• تماس با ما: 02122398401
  • ایمیل به ما: info@behazinclinic.com
  • ساعت کاری: 08:00 تا 18:00
دیسک کمر ، مواد و روش ها

ازون درمانی |دیسک کمر | مواد و روش ها

دیسک کمر ، مواد و روش ها

از سال 2001 تا سال 2009 ، حدود 500 بیمار را در مرکز که از بیماری های ستون فقرات از جمله سیاتیک ، کمر درد یا علائم مبنی بر تنگی کانال بودند را تحت درمان قرار دادیم . در این مورد آخر ، بیماران از احتمال این که علائم ممکن است از بین نروند یا این که هر گونه کاهش در درد ممکن است خیلی خفیف باشد ، مطلع شده بودند . در موارد دیگر ، با این حال ، بیماران به نقطه ی قادر بودن به راه رفتن بدون

ازون درمانی |دیسک کمر | مواد و روش ها

کمک بهبود یافتند و در دو مورد منجر به فلج از نوع RRS وجود داشت .
اکثر بیماران ما بین 35 و 60 سال سن داشتند ، ولی همچنین بیماران مسن مبتلا به بیماری های جدی مخرب ستون فقرات را مورد درمان قرار دادیم . بهترین نتایج ما بیمارانی که جهت درمان در مرحله ی حاد پیش ما آماده بودند ، با یک آزمون Lasegue در 30 درجه به دست آمده بود .
این بیماران بهبودی فوری علائم پس از نفوذ پاراورتبرال را نشان دادند . با تمامی این بیماران ، دارویی از بین برنده را به اجرا درآوردیم ، به موجب آن ، آن ها با استفاده از مسکن ها در طول دوره ی زمانی درمان دلسرد شده بودند . تمامی بیماران پس از درمان مورد اسکن MRI ستون فقرات قرار گرفتند . این مسئله برای ما جهت بررسی دقیق ثبت های دارویی بیماران برای هر نشانه ای از بیماری های قلبی عروقی و یا گردش خونی که بتوان برای درمان توصیه کرد ، دارای اهمیت بود و به هر یک از بیماران یک ECG قبل از آغاز تزریق اوزن پاراورتبرال داده شد .
آزمایش خون و انعقاد نیز به نظر من جهت جلوگیری از تشکیل هماتوم در ناحیه ای که نفوذ باید صورت گیرد دارای اهمیت است . بیماران باید قبل از آغاز مراحل درمانی فرم رضایت نامه را به طور واضح ، دقیق و جامع امضا کنند .
مطالعات موردی از دو بیمار جوان
بیمار اول ، 35سال با تورم بزرگ L5-S1
اسکن های MRI قبل و بعد از درمان ، از بین رفتن تورم را نشان می دهد .
بیمار دوم ، با استفاده از تصاویر MRI دارای تورم L4-L5 . کاهش تورم در این مورد نیز مشاهده شد .
نتیجه گیری ها
استفاده از نفوذ های اوزن پاراورتبرال در درمان بیماری دیسک در حال حاضر به خوبی شناخته شده است ، همان طور که از نتایج به دست آمد . جراحان ارتوپدی و جراحان اعصاب از این روش برای سال ها با نتایج عالی استفاده کرده اند . اخیرا ، این روش با استفاده از سلول های بنیادی ترکیب شده است .
این دو روش در رابطه با هدف افزایش ضخامت و کیفیت دیسک استفاده شده است ، اما هنوز تنها پوشش محدودی از این بررسی در این مقاله ذکر شده است . مطالعات نفوذ های اکسیژن – اوزن با سلول های بنیادی که در درمان بیماری مایع بین مهره ای ترکیب شده است در این مقاله گزارش شده است .
مطالعات و آزمایش های انجام شده توسط پروفسور پوپاندوپولو در دونتسک ، اوکراین ، نشان دادند که استفاده از این دو روش با یکدیگر در یک بیمار گرایش به بیماری دیسک را بهبود می بخشد . ما هیچ شواهد MRI ی افزایش چشم گیر در ارتفاع دیسک نداریم ، هر چند برخی از تصاویر MRI نشان می دهد که دیسک های بیمارانمان تغییر کردند ، مغذی تر شدند و حتی مقدار چند میلی متر بالاتر رفتند . مخلوطی از اکسیژن و اوزن جهت معکوس کردن کامل علائم و کاهش اندازه ی(حجم) مواد متورم نشان داده شده است .

لیپوساکشن | بادی جت | لیپوست | لیپوماتیک | مامو پلاستی | ابدومینوپلاستی | بوتاکس | اوزون تراپی

تماس با ما

کلینیک - 02122398401

 موبایل - 09912802094


Location

ایران

تهران، اندرزگو

بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم ، (302)


به ما ایمیل بفرستید

info@behazinclinic.com

info@behazinclinic.com


درباره ما

کلینیک به آذین

کلینیک تخصصی به آذین، اوزون تراپی درمان درد های مفاصل (زانو ، کمر ، شانه ) با تزریق گاز اوزون دکتر محمد علی جلیلی ارتوپد ، جراح و متخصص استخوان و مفاصل فوق تخصص زانو و آسیب های ورزشی

 

شبکه های اجتماعی

آدرس ما

تهران ، اندرزگو ، بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم ، (302)

مسیر یابی با Google مسیر یابی با Waze

01 84 39 22 021

instagram telegram

مشاوره پزشکی