی روی کاغذ وجود نداشت. شاهکار تیم مذاکره کننده توی همینجا بود آمریکا از منافع اقتصادی برجام دستش خالی ماند. دولت اوباما چون برجام را امضاء کرده بود نتوانست در ظاهر زیرش بزند اما اجازه ی اتصال ایران به بانک های جهانی را بی سر و صدا معلق کرد و برخورد مناسب را به دولت بعد سپرد. در حقیقت روح برجام را ایران نقض کرد نه آمریکا. همان چیزی که ترامپ دائما" دارد فریاد می زند ، چیزی که دولت اوباما حاضر به بیانش نشد ، چون باید اعتراف می کرد که کلاه گشادی سرش رفته است ، اما برخورد با ایران را به دولت بعدی سپردند. اگر کلینتون انتخاب می شد بنا بود مستقیم برود سراغ بحث فناوری موشکی ، اما ترامپ هیچ ابائی از این نداشت که بگوید سرمان کلاه رفت ، به خاطر همین به پاره کردن برجام اصرار داشت و در آخر اینکار را کرد اگر آمریکائی ها از منافع اقتصادی برجام بهره می بردند حداقل بیست سال ایران تضمین بود. اما جلوگیری از ورود آنها به ایران باعث مسائل امروز شد. سکوت آن موقع روسیه دقیقا" به خاطر این بود که بازی را آنها برای ایران طراحی کرده بودند. حاکمیت نزدیک به فروپاشی بود. به نقطه ی نفت در برابر غذا ، کاملا" نزدیک شده بودیم برجام تنفسی برای حاکمیت بود. سر ایران توی برجام کلاه نرفت و بهترین اتفاق ممکن بود ، اما هیچگاه فکر نمی کردند به آدمی مثل ترامپ برسند. ترامپ در این چند وقت آنقدر تیم سیاست خارجی و امنیتی خودش را تغییر داد تا به یک سیستم کاملا" همگن و موافق خروج آمریکا از برجام برسد. توی خود آمریکا برای حفظ پرستیژ بین ‏المللی ، مخالفان زیادی برای خروج از برجام وجود داشت. اعتقاد بر این بود که فشارها از جای دیگر وارد و برجام حفظ شود اما ترامپ به این چیزها اهمیت نداد و واقعا" مثل یه تاجر بی رحم عمل کرد. باید دید بازی بعد از این چطوری پیش می رود.

 

کلینیک به آذین | لیپوساکشن | بادی جت | لیپوست | لیپوماتیک | مامو پلاستی | ابدومینوپلاستی | بوتاکس | اوزون تراپی

تماس با ما

کلینیک - 02122398401

 موبایل - 09912802094


Location

ایران

تهران، اندرزگو

بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم ، (302)


به ما ایمیل بفرستید

info@behazinclinic.com

info@behazinclinic.com


درباره ما

کلینیک به آذین

کلینیک تخصصی به آذین، اوزون تراپی درمان درد های مفاصل (زانو ، کمر ، شانه ) با تزریق گاز اوزون دکتر محمد علی جلیلی ارتوپد ، جراح و متخصص استخوان و مفاصل فوق تخصص زانو و آسیب های ورزشی

 

شبکه های اجتماعی

آدرس ما

تهران ، اندرزگو ، بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم ، (302)

مسیر یابی با Google مسیر یابی با Waze

01 84 39 22 021

instagram telegram

مشاوره پزشکی