02122651708  02122398403 تلفن    شبکه های اجتماعی 

بادی جت

آبدومینوپلاستی

انواع ابدومينوپلاستی  وجود دارد که با شیوه‌های موجود و جراحیها، می‌توان متناسب با خواسته‌ها و نیاز‌های بیمار، آنها را برطرف کرد. با وجود این و به صورت کلی و معمول جمع شدن یا حذف پوست اضافی، ممکن است با زخم‌های ناخواسته، علائم کشش در ناحیه چربی و همراه با سفت کردن عضلات شکم باشد. بیمار ایده آل، کسی است که وزن آن طبیعی است، به ویژه افرادی که اضافه وزن دارند یا وزن اضافی خود را از دست داده‌اند. ابدومينوپلاستی، برای افرادی است که اضافه وزن دارند یا تلاشی برای از دست دادن وزن خود نمی‌کنند. در بیماران مناسب، ابدومينوپلاستی می‌تواند یک اثر بسیار مفید داشته و با رضایت بالای بیمار همراه باشد.برای بیماران با پوست بیش از حد، ممکن است ابدومينوپلاستی کمتر مورد نیاز باشد.کلینیک به آذین متخصص در این زمینه

لیپوست

بادی جت

بادی جت یکی از جدید ترین روش های تخلیه چربی (پیکر تراشی) از نواحی مختلف بدن بادی جت می باشد. ساخت این دستگاه از کشور صنعتی آلمان می باشد. که در این روش ، کار اصلی از طریق فشار آب صورت می گیرد . در اصل این دستگاه کار پیکر تراشی بدن انسان را با تکنولوژی جدیدی انجام می دهد که در واقع معایب روش های دیگر را بر طرف می کند . بزرگترین مزایای این روش این است که عمل بادی جت ، بدون بیهوشی اما در اتاق عمل و کاملا در محیط بهداشتی و زیر نظر متخصص بیهوشی انجام می گیرد. در پیکرتراشی بوسیله ی بادی جت ، آب به صورت کنترل شده با فشار به زیر پوست و بین بافت چربی ها ( ران ، باسن ، پهلو ، شکم ، و نواحی مختلف بدن )پاشیده می شود که این عمل باعث خردشدن چربی ها می شود و توسط دستگاه ازبدن خارج می شود .

لیپوماتیک

لیپوماتیک

لیپوماتیک، یک دستگاه تأییدیه FDA است که شیوه سنتی انجام لیپوساکشن را ارتقاء داده و موجب می‌شود آن را در هر زمان و در هر شرایطی، به صورت ایمن و مؤثر انجام دهیم. فناوری پیشرفته لیپوماتیک، به دقت اجازه می‌دهد تا مقدار چربی را با حجم زیاد خارج کنیم. با این فناوری، دسترسی به قسمت‌های دشوار و ظریف بدن مانند باسن و زانو‌ها میسر است و این مسئله موجب می‌شود تا زمان عمل کاهش و بهبودی بیمار تسریع بیابد.لیپوماتیک، دستگاهی است که با کمک هوای فشرده شده که به یک کانول متصل شده است، به صورت خودکار در 360 درجه می‌چرخد. کانول، دارای یک حرکت ارتعاشی ثابت است که به صورت مؤثری سلول‌های چربی را بدون آسیب رساندن به پوست و بافت آن خارج می‌کند و موجب می‌شود که همه این تجربه، برای بیمار بسیار آرام و لذت بخش باشد. 

ماموپلاستی

ماموپلاستی


در جراحی زیبایی سینه (ماموپلاستی)نوک سینه تان به موقعیت جدیدی جابجا می شود  برای داشتن سایز و شکل مناسب سینه هایتان با این کار آرزوی شما تحقق می یابد جراح  ماموپلاستی سعی میکند به سایز توافق شده برسد هرچند اندازه دقیق ضمانت داده نمی شود اما تغییر قابل توجهی در سینه تان ایجاد می شود عکاس ها معمولا عکس هایی را قبل عمل و بعد آن برای ثبت کردن و مقایسه میگیرند عکس ها از گردن به پایین خواهند بود برای ناشناس شدن عکس ها رضایتمندی شما بعد از جراحی ماموپلاستی مورد سوال قرار خواهد گرفت شما نیاز خواهید داشت به اندازه گرفته شدن سینه هایتان بعد از عمل حمایت کردن و راهنمایی داده می شود به وسیله ی پرستاران و همچنین پزشک عمومی در صورت در خواست شما

1 1 1 1 1

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

لیپوست

امروزه لاغری و آب کردن چربی های نواحی مختلف بدن برای رسیدن به وزن و اندام ایده ال جزء درخواست های زیاد خانم و آقایان از دکترهای زیبایی می باشد و با توجه به همین نیازمندی ها ، کمپانی های تولیدی تجهیزات پزشکی دستگاه های مختلفی را به بازار ارائه داده اند که یکی از جدیدترین آنها دستگاه لیپوست است این دستگاه مدرن ترین روش بیرون آوردن و تخلیه چربی نواحی مختلف بدن در دنیا است دستگاه لیپوست توسط کمپانی MOLER در کشور آلمان طراحی و به مرحله تولید رسیده است و در حال حاظر جزء بهترین و به روزترین تکنیک های پیکرتراشی در سال 2016 میلادی محسوب می شود .

 

 

مجوز های صادر شده بر دستگاه لیپوست :


دستگاه لیپوستدارای استانداردهای معتبر بین المللی نظیر FDA آمریکا ، CE اروپا و در داخل کشور از سازمان وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران دارای مجوز رسمی می باشد .
 

روش کار دستگاه لیپوست :


در روش لیپوست با استفاده از یک تکنیک منحصر بفرد بنام T.L.A در تزریق و بعد از آن با بهره گیری از تکنیک وایبریشن و به کمک مکش میکروسکوپی با حرکت رفت و برگشت در خط مستقیم عمل می کند نتیجه این روش این است که تخلیه چربی نواحی مختلف بدن در این روش به صورت یکنواخت و همگن می شود و یکی دیگر از حسن و مزایای این روش چون این دستگاه به لیپوکاکتور نصب است این کار باعث می شود امکان جداسازی چربی زنده را برای تزریق نواحی بدن توسط پزشک را می دهد. همین اجازه تزریق چربی های زنده به دیگر نواحی بدن توسط پزشک متخصص در حجم دهی به سینه و ران کاربرد بسیار دارد و از سلول های زنده بدن خود بیمار استفاده می شود برای زیبایی و فرم دهی به دیگر نواحی مورد نظر بیمار .

 

کاربرد دستگاه لیپوست :


لیپوست دارای سیستم تزریق یکنواخت که به آن تکنیک TLA گفته می شود این اجازه را به پزشک می دهد که محلول تامونست را مستقیم به بافت چربی بیمار تزریق کند که این کار و این روش باعث پخش سریع همگن این محلول در تمام نقاط می شود و از دیگر امکانات دستگاه لیپوست این است که محلول تامونست را می تواند با دمای بدن به صورت ثابت نگه دارد و همین امر باعث می شود زمان بی حسی افزایش و ایمنی و آرامش بیمار بیشتر شود اگر بخواهیم ویژگی مهم دیگر دستگاه لیپوست استفاده کنیم این است که از تکنیک وایبرشن به همراه ساکشن با حرکات رفت و برگشت کانون را در یک خط مستقیم باعث تخلیه چربی به صورت همگن و یکنواخت می شود در این دستگاه دیگر پزشک نیاز به وارد کردن فشار برای حرکت کانون ندارد و کار با دقت بالاتری صورت می گیرد .

 

مزایای دستگاه لیپوست :


1- امکان استفاده مجدد از چربی های بدست آمده بدون نیاز سانتریفیوژ
2- به دستگاه های جانبی دیگر نیاز ندارد
3- کاهش درد و عوارض احتمالی جانبی بعد از انجام عمل
4- عدم وارد کردن فشار زیاد روی دستگاه توسط پزشک
5- عدم نیاز به بیهوشی
6- کارایی آسان و آرام
7- عملکرد دستگاه بدون صدا
8- تخلیه چربی به دست آمده از نواحی مختلف بدن به صورت یکنواخت
9- دارای تکنولوژی همزمان ویبرشن و ساکشن
10-تنظیم دمای محلول با دمای بدن بیمار
11-پخش سریع و یکنواخت محلول تامونست در تمام در تمام نقاط مورد نظر بیمار
12-بهره گیری از infiltration جهت تزریق یکنواخت

 

شایع ترین انتخاب های درمانی شامل :


Traditional liosuction  یا لیپوست : به روش سنتی که به آن sal هم گفته می شود شایع ترین روش است مزایای بسیاری از جمله سهولت استفاده تنوع وسیع کانونی ها و تجربه دهه ها از مزایای آن است عیب آن در توانایی کم آن در نواحی فیبروز است و کار زیاد بدنی جراح را می طلبد .


PAL ) Power assistet liosuction ): بهترین کاربرد pal برای ساکشن با حجم های بالا نواحی فیبروز و مواد ترمیمی است این روش در مقایسه با SAL سریعتر است و نیاز به کاربدنی جراح کمتر است و امکان لیپوساکشن برای تمام نوای بدن را فراهم می کند .


UAL ) Wtrasound assisted liposuction) : مکانیسم کلی مشابه به مواد قبلی است اما cauitation  ایجاد حفره ومقداری اثرات حرارتی نیز دخیل می باشد در این روش چربی شکسته وامولیسفیه می شودو سپس توسط کانونی ها ساکشن می شود در این روش برداشتن چربی از سطح به عمق و سپس به سطح انجام می شود جهت final contouring  از کانوی های کوچک استفاده می شود در این روش احتمال contow irregulointy  ( نامنظمی ها ) کمتر است . از مزایای این روش خستگی کمتر جراح و بهبود نتایج در نواحی فیبروز و لیپوساکشن های ترمیمی است با استفاده از این روش درمان یکدست تر لایه های چربی و بهبود contour و ترمیم کمتری مورد نیاز است .


Vibration supported liposuction  مانند دستگاه لیپوست (cliposat )  یک PAL نسل جدید است که با انرژی حرارتی کمتر و موثرترین ساکشن را ایجاد می کند در نتیجه شانس آسیب حرارتی به بافت ها کمتر است پس از شکستن چربی ها با کانون لیپوساکشن ساکشن می شوند .


این روش در لیپوساکشن حجم های بالاتر و در مناطق فیبروز بسیار موثر است و سبب کاهش خونریزی می شود .
برداشت چربی در این روش ظریف تر و یکدست انجام می شود همچنین طول عمل کوتاه تر است خستگی جراح با این روش کمتر است با این روش عوارضی مثل ترومبوز و رسیک آمبولی و تهوع و استفراغ سپس از عمل کاهش می یابد با تزریق تومنست می توان با این روش ساکشن را بدون نیاز به بیهوشی انجام داد درد پس از جراحی با این روش بسیار کم است شانس خونریزی در این روش بسیار کم است شانس خونریزی در این روش حداقل بوده و تنها کمبودی ناچیزی پس از عمل اجاد می شود سرو صدای دستگاه کم بوده و جرا در محیط آرام کار میکند liposat  سرشار از حس رضایت برای پزشک و بیمار است .


لیپوست با استفاده از ویژگی منحصربفرد خود محلول تامنست را متناسب با دمای بدن به صورت ثابت نگه می دارد که این امر باعث افزایش زمان بی حسی و ایمنی و آرامش بیمار می گردد.


LAL) Laser assisted liposuction ) فیبر لیزر سبب تخریب دیواره سلولهای چربی شده و چربی ها را می کشند و پس ساکشن انجام می شود هیچ مطالعه آینده نگری نشان از برتری این روش به سایر روش ها ندارد در این روش مدت جراحی طولانی تر است یکی از مزایای این روش این است که با تولید گرما ایجاد Dermal cantraction  ( انقباض در حین) و آسیب تمام ضخامت بافتی که در حد ظریفی ایجاد می شود می تواند باعث بهبود skin elajticity تا 26% شود .

لیپوست (cliposat ) 

همانطور که میدانید هر فردی دوست دارد زیبا باشد و با پیشرفت علم در زمینه جراحی زیبایی امروزه عمل های زیبایی شکم از طرفداران زیادی برخوردار می باشد استفاده از دستگاه جدید لیپوست در عمل پیکر تراشی که امروزه جایگزین روش های قدیمی شده بسیار خوب و قوی بوده و ازعوارض کمتری نیز برخوردار می باشد بهگونه ای که این عمل بدون بیهوشی بوده و خونریزی به همراه ندارد و بیمار می تواند بعد از عمل به فعالیت روزانه خود مشغول شود . عمل لیپوماتیک جراحی های مربوط به لیپوماتیک و استفاده نمودن از دستگاه های پیشرفته لیپوماتیک از مدرنترین دستگاه های لیپولیز می باشد و به روش بی خطری شناخته شده است این روش عمل زیبایی می تواند در تمامی نواحی بدن قابل استفاده باشد اگر در شکم و پهلو چربی هایی دارید که نمیتوانید از شر آن ها خلاص شوید و به راحتی از بین نمیروند بهتر است از یک روش نوین و کارآمد استفاده نمایید با استفاده از لیپوماتیک می توانید به راحتی به زیبایی که مد نظرتان می باشد برسید

استفاده از  روش لیپوست برای  تخلیه نمودن چربی ها چه مزایایی را به دنبال دارد؟

 1. برداشت چربی های اضافی بدن مثل چربی های اضافی شکم / پهلو / باسن و.. کاملا به صورت زنده و استفاده  نمودن مجدد از چربی ها خارج شده بدن در جهت فرم دهی و حجیم ساختن سایر اندام های بدن در راستای زیبایی
 2. عدم نیاز به دستگاه های جانبی دیگر مانند کمـپرسور هوا ، پمپ تزریق و ساکشن
 3. دراین روش نیاز به بیهوشی نبوده و فرد بعد از عمل می تواند به فعالیت روزانه خود مشغول باشد
 4. کارایی آسان و مفید
 5. تخلیه  نمودن یکنواخت چربی از منطقه مورد درمان
 6. استفاده همزمان از دو تکنولوژی ویبریشن و ساکشن توسط پزشک متخصص
 7. در این روش این امکان فراهم می شود تادمای محلول تامونست با دمای بدن بیمارتنظیم شود
 8. بهره مندی از infiltration جهت ترزیق یکنواخت
 9.  ایمنی کامل در این روش چراکه این روش عارضه کمتری دارد
 10. فردی که ساکشن انجام میدهد درد کمتری خواهد داشت

   از دستگاه لیپوست بیشتر برای تخلیه چربی از چه مناطقی از بدن استفاده کرد؟

  1. خارج کردن چربی های که در سینه هستند

  2. چربی های اضافی که در رانهستن به راحتی با لیپوست خارج می شوند

  3. شکم اگر شکم شما دارای چربی زیادی می باشد و قادر نیستید آن ها را با رژیم از بین ببرید می توانید با لیپوست در کوتاه ترین زمان از شر آنها خلاص شوید

  4. از بین بردن چربی های پهلو با عمل لیپوست

  5. خوشفرم کردن بازوها با لیپوست

  6. عمل زیباییباسن با لیپوست

 از مهم ترین سوالاتی که درمورد لیپوست پرسیده می شود

١.چه افرادي میتوانند عمل پيكرتراشي و تخليه چربي های موضعي را انجام دهند؟

افرادي كه دارای چربي هاي اضافه در ناحيه های شكم ، پهلوها ، ران ها و دارای افتادگی بازوها هستند و نتوانسته اند با ورزش و رژیم آنها را از بین ببرند و از بودن آنها رنج ميبرند ميتوانند از اين روش استفاده نمایند

٢.میزان امنیت وخطر در این روش چه مقدار می باشد ؟

از بین بردن چربی ها با روش های بادی جت و لیپوست هيچگونه خطر و عارضه اي را به دنبال  ندارد.البته باید به این نکنه خاطر نشان شد که در روشهاي قديمي تر که امروز باز بسیاری از آنها استفاده میکنندهمانند ليپوساكشن سنتي يا ليزر ليپوليزها با خطراتي همراه بود و عوارضی را به دنبال داشت ولي در روشهاي جديد که بادی جت و لیپوست گفته میشود هيچگونه خطري بيمار را تهديد نميكند و بیمار بدون مشکلی بعد از عمل می تواند مشغول به کار شود البته توجه داشته باشيد كه تمامي اين عمل ها بايد در اتاق عمل مجهز واستريل مركز جراحي يا بيمارستان صورت بگیرد.

٣.آیا فرد بیمار در این روش نیاز به بیهوشی دارد ؟

جواب این سوال منفی می باشد در این روش ها برای خروج چربی های اضافی بدن از بي حسي های موضعي و در بعضي موارد مقداري خواب آور و آرام بخش استفاده می شود .در طی عمل با بادی جت متخصص بيهوشي در کنار بیمار بوده تا در صورت درخواست خود بیمار متخصص بیهوشی بیمار را بیهوش کند تمامی مواردی که برای یک عمل زیبایی نیاز می باشد مهیا بوده تا عملیات خروج چربی از بدن با موفیت انجام بگیرد .   

لیپوست در دید کلی

لیپوست یک روشی است کاملا پیشرفته و نوین برای تخلیه نمودن چربی های بدن در مناطق متفاوت بدن مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاهی که با آن عمل لیپوست را انجام میدهند در کشور آلمان ساخته شده است که امروزه جزو بهترین روش های پیکر تراشی به حساب می آید .

تفاوتی که این روش با دیگر روش ها دارد حالت ویبریشن آن می باشد که به صورت رفت و برگشت صورت می گیرد .

مزایای لیپوست در چه چیزهایی می باشد :

 • مهم ترین مزیت این روش نسبت به سایر روش ها این است که چربی ها به صورت زنده خارج می شوند .
 •  چربی هایی که در این روش به دست می آید با دمای بدن فرد یکی می باشد
 • این روش کاملا کم صدا می باشد
 • در لیپوست از محلول تاموسنت به صورت یکنواخت استفاده می شود.
 • متخصص این محلول را به صورت همگن در تمامی مناطق بدن پخش می کند.
 • متخصص چربی ها را به صورت یکنواخت استخراج می کند
 • به بیهوشی نیازی ندارد.

مراقبت های قبل و بعداز لیپوست چیست  :

 • اگرقرار است لیپوست را انجام دهید از 2 هفته قبل عمل سیگار نکشید
 • برای یک هفته مصرف دارو های مانند آسپرین که موجب رقیق شدن خون می شود را کنار بگذارید
 • در شب قبل از عمل لیپوست به مدت 8 ساعت خواب راحت و کامل داشته باشید.
 • این عمل به صورت سرپایی انجام میگیرد اما بهتر است آزمایشات ساده ای مانند آزمایش خون را انجام دهید
 • عمل را در مراکزی انجام دهید که از نظر تجهیزات کامل و اتاق عمل داشته باشند
 • دارو های تجویز شده توسط پزشک را حتما تا آخر مصرف نمایید
 • یک روز بعد از انجام عمل استراحت کامل داشته باشید و اگر احساس سرگیجه دارید دراز بکشید
 • فردای عمل از کمپرس سرد در محل مورد نظر استفاده نمایید
 • محل که لیپوست در آن صورت گرفته شده را ماساژ دهید تا ترشحات عمل به شکل خونابه تخلیه شود.

 

 

حالا شما عزیزان را پس از مطالعه کامل در رابطه با علم لیپوست و پیکرتراشی ، به تعدادی از نمونه کارهایی که در رابطه با این عمل زیبایی انجام شده است دعوت می کنیم . 


 

 


 برای دیدن ادامه تصاویر عمل های انجام شده ، بر روی تصویر زیر کلیک نمایید .

  لیپوست

 

لازم به ذکر است  به دلیل مسئله فیلترینگ و رعایت شئونات اخلاقی ،  قابل نمایش در سایت نمی باشد ، لذا برای درخواست کامل نمونه کارها می توانید از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

برای سهولت در تماس بر روی تصویر تلگرام کلیک نمایید....

لیپوست

 

لیپوساکشن | بادی جت | لیپوست | لیپوماتیک | مامو پلاستی | ابدومینوپلاستی | بوتاکس | اوزون تراپی

 

 

بادی-جت

لیپوماتیک

جراحی زیبایی سینه - ماموپلاستی

لیپوساکشن

 

 

بادی جت - حرکتی برای فرم دهی شکم و باسن

به پشت بخوابید، زانوها را خم کنید، پاها را روی زمین مستقیما در زیر زانوها قرار دهید و ران‌ها از یکدیگر فاصله دهید، بازوها را در طرفین بدن قرار داده...

بادی جت - 4 ترفند برای زودتر سیر شدن و جلوگیری از افزایش وزن

4 ترفند برای زودتر سیر شدن و جلوگیری از افزایش وزن وقتی پای تغذیه متعادل به میان می آید، کنترل مقدار وعده های غذایی نقش مهمی بازی می کند اما...

بادی جت - 6خوردنی زمستانی برای لاغری

6 خوردنی زمستانی برای لاغری امروزه موضوع کاهش وزن و کمک‌ گرفتن از موثرترین راهکارها برای سوزاندن چربی‌های اضافی بدن به یکی از دغدغه‌های اصلی بسیاری از مردم جهان تبدیل...

پیکر تراشی - روش جدید لاغر شدن با نوشیدن آب

لاغر شدن و کاهش وزن کاری دشوار به نظر میرسد. ساعتها انجام تمرینات سخت ورزشی شکم و پهلو و یا دنبال کردن رژیم های غذایی لاغری شاید در میانه راه...

پیکر تراشی - یک دقیقه حرکات ورزشی مناسب برای باسن

یک دقیقه حرکات ورزشی مناسب برای باسن   برای نتیجه گیری بهتر حرکات را 2 تا 3 بار در روز تمرین ها را تکرار کنید

پیکر تراشی - یک دقیق ورزش برای کاهش درد کمر

یک دقیق ورزش برای کاهش درد کمر با دانلود این کلیپ کوتاه می توانید درد کمر درد خود را کاهش دهید

بادی جت - آرامش شغلی 33سال بر عمر شما می افزاید!

محققان به این نتیجه رسیدند که محیط کاری آرام می تواند طول عمر انسان را تا 33 سال افزایش دهد. دانشگاه هاروارد و استنفورد آمریکا در گزارشی که اخیرا منتشر...

بادی جت - جلوگیری و درمان لاغری صورت بعد از کاهش وزن

 جلوگیری و درمان لاغری صورت بعد از کاهش وزن ساختار صورت انسان به طور قابل توجهی پیچیده است. پوست بر روی لایه‌های چربی زیر پوستی خوابیده است که این لایه‌های...

بادی جت - چطور چربی بالای ناف را صاف کنیم؟

چطور چربی بالای ناف را صاف کنیم؟ داشتن برخی از چربی‌های شکم طبیعی است، و بخشی از اندام طبیعی و سالم شما بحساب می‌آید. اگر شما چربی شکم زیادی دارید،...

پیکر تراشی - آیا ورزش در فضای باز سالم‌تر است؟

آیا ورزش در فضای باز سالم‌تر است؟ ورزش منظم، مزایای بسیاری دارد. ورزش نه تنها عضلات را تقویت می‌کند، بلکه استقامت می‌سازد و خطر ابتلا به بیماری قلبی، دیابت نوع...

بادی جت - ۵ تمرین مناسب برای افرادی با زانوهای ضعیف

۵ تمرین مناسب برای افرادی با زانوهای ضعیف هنگامیکه زانوهای ضعیفی دارید، متناسب ماندن کار سختی است. اما راه حلش اینجاست: تمرینات کم برخورد! تمرینات کم برخورد برای افرادی که...

پیکر تراشی- ۹ صبحانه‌ی بد که شما را چاق می‌کنند

۹ صبحانه‌ی بد که شما را چاق می‌کنند اخیرا اخبار زیادی در مورد صبحانه شنیده می‌شود، هم خوب و هم بد. بعضی مطالعات نشان می‌دهند که ممکن است صبحانه برای...

بادی جت- حرکات کششی برای عضلات زیر بغل

حرکات کششی برای عضلات زیر بغل عضله‌ی زیر بغل (یا عضله‌ی پشتی بزرگ) از پشت لگن و پایین کمر تا بازوهای شما کشیده شده است، و به بالاتنه‌ی شما شکل...

پیکر تراشی- علائم آنفولانزا و درمان آن

علائم آنفولانزا و درمان آن   از آنجایی که درمان خاصی برای سرماخوردگی و آنفولانزا وجود ندارد، پیشگیری بهترین سلاح برای مقابله با این عوامل ویروسی است.  

بادی جت - چطور با دمنوش کرفس و چای سبز لاغر می شویم؟

  کرفس کرفس، گیاهی است که بسیار مورد استفاده ی ایرانیان قرار می گیرد. کرفس خام کالری ناچیزی دارد امّا آن چه باعث می شود به عنوان داروی لاغری شناخته...

پیکر تراشی - لیموترش؛ میوه‌ای که شیمی‌ درمانی می‌کند

لیموترش؛ میوه‌ای که شیمی‌ درمانی می‌کند ﻣﺤﺼﻮﻟﯽ ﻣﻌﺠﺰﻩ‌ﮔﺮ ﺩﺭ ﻧﺎﺑﻮﺩﯼ ﺳﻠﻮﻝ‌ﻫﺎﯼ ﺳﺮﻃﺎﻧﯽ که 10,000 ﺑﺎﺭ ﻗﻮﯾﺘﺮ ﺍﺯ ﺷﯿﻤﯽ ﺩﺭﻣﺎﻧﯽ ﻋﻤﻞ ﻣﯽ‌ﮐﻨﺪ.ﺑﺴﯿﺎﺭﯼ ﺍﺯ ﻣﺮﺩﻡ ﺩﺭ ﺍﺛﺮ ﺳﺮﻃﺎﻥ ﻣﯽ ﻣﯿﺮﻧﺪ ﺩﺭﺣﺎﻟﯿﮑﻪ ﺍﯾﻦ...

بادی جت - روش‌های مقابله با خشکی پوست در پاییز

روش‌های مقابله با خشکی پوست در پاییز پاییز با همه زیبایی‌اش فصل خوبی برای شیوع بیماری‌های پوستی است که با سرمای هوا شروع می‌شوند. اگر شما هم جز آن دسته...

بادی جت - 8 راه برای کاهش چروک پوست

8 راه برای کاهش چروک پوست روشهای ساده‌ای وجود دارند که با به‌کارگیری آنها در زندگی روزمره می‌توان از پوست محافظت کرد و از پدید آمدن یا تشدید چروکهای صورت...

اوزون تراپی - رازهای زیبا شدن در سرما!

رازهای زیبا شدن در سرما! همه ساله با فرا رسیدن فصل سرد به تعداد مراجعان کلینیك‏های پوست و مو افزوده می‏شود. تمایل به انجام كارهای زیبایی از جمله روش‏های شفاف‏سازی...

بادی جت - دلایل و درمان افتادگی پوست

دلایل و درمان افتادگی پوست با داشتن پوستی شل و آویزان، نمی‌توان انتظار چهره‌ای زیبا و شاداب را داشت بلکه برعکس، شل‌شدن پوست باعث می‌شود سن فرد بیشتر از واقعیت...

اوزون تراپی - اطلاعاتی درباره چاقی

اطلاعاتی درباره چاقی این روزها همه جا بحث از چاقی، اضافه وزن و لاغر شدن است، اما آیا تابحال فکر کرده‌اید، که شما واقعا چاق هستید یا نه و یا...

بادی جت - گودی کمر چیست و درمان گودی کمر

 گودی کمر چیست و درمان گودی کمر   آیا می دانید علت به وجود آمدن گودی در ناحیه کمر چیست ؟آیا این گودی مفید است یا مضر؟ دکتر فرزاد کارگر...

پیکر تراشی - با این ماسک های گیاهی از شر کک و مک ها خلاص شوید

با این ماسک های گیاهی از شر کک و مک ها خلاص شوید کک ومک عارضه ای است که بیشتر در زنان و مردان سفیدپوست و مو بور پدیدار می...

پیکر تراشی - زیبایی صورت تان را در زمستان با این ماسک ها تضمین کنید!!

زیبایی صورت تان را در زمستان با این ماسک ها تضمین کنید!! زمستان به دلیل هوای سرد و خشکی که دارد برای پوست صورت ضررهای بسیاری دارد. برای جلوگیری از...

بادی جت - عواملی جانبی تاثیرگذار بر عارضه سرماخوردگی

عواملی جانبی تاثیرگذار بر عارضه سرماخوردگی آیا می دانستید با استرس نیز سرماخوردگی تان تشدید خواهد شد ؟مهمترین عوامل عودکننده جانبی این بیماری را در این مطلب برایتان آورده ایم...

پیکر تراشی - از درد مفاصل در فصل زمستان پیشگیری کنید

از درد مفاصل در فصل زمستان پیشگیری کنید شنا در استخر آب گرم ورزش مفیدی برای کاهش درد مفصل است با افت دمای هوا ،درد مفصل افزایش پیدا می کند....

بادی جت - طناب زدن یکی از بهترین تمرینات ورزشی برای شماست

 طناب زدن یکی از بهترین تمرینات ورزشی برای شماست  در طول تمرین تان، طناب زدن را فراموش نکنید. طناب زدن یک روش مؤثر برای ساخت سرعت، چابکی و استقامت است....

پیکر تراشی - کمک به سلامت پوست با برخی مواد غذایی

کمک به سلامت پوست با برخی مواد غذایی با استفاده از مواد غذایی چه کمکی می توانیم به پوستمان کنیم تا از آن محافظت کنیم، با چه روش های تغذیه...

بادی جت - اگر شوره سر دارید آن را اینگونه سریع درمان کنید

اگر شوره سر دارید آن را اینگونه سریع درمان کنید  شورهٔ سر یکی از مشکلات زیبایی در بین جوانان خصوصا مردان است .به ریخته شدن سلول های مردهٔ اِسکالپ (فضای...

پیکر تراشی - علل تیرگی دور چشم و درمان آن

علل شایع بروز تیرگی زیر چشم شایع ترین علت بروز این مشکلات وجود رنگدانه بیش از حد در ناحیه اطراف چشمان است.این امر خاصیت طبیعی پوست است و در میان...

بادی جت - علل مهم جوش زدن در بزرگسالی و درمان آن

علل مهم جوش زدن در بزرگسالی و درمان آن بروز جوش های بسیار در پوست صورت که آکنه نام دارد، یکی از رویدادهای شایع در دوران نوجوانی و بلوغ است....

پیکر تراشی - اسرار زیبایی مردان و حفاظت از پوست صورت

اسرار زیبایی مردان و حفاظت از پوست صورت اسرار زیبایی فقط مختص خانم ها نیست متعلق به آقایان نیز می باشد. ممکن است زمانی که از اسرار زیبایی حرف می...

بادی جت -درمان لاغری و افزایش وزن

در این روز ها که همه به دنبال راهی برای کم کردن وزن هستند ، عده ای از افراد به خاطر دلایل مختلف مانند لاغری بیش از اندازه به دنبال...

پیکر تراشی -چاره ای مناسب برای رفع گودی کمر

چاره ای مناسب برای رفع گودی کمر گودی کمر علل گوناگونی دارد. به همین دلیل برای اصلاح آن هم شیوه‌های گوناگونی وجود دارددر بسیاری از موارد با اصلاح سبک زندگی...

بادی جت -۱۳ نوع از بهترین مواد غذایی عضله ساز

تغذیه یکی از مهمترین موارد در ورزش می باشد. شما چه بخواهید به صورت آماتور ورزش کنید و یا در قامت یک ورزشکار حرفه ای باشید، بدون شک چنانچه تغذیه...

پیکر تراشی -چه طوردر 7 روز می توانیم بدنمان را از قند ها پاکسازی کنیم.

اگر چربی شکمی دارید، اگر اضافه وزن دارید، اگر با انجام رژیم های کم چرب، باز هم لاغر نمی شوید، وقتش است که قند را تا حد امکان از بدن...

بادی جت -کاهش سریع وزن به کمک میوه ها

کاهش سریع وزن به کمک میوه ها اضافه کردن میوه به رژیم غذایی راه بسیار خوبی برای کاهش سریع وزن است. مصرف میوه ها به بهبود گردش خون، افزایش سیستم...

اعمال پوست|لیپوماتیک|لیپوست|بادی جت

اعمال پوست لیپوساکشن | بادی جت | لیپوست | لیپوماتیک | مامو پلاستی | ابدومینوپلاستی | بوتاکس | اوزون تراپی عمل حفاظتی پوست که بیشترین قسمت بدن را می پوشاند...

تبخیر از پوست | لیپوماتیک

تبخیر از پوست به اتلاف دما از راه هدایت کمک می کند گرما از راه پوست به مولکول های آب روی سطح آن انتقال یافته و باعث تبخیر آب می...

استامینوفن باعث مرگ حتمی انسان می شود.

مرگ حتمی انسان با مصرف استامینوفن دانشمندان معتقدند که با مصرف اندازه خاصی از استامینوفن در روز، انسان می میرد. استامینوفن از جمله داروهایی است که در سراسر دنیا به...

5 گیاه موثر در کاهش علائم آلرژی بهاره

5گیاه موثر در کاهش علائم آلرژی بهاره آلرژی بهاره برای بسیاری آزار دهنده بوده و خاطرات آن ها را از سروع فصل سبزینگی و زیبایی ها خراب می کند. با...

معجزه نوشیدن آب ولرم

راه های بسیاری برای حفظ سلامت و پیشگیری از امراض گوناگون وجود دارد. راههایی که تنها با انجام چند کار ساده نتایج بسیار بزرگی به همراه خواهند داشت. نوشیدن آب...

هرگز برنج پخته مانده را مصرف نکنید!

هرگز برنج پخته مانده را مصرف نکنید! اگر از کسانی هستید که برنج زیادی درست می کنید و هربار برنج می ماند و برنج پخته مانده را در وعده ی...

پیکر تراشی-نحوه برطرف کردن لخته خون در رگ انسان توسط بالن

نحوه برطرف کردن لخته خون در رگ انسان توسط بالن دستگاه mega vac این کلیپ فوق‌العاده است ... تا الان بیش از ۴۵ میلیون بازدید داش ت حتما ببینید.

بادی جت -این ۱۰ خوراکی چربی های ناحیه شکم و کمر را آب می کنند

یکی از سخت جان ترین چربی های بدن، چربی های تجمع یافته در ناحیه شکم – کمر هستند. این چربی ها به همان سرعتی که در این ناحیه ته نشین...

پیکر تراشی - چرا خانمها شکمشان بزرگ میشود؟

آیا ژنتیک دخیل است؟ از لحاظ شکل شناسی دو نوع توزیع چربی وجود دارد: ژینوئید و آندروئید. ژینوئید مخصوص خانم هاست: سلول های چربی تمایل دارند که در سطح پاها،...

بادی جت -بخورید، زیبا شوید و جوان بمانید!

بخورید، زیبا شوید و جوان بمانید! چـیـزهایــی که می خورید می تواند به زیباتر شدن شما کـمک کند. برنامه زیبایی خود را با صبحانه، ناهار و شام آغاز کنید. این...

پیکر تراشی -رفع افتادگی بازو با ورزش (عکس)

رفع افتادگی بازو با ورزش (عکس) ایران مطلب : بسیاری از بانوان در قسمت پشت بازوی خود چربی های انباشته شده فراوانی دارند،این چربی های اضافی زمانی دردسر ساز و...

پیکر تراشی -۶ تمرین برای تقویت عضلات کمر

۶ تمرین برای تقویت عضلات کمر با تمرین و تقویت عضلات کمر و پایین پشت ضمن تقویت عضلات کمر دردهای موجود در کمر رفع و از ایجاد هرگونه درد و...

بادی جت -۱۱ راه برای کاهش وزن و چربی سوزی بیشتر بخوانید

۱۱ راه برای کاهش وزن و چربی سوزی  بیشتر بخوانید امروزه خیلی‌ها پیگیر راه و روش‌های کاهش وزن و تناسب اندام هستند، آن هم در شرایطی که سبک زندگی فعالی...

پیکر تراشی -افزایش سایز سینه با تغذیه مناسب

افزایش سایز سینه با تغذیه مناسب 1 مقدار زیادی میوه ی تازه، سبزیجات و غلات سبوس‌دار بخورید تا از تولید بیش از اندازه‌ی تستسترون در بدنتان که مانع رشد طبیعی...

بادی جت -برنامه کاهش وزن با پیاده‌روی و دویدن را چگونه شروع کنیم؟

برنامه کاهش وزن با پیاده‌روی و دویدن را چگونه شروع کنیم؟ "قبل از آن‌که بتوانیم بدویم، باید راه رفتن را یاد بگیریم"، این جمله معروفی است که اهمیت کسب یک...

پیکر تراشی -بهترین زمان برای انجام تمرینات چربی سوزی و کاهش وزن کدام است؟

بهترین زمان برای انجام تمرینات چربی سوزی و کاهش وزن کدام است؟ امروزه خیلی ها به دنبال استفاده بهینه از زمان هستند تا در کمترین زمان به بیشترین نتیجه برسند؛...

بادی جت-افزایش سایز سینه با تغذیه مناسب

افزایش سایز سینه با تغذیه مناسب بسیاری از خانم‌ها دوست دارند سینه‌های بزرگ‌تری داشته باشند، چرا که بنظرشان لباس‌های با شکوه با سینه‌هایی کوچک یا تخت، به زیبایی جلوه نمی‌کنند....

پیکر تراشی - سفت کردن سینه با ورزش

سفت کردن  سینه با ورزش بسیاری از خانم‌ها دوست دارند سینه‌های بزرگ‌تری داشته باشند، چرا که بنظرشان لباس‌های با شکوه با سینه‌هایی کوچک یا تخت، به زیبایی جلوه نمی‌کنند. استروژن،...

پیکر تراشی - ۶ عادت شگفت‌انگیز برای چربی سوزی سریع تر

 ۶ عادت شگفت‌انگیز برای چربی سوزی سریع تر اگر می‌خواهید وزن کم کنید، لازم است تغذیه درستی داشته باشید و بیشتر ورزش کنید. اما اگر ماهی نیم‌کیلو کم کردن برای...

بادی جت | علائم #التهاب_پروستات در دوران جوانی و میانسالی

??درد یا حس سوزش هنگام دفع ادرار (سوزش ادرار) ?مشکل در ادرار کردن، مانند قطره قطره ادرار کردن یا تاخیر در شروع ادرار ? تکرر ادرار، به خصوص در شب...

چند غذایی که هرگز نباید در مایکروویو گرم کنید:

 برنج: اگر برنج پس از استفاده فورا در یخچال گذاشته نشده باشد ⁣و در دمای اتاق سرد شده باشد، ممکن است حاوی باکتری‌هایی باشد که می‌توانند باعث مسمومیت غذایی شوند....

‌به هیچ وجه در این زمان ها اقدام به رنگ کردن موهای خود نکنید.

پزشکان به بانوان هشدار می دهند که پس از بروز بیماری‌هایی که در آنها باعث ایجاد تب شده است از انجام کارهایی مانند صاف کردن مو، رنگ، مش و یا...

ماکرویو و بارداری

مﺤﻘﻘﺎﻥ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻨﺪ ﻣﺎﯾﮑﺮﻭﻓﺮﯼ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻣﻨﺰﻝ ﺑﺮﺍﯼ ﭘﺨﺖ ﻭ ﭘﺰ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﺪ ﺑﺮﺍﯼ ﺟﻨﯿﻦ ﺧﻄﺮﻧﺎﮎ ﺑﺎﺷﺪ؛ ﺑﻪ ﻭﯾﮋﻩ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﯽ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﻭﺳﯿﻠﻪ ﻗﺪﯾﻤﯽ...

تبخال

آیا تا بحال دچار تب خال شده اید؟شاید بیشتر ما یک صبح بهاری بعد از بیدار شدن از خواب و یا در صورت از خواب پریدن ناگهانی و یا بعد...

سردمزاجی

در برخی موارد نادر، مشکل سرد مزاجی در خانمها و آقایان از میزان ناکافی هورمون جنسی تستسترون ایجاد می‌شود که باید به دنبال درمان بود.بخشی از سرد مزاجی و عدم...

علائمی که نشان میدهد شما باهوش هستید

شب تا دیروقت بیدار می مانیدافراد باهوش، شب تا دیروقت بیدار می مانند. اجداد ما برای جلوگیری از خطرات موجود، شب را زودتر می خوابیدند اما انسان های باهوش و...

اشتباهاتی که خانم ها هیچوقت نمیبخشند

خیانت: این یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که خانم‌ها هیچوقت از آن نمی‌گذرند. اگر بخاطر زنی دیگر به همسرتان خیانت کرده باشید، رابطه‌تان پایان خواهد یافت.بی‌بند و باری جنسی: این...

نقش روی در اسپرم مردان

کمبود روی در مردان می تواند تا حد زیادی بر تعداد اسپرم تاثیر بگذارد زیرا روی در غلظت بالای اسپرم یافت می شود به همین منظور در روی در باروری...

بواسیر (همورویید)

بواسیر شایع ترین بیماری مقعد است. در حقیت، احتمالاً #نیمی از افراد تا سن 50 سال، بواسیر را تجربه می‏کنند. بواسیر وریدهایی در ناحیه مقعدی است. به هر علتی فشار...

مردها جذب چه رنگ پوستی از زنان می شوند؟

به تعداد مردهای روی زمین تنوع در سلیقه برای انتخاب وجود دارد، در نتیجه برخی مردان هستند که جذب زنانی با رنگ پوست سفید میشوند برخی دیگر جذب زنانی با...

رژیم های رادیکالی باعث از بین رفتن استحکام بافت پستان میشوند

با افزایش وزن، بافت چربی موجود در پستانها و در نتیجه حجمشان افزوده می شود. در مقابل با کاهش وزن بافت پیوندی و الاستیک نامتغیر باقی مانده و بافت چربی...

نشانه های زگیل تناسلی در زنان و مردان :

نشانه ها و شکل ظاهری زگیل تناسلی در زنان و مردان تقریبا مشابه است که شامل :خونریزی با نزدیکی جنسیتورم کوچک خاکستری رنگ در ناحیه تناسلیاحساس خارش و یا ناراحتی...

ذخیره تخمدانی چیست؟

سوال بسیاری از زوج ها این است که چه زمانی برای اقدام به بارداری مناسب است؟ درپاسخ به این سوال اولین چیزی که متخصص زنان تاکید دارد مساله سن است....

نشانه های کودک مبتلا به اوتیسم

یکی از علائم ابتلا به اوتیسم در این کودکان حجم سر آنهاست، از بدو تولد سر آن‌ها ممکن است کوچک‌تر از سایر نوازادن باشد، اما از ۶ ماه تا ۲سالگی...

وضعیت هورمونی در خانمها قبل از لیزر کردن موهای زاید باید بررسی شود

وجوداختلالات هورمونی و علائمی كه به نفع آنها وجود دارد مثل: نامنظمی سيكل قاعدگي ریزش موی سر جوشهای مكرر صورت سابقه نازایی از مسائل مهمی هستند که باید بررسی شوند....

بیدار کردن افراد با صدای بلند کار خطرناکی است؟

معروف‌ترین علت ابتلا به اصطلاح عامیانه جنون که به آن روانپریشی نیز گفته می‌شود، شیزوفرنی و مانیا است. در صورتی ممکن است در هنگام بیدار کردن فردی با صدای بلند،...

برای زنم چی بخرم

تحقیقات علمی نشان داده که خانم‌ها بیشتر از آقایان از کادو گرفتن خوشحال می‌شوند و اگر هدیه یکسانی به هر دو جنس داده شود، زنان از دریافت آن بیشتر خوشحال...

دلیل افزایش یا کاهش ناگهانی قند خون را بشناسید

میوه های خشک: انتخاب میوه، یک انتخاب سالم است اما باید بدانید که میوه های خشک شده کربوهیدرات بیشتری دارند و قند خون را به سرعت بالا می برند.استروئیدها: کورتیکواستروئیدهایی...

حقایق عجیب زنانه

زنها رنگهای بیشتری را می‌بینند:آقایان! آیا تا به حال شده که با همسرتان در مورد پرده‌های سفیدی که او اصرار دارد بگوید کرِم یا پوست تخم مرغی هستند بحث کنید؟...

نوازش‌های روانی

⚠️نخاع بی‌نوازش خشک می‌شود. ✔️نوازش‌ها می‌توانند تماس بدنی، تحسین، یا به جا آوردن صرف باشند. ♨️نوازش‌های مثبتی مثل لبخند زدن، گوش دادن، گرفتن دست‌ها، یا گفتن جمله دوستت‌دارم، در طرف...

هورمون اکسی‌توسین رفتار پدرانه را افزایش می‌دهد!

#هورمون‌‌_عشق یا همان #اکسی‌توسین، در رابطه مادر و فرزندی، و ارتباط عاطفی مادر با نوزاد، بعد از به دنیا آمدن او نقش دارد. مطالعات اخیر نشان دادند که این هورمون...

زیگیل و سرایت آن

زیگیل یک بیماری پوستی است که از طریق خراش پوستی وارد بدن می‌شود که این خراش‌ها فقط از طریق میکروسکوپ قابل دیدن است.زگیل بدون خارش است و به غیر از...

مضرات پوشیدن شلوار تنگ و چسب

مختل شدن جریان خون در ناحیه تناسلی، تحت فشار قرار گرفتن اعصاب این ناحیه و اختلال در تهویه این قسمت؛ که منجر به آسیب به فرآیند تولید اسپرم در مردان...

زیگیل و سرایت آن

#هورمون‌‌_عشق یا همان #اکسی‌توسین، در رابطه مادر و فرزندی، و ارتباط عاطفی مادر با نوزاد، بعد از به دنیا آمدن او نقش دارد. مطالعات اخیر نشان دادند که این هورمون...

آرایشگاه های عفونت زا

انجام کارهایی مثل پاکسازی پوست، لیزر، سوراخ کردن گوش، تزریق ژل زیرپوست، بوتاکس گونه و پیشانی و سولاریوم و حتی خرید و فروش لوازم آرایش و پوشاک، شوی لباس، فال...

ایدز و زنان ﭼﺮﺍ ﺯﻧﺎﻥ ﻭ ﺩﺧﺘﺮﺍﻥ؟

ﺣﺪﻭﺩ ﻧﯿﻤﯽ ﺍﺯ ﺍﻓﺮﺍﺩﯼ ﮐﻪ ﺑﺎ ﻭﯾﺮﻭﺱ HIV ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﺭﺍ ﺯﻧﺎﻥ ﻭ ﺩﺧﺘﺮﺍﻥ ﺗﺸﮑﯿﻞ ﻣﯿﺪﻫﻨﺪ ﻭ ﻧﺴﺒﺖ ﺁﻟﻮﺩﮔﯽ ﺩﺭ ﻣﯿﺎﻥ ﺯﻧﺎﻥ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﺍﺳﺖ. ﺩﺭ ﮐﺸﻮﺭﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺸﺪﺕ...

8 مکمل جنسی طبیعی برای آقایان

تخمه کدو برای افزایش سلامت پروستاتبروکلی برای مقابله با سرطان پروستاتشکلات سیاه برای نشاط جنسیشیر برای پیشگیری از پوکی استخوانچغندر برای نعوظ کامل و طولانی مدتگردو برای افزایش قدرت باروری...

چرا زنان سن خود را کمتر از سن شناسنامه ای خود می دانند؟

چون روزهایی را که منتظر تولد کودکش بوده فقط با دلواپسی انتظار کشیده و زندگی نکرده.چون شبهایی که فرزندش مریض بوده در کنار بستر او نشسته و گریسته و زندگی...

خطر ژیلت‌های یک‌بار مصرف و ارزان قیمت

کارشناسان بهداشت اعلام کرده‌اند، ژیلت‌های یک‌بار مصرف ارزان‌قیمتی که در سطح شهر در حال فروش هستند، احتمال بیماری‌زایی داشته و مردم به هیچ وجه نباید از آنها استفاده کنند. لازم...

چرا نباید موبایل را با خود به رختخواب ببریم؟

تبلت و تلفن هوشمند دارای یک دیود ساطع کننده نور است که منجر به روشن شدن صفحه نمایش این ابزار می شود.زمانی که نور دیود در اتاق تاریک روشن می...

خانه تکانی و خطﺮ ﻣﺴﻤﻮﻣﯿﺖ

 ﺗﻨﮕﯽ ﻧﻔﺲ، ﺁﻟﺮﮊﯼ ﻭ ﺣﻤﻠﻪ ﺁﺳﻢ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﻣﻮﺍﺭﺩﯼ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺍﻭﺭﮊﺍﻧﺲ‌ﻫﺎﯼ ﺍﯾﻦ ﺍﯾﺎﻡ، ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﺯ ﺳﺎﯾﺮ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﺳﺎﻝ، ﺩﯾﺪﻩ ﻣﯽ‌ﺷﻮﺩ. ﺑﺴﯿﺎﺭﯼ ﺍﺯ ﺯﻧﺎﻥ ﺧﺎﻧﻪ‌ﺩﺍﺭ ﺑﺮﺍﯼ ﺷﺴﺘﺸﻮﯼ ﺳﺮﻭﯾﺲ ﺑﻬﺪﺍﺷﺘﯽ...

قهوه سرطان های زنان را کاهش میدهد.

ازه ترین تحقیقات نشان مى دهد، مصرف قهوه خطر ابتلا به سرطان پستان وخطر ابتلا به سکته هاى مغزى را در زنان کاهش مى دهد. همچنین پزشکان اعلام کردند استفاده...

عواقب خطرناک امواج Wi-Fi

عواقب خطرناک امواج Wi-Fi تندخویی و پرخاشگری بد خوابی کم اشتهایی غیر عادی خستگی دائمی کاهش ناتوانی در مردان طولانی شدن دوره تخمک گذاری در زنان کندی رشد بدن

نشانه هایی که یک نفر به شما دروغ می‌گوید

بیش از حد صورت خود را لمس می کندیکی از مهمترین نشانه های زبان بدن دروغگو بازی کردن با اجزای صورت مخصوصا بینی است.یک لبخند مصنوعی و الکی به لب...

چای زنجبیل

چای زنجبیل◾️کاهش وزن◽️ضد سرطان◽️کمک هضم غذا◾️کاهش درد و التهاب◽️افزایش جریان خون◾️بهبود دستگاه تنفسی◾️تقویت سیستم ایمنی◾️کاهش استرس و اضطراب◽️درمان گرفتگی های قاعدگی

نشانه‌هایی که به شما می‌گوید کمبود چه ویتامین یاماده معدنی دارید:

۱- درد در انگشت‌ها، پشت ساق‌پا وکف‌پا (کلسیم، پتاسیم، منیزیم)۲- شکاف در گوشه لب‌ها (گروه ویتامین B) ۳- احساس خستگی (B2)۴- خواب رفتن و کرخی دست وپا (B6 و B12)...

درباره بيمارى هاى خود با هركسى صحبت نكنيد

سطح انرژی برخی به گونه ایستکه امواج منفی شان سنگین تر ازمثبت های وجودشان است و ناخواسته در شرایطی که هستید حس بیماری را در وجود شما دو چندان القا...

13 خوراکی، 13 راه حل

اگر حسابی اعصابتان به هم ریخته، موز بخورید. اگر میخواهید کلیه تان سنگ نسازد، زردآلو بخورید. اگر فشار خونتان بالاست، کشمش بخورید. اگر از سر و صدای معده رنج میبرید،...

اختلاف سنی زن با شوهر:

دلایل مهمی که نشان می دهد سن زن از شوهرش بهتر است بیشتر نباشد:1️⃣ زن، زودتر به بلوغ عقلی و فکری می‌رسد؛ درنتیجه، پختگی روانی لازم را زودتر پیدا می‌کند.2️⃣...

افشاگری بزرگ درباره سقوط ATR

1️⃣ هواشناسی هشدار داده بود ولی شرکت آسمان پرواز را لغو نکرد.2️⃣ از خلبانان چک های چند صد میلیونی گرفته اند تا آنها نتوانند از شرکت خارج شوند و مجبور...

طرز_رفتار_با_هر_نوع_شخصیت

#افراد_سمعیبه خاطر گوششان اغلب سرشان کمی به یک طرف است و کلمات را با دقت انتخاب می کنند. صدایشان طنین بیشتری دارد. آرام, آهنگین و حساب شده حرف می زنند....

راهکارهایی برای جلوگیری از آزار جنسی کودکان

دکتر فاطمه اذرتاش : راهکارهایی هستند برای این که جلوی این مشکل را بگیریم.مهم است که در دوران کودکی بچه ها از تربیت جنسی برخوردار شوند. به آن ها بیاموزیم...

دانستنی های جالب در مورد بدن انسان

بارداری ۹ ماه به طول نمی انجامددر واقع یک بارداری سالم و بدون مشکل می تواند بین ۹ تا ۹٫۵ ماه طول بکشد و این مقدار می تواند تا ۵...

این شبیخون بلا باز چه بود که طبق معمول رخ نمود ای ساقی!!

▪️تسلیت...تسلیت... چه واژه بیهوده ای! چه واژه رنج آوری! چه واژه تکراری و دل آزاری! هر وقت دوستی سوگوار می شود، به او می گویم در غمت شریکم. همین! این...

با وجود خطرات استفاده از مواد پلاستیکی؛چه باید کرد؟

بعد از خرید مواد غذایی که در ظروف پلاستیکی قرار دارند،بلافاصله ظرف را عوض کنید.ا ز ظروف پلاستیکی در مایکروویو استفاده نکنید.از بطری های پلاستیکی آب ننوشید.در عوض یک بطری...

ستاره‌های ورزش چه‌قدر می‌گیرند تا روی بیلبورد بروند؟

1️⃣ کارلوس کی‌روش: قرارداد با یک بانک ایرانی، حدود یک‌میلیون دلار 2️⃣ علی دایی: قرارداد با یک تاکسی اینترنتی، دو میلیارد تومان در سال3️⃣ کریم باقری: تبلیغ خمیر دندان 400...

چقد فوق العاده بود... آیا من دزدم؟

یکی از برادران اهل سودان مقاله زیبایی نوشت تحت عنوان "آیا من دزدم؟" ایشان برای بیان این مطلب به دو رخداد که برای او پیش آمده است اشاره می کند...

ﺗﻤﺮﻳﻦ ﺍﻓﺰﺍﻳﺶ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﺑﻪ ﻧﻔﺲ ...❗️

1 ـ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺩﺭ ﺭﺩﻳﻒ ﻫﺎﻱ ﺟﻠﻮ ﺑﻨﺸﻴﻨﻴﺪ .2 ـ ﻧﮕﺎﻩ ﻛﺮﺩﻥ ﺑﻪ ﭼﺸﻤﺎﻥ ﺩﻳﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﺗﻤﺮﻳﻦ ﻛﻨﻴﺪ . ﻋﺪﻡ ﻧﮕﺎﻩ ﺑﻪ ﺩﻳﮕﺮﺍﻥ 2ﻣﻌﻨﺎ ﺩﺍﺭﺩ :ﺍﻟﻒ : ﺍﺣﺴﺎﺱ ﮔﻨﺎﻩ ﺩﺭ...

ما دهه چهل پنجاهى ها از نسلی متفاوت هستیم، نسلی که دیگر تکرار نمی شود...

ما، هم بوی خزینه و آب انبار حمام های عمومی یادمان است و هم نشستن و لذت بردن در جکوزی و ماساژ با آب گرم. ما همان هایی هستیم که...

ولنتاین چیست؟؟؟؟؟

ولنتاین یعنی پشت در زایشگاه منتظر بمونی تا بچت سالم بدنیا بیاد ببینیش ولنتاین یعنی ......همسرت زول بزنه بهت ،بگه چقدر بودن در ڪنارت آرومم می ڪنه ولنتاین یعنی ......وقتی...

چند کلمه حرف حساب، لطفا بخوانید؟

یکی از برنده‌گان جایزه اُسکار درباره جایزه‌اش می‌گوید: «وقتی بچه بودم و می‌رفتم حمام، شامپو‌مو بغل می‌كردم، اشک از چشم‌هام سرازیر می‌شد و تصور می‌كردم جايزهٔ اسكاره! الان هم اشک...

ویروس زگیل تناسلی

این ویروس دارای ۸ ژن است که هر ژن برای ماندگاری ویروس عملکرد متفاوتی دارد.دو ژن مهم برای بدخیمی های بافتی E6 و E7 هستند.ژن E2 در ساختمان ویروس میتواند...

افرادی که بندرت بیمار می‌شوند....

عادت به چرت زدن دارنداز الکل پرهیز می کنندشخصیت اجتماعی دارندبه اندازه کافی پروتئین و ویتامین دریافت می کنندبه اندازه کافی دستانشان را می شویندقند کمتری مصرف می کنندهوای تازه...

خطرات شب زنده داری

محققان ،طی تحقیقاتی از بین ۲ گروه افراد سحر خیز و شب زنده دار که به میزان یکسانی کالری دریافت میکردند ، به این نتیجه رسیدند .که سحر خیزان در...

رشد سلول تخمک را تا آخرین مراحل بلوغ در آزمایشگاه ممکن شد

پژوهشگران دانشگاه ادینبورگ در شمال بریتانیا می‌گویند که برای اولین بار تخمک انسان را در آزمایشگاه پرورش داده‌اند.آنها امیدوار هستند که با استفاده از این روش، قدرت باروری کودکانی را...

فکر می کنید زنان پرچونه ترند یا مردان؟!

نتایج این تحقیق، باورهای قدیمی را به چالش می‌کشاند و نکاتی را متذکر می شود که حتما شما را متعجب می کند و ...محققان انگلیسی بعد از مطالعه توانایی زبانی...

خرافاتی ترین کشورهای دنیا

هنددر لیست خرافاتی ترین کشورهای دنیا، هند مقام اول را به خود اختصاص داده است. هندی ها برای هر موقعیتی دلیلی دارند که این موضوع در واقعیت منطقی نیست. عبور...

زنان و مردان، به یک میزان از روابط جنسی لذت می‌برند؟

«مطالعات نشان داده‌اند زنان نسبت به شوهرانشان، سطوح پایین‌تری از رضایتمندی جنسی را گزارش داده‌اند. هرچند دلیل این امر مشخص نیست، اما برخی دو عامل را در این زمینه مهم...

درمان خانگی شایع ترین بیماری ها و مشکلات سلامتی

بوی بد دهان: گرداندن روغن در دهاناگر از ترس بوی بد دهان‌تان، از نزدیک شدن به آدم‌ها خودداری می‌کنید – و روزی دو بار مسواک زدن و نخ دندان کشیدن...

فواید شگفت انگیز پای مرغ برای سلامتی

تقویت سیستم ایمنیخوردن پای مرغ، در تقویت سیستم ایمنی نقش دارد زیرا پای مرغ، حاوی مواد معدنی است که برای سلامتی بسیارمفیدند. همچنین، پای مرغ، دارای کلاژن و مواد معدنی...

بختک یا فلج خواب؟ آیا بختک وجود دارد؟

فلج خواب (به انگلیسی: Sleep Paralysis) که در میان عوام به "بختک" معروف است نوعی اختلال خواب است. حالتی است که معمولاً از چند ثانیه تا چند دقیقه طول می‌کشد...

عادات مهم مخرب مغز

1- عدم مصرف صبحانه : افرادي كه صبحانه نمي خورند سطح قندخون پائين تري خواهند داشت ، اين مسئله منجر به نرسيدن مقدار كافي مواد غذائي به مغز و در...

بادی جت | ‍عسل بخورید تا چربی‌هایتان بسوزد

مطالعات نشان می دهند زمانی که ما یک فنجان چای شیرین شده با عسل می نوشیم و یا در ماست عسل می ریزیم ، قند عسل رفتاری کاملا متفاوت با...

نکاتی درباره آلودگی هوا

وقتی مدارس در همه مقاطع تعطیل میشه و وضعیت هشدار ناسالم داده میشه؛ یعنی در معرض آلودگی هوا بودن در خیابان و احتمال مرگ ناگهانی برای افراد پیر که بدنشان...

بیماری زگیل تناسلی در مردان و زنان

زگیل تناسلی یا زگیل اطراف آلت و یا مقعد یک بیماری بسیار شایع در سنینی است که فعالیت های جنسی شایع می باشد و عامل آن ویروس پاپیلومای انسانی است....

نکات مهمی در خصوص نوشیدن آب که عدم توجه به آن، علت بسیاری از بیماریهاست

آ ب را در روز ایستاده بنوشیمدر روایات بیان شده که ایستاده نوشیدن آب باعث قوت بدن می شود. این را هم باید یکی دیگر از نکات دقیق طب اسلامی...

نکات مهمی در خصوص نوشیدن آب که عدم توجه به آن، علت بسیاری از بیماریهاست (2)

آ ب را در روز ایستاده بنوشیمدر روایات بیان شده که ایستاده نوشیدن آب باعث قوت بدن می شود. این را هم باید یکی دیگر از نکات دقیق طب اسلامی...

خیانت به همسر مغز را پیر می‌کند

مطالعات جدید محققان دانشگاه ویسکانسین نشان می‌دهد که زندگی در شرایط سخت خانوادگی و تحمل استرس‌های طولانی‌مدت در سرعت گرفتن فرایند فرسودگی مغز موثر است.به گزارش ایسنا ، تحمل شرایط...

از علائم عشق حقيقي

اين است كه عاشق براي وجود وهويت انساني خود هم ارزش قائل است. فردي كه به طرف مقابل مي‌گويد: اگر تو را به دست نياورم هرگز ازدواج نمي كنم يا...

در افراد مختلف، نیاز به روابط جنسی و تعداد دفعات آن متفاوت است

یکی از کاربران پرسیده‌اند که تعداد دفعات روابط جنسی را در هفته و هر شب چند بار توصیه می‌کنید و آیا رابطه جنسی زیاد یا کم، دلایلی خاصی برای مضر...

اين زن را نمی‌توان شكست داد!

زنی که می‌تواند با صدای گنجشک‌ها به وجد بیایدزنی که می‌تواند با استکان چای تازه دمش، حال همه را خوب کندزنی که می‌تواند آواز بخواند و خیاطی کندزنی که می‌تواند...

علایم و نشانه های سینوزیت

تنگی نفس، گرفتگی و اسپاسم عضلات گلو یا آسم: عمدتاً در طولانی مدت و با تحریک مداوم ریه ها به دلیل ریزش مکرّر ترشحات سینوس ها به آنها به وجود...

کتاب «قلعه ی حیوانات

احتمالاً کتاب «قلعه ی حیوانات» نوشته ی «جورج اورول» را خوانده اید. ماجرای این کتاب، داستان حیوانات یک مزرعه علیه اربابِ زورگوست. حیوانات دست به دستِ هم میدهند و ارباب...

♦️من از مردم ایران می ترسم !

چند سال پیش که استان گیلان و شهر رشت برف سنگینی بارید و شهر چند روزی دچار بحران شده بود، از دوستی شنیدم که نان لواش هر بسته تا بیست...

هورمون اکسی‌توسین رفتار پدرانه را افزایش می‌دهد!

#هورمون‌‌_عشق یا همان #اکسی‌توسین، در رابطه مادر و فرزندی، و ارتباط عاطفی مادر با نوزاد، بعد از به دنیا آمدن او نقش دارد. مطالعات اخیر نشان دادند که این هورمون...

زن بودن و دختر بودن در جهان مردسالار کار دشواری است، ولی زن بودن در جامعه ی ایرانی به نظر دشوار تر می آید.

جامعه ای که پر است از ما مردان بلاتکلیف! زندگی در کنار ما مردانی که همه چیز را با هم می خواهیم، خود نوعی خشونت است. پدران ما از مادرانمان...

نکاتی جالب ومهم در مورد سلامتی افراد، حتما بخوانید

مطالعات نشان می‌دهد افراد راست دست به دلیل مسواک زدن موثرتر، از سلامت بهداشت دهان و دندان بهتری برخوردارند و به دلیل مهارت بالاتر در کار با دست، نرخ تصادفات...

چه زمانى يك ازدواج می‌تواند کابوس بشود؟

وقتی که مرد یا زن به همسرش می‌گوید ” تو حال من را خراب می‌کنی“.این نگاه که ازدواج قرار است حال شما را خوب کند خیلی کودکانه است. اصولا هر...

آیا تا بحال دچار تب خال شده اید؟

شاید بیشتر ما یک صبح بهاری بعد از بیدار شدن از خواب و یا در صورت از خواب پریدن ناگهانی و یا بعد از سرما خوردگی گوشه لبمان احساس خارش...

تقسیم کارهای خانه یعنی رضایت بیشتر زوجین از رابطه جنسی

احتمالاً اغلب ما بر این فرض هستیم که تقسیم وظایف در خانه و کم‌وکیف رابطه جنسی ارتباطی با یکدیگر ندارند؛ اما نتایج آخرین تحقیقات انجام شده نقطه مقابل چنین باوری...

خطر شوهران سیگاری

زنان سیگاری و یا حتی غیر سیگاری که در معرض دود سیگار شوهرشان قرار دارند ، نباید از قرص های ترکیبی جلوگیری از بارداری استفاده کنند چراکه با مصرف این...

ایا رابطه ی جنسی انرژی بر است⁉️

يك باور اشتباه در رابطه با روابط جنسي این است كه فعالیت‌های جنسی بسیار انرژی‌بر هستند و فرد باید به لحاظ سلامتی در وضعیت بسیار خوبی قرار داشته باشد. اصولا...

خوردن سوپ و این فواید برای بدن

خوردن سوپ چه تاثیرات مفیدی روی بدن میگذارد و چه فوایدی برای بدن ما دارد چه بیمارانی باید سوپ میل کنند و سوپ مرغ برای چه بیمارانی مفید است؟در ادامه...

ادرار بعد از رابطه ی جنسی

حتما شما هم شنیده‌اید که اگر زوجین بعد از برقراری رابطه جنسی، ادرار کنند با این اقدام از ابتلا به عفونت‌های ادراری پیشگیری می‌کنند. ولی اینکه ادرار کردن چگونه و...

عوارض عجیب و وحشتناک مصرف ویاگرا!

عوارض عجیب و وحشتناک مصرف ویاگرا! از دست دادن آلت تناسلی با ویاگرا ویاگرا یک قرص تاخیری برای مردان محسوب می شود که اینروزها افراد زیادی که از مشکلات نعوظ...

راهکارهایی برای افزایش توان جنسیِ مردان

برای رسیدن به رضایت در فعالیت جنسی، داشتن قدرت جنسی کافی بسیار مهم است یکی از بزرگ‌ترین آرزوهای همه‌ی مردها این است که در رابطه‌ی جنسی عالی عمل کنند. برای...

شایعترین اختلالات جنسی در مردان الکلی

شایعترین اختلالات جنسی در مردان الکلیمصرف مداوم و مزمن الکل سبب اختلالات جنسی می شود. الکل دارای اثرات سمی بر روی کبد، مغز و سیستم عصبی است. امروزه در جوامع...

روش های برای افزایش توان جنسی مردان و تولید مایع منی

منی مایع تولید مثلی مردان است. این مایع درون بیضه های فرد تولید می شود و توان بارور سازی تخمک ماده و تغذیه آنرا دارد. اغلب مردان دوست دارند تا...

سیاست های زنانه در همسرداری

سیاست های زنانه در همسرداری شاید پر تکرار ترین گلایه های بعضی از خانم های محترم این ها باشند :همسرم بهم توجه نمیکنه احساس میکنم همسرم از من سرد شده...

علایم افتادگی رحم

پروپلاس یا افتادگی رحم چیست؟ افتادگی رحم یکی از مشکلاتی است که معمولا (و نه همیشه) بعد از زایمان‌های مکرر در خانم‌ها بروز می‌کند. با این حال اگر خانم‌ها به...

رابطه جنسی متنوع با اورال

رابطه جنسی متنوع با اورال و رابطه دهانی باعث افزایش لذت از رابطه جنسی و رسیدن به ارگاسم بهتر مخصوصا در سنین میانسالی می شود. رابطه دهانی ( اورال )...

چگونه کلیتوریس را تحریک کنیم؟

حتماً شما هم دوست دارید در رابطه جنسی که با همسرتان دارید بهترین لذت را برای او و خود رقم بزنید. کلیتوریس یکی از نقاط بسیار حساس زن برای رسیدن...

عمق واژن چقدر است؟ و ۱۱ نکته دیگر که باید در مورد واژن بدانید!

بسیاری از تصورات غلط در مورد نحوه عمل واژن و نحوه مراقبت از آن وجود دارد. برخی افراد فکر می کنند واژن یک فضای باز بی پایان است (که درست...

اگر 7 روز رابطه جنسی نداشته باشید چه می شود؟

رابطه جنسی یکی از علل سلامت جسمی و روحی زوجین است ، به گفته ی کارشناسان زمانی که به مدت طولانی این رابطه برقرار نشود عوارض جدی بروز خواهند کرد....

فواید رابطه جنسی و راه‌هایی برای جذاب‌تر شدن رابطه زناشویی

سرپوش پزشکی - از فواید رابطه جنسی تا راه هایی برای جذاب تر شدن این رابطه زناشویی نارضایتی جنسی از روابط زناشویی، این روزها به قاتل نامريی بنيان خانواده ها...

چه چیزهایی میل جنسی را افزایش می دهد

میل جنسی یک موهبت الهی است که مانند دیگر نعمت ها و غرایز طبیعی، همچون خواب و گرسنگی و تشنگی و ....نیازمند توجه و رعایت بهداشت مربوطه جهت استفاده صحیح...

موثرترین روشهای تحریک مردان قبل از رابطه جنسی

تحریک جنسی مردان در رابطه جنسی رابطه جنسی از مهم ترین فاکتورهای یک زندگی موفق است و از اهمیت ویژه ای در ازدواج برخوردار است . رابطه جنسی نقش بسیار...

علاقه زنان به ماساژ جنسی این قسمت ها از بدن

علاقه زنان به ماساژ جنسی این قسمت ها از بدن علاقه زنان به ماساژ جنسی این قسمت ها از بدن ماساژ دادن جنسی می تواند بدن خانم ها را برای...

مردان با چه چیزهایی تحریک می شوند؟

مردان و زنان از نظر تحریک پذیری جنسی متفاوت هستند و به طور کلی می‌توان گفت مردان ساده تر و زودتر از زنان تحریک می‌شوند. متاسفانه در بعضی از جوامع...

چگونگی بوسیدن همسر و تاثیرات بوسه

بوسه ای که امروزه به این شکل رواج پیدا کرده، برای اولین بار در میان رومی ها شهرت پیدا کرد. رومی ها در هنگام سلام کردن یکدیگر را می بوسیدند،...

جراحی زیبایی واژن و آلت تناسلی زنان • عمل زیبایی واژن یا لابیا پلاستی

جراحی زیبایی واژن و آلت تناسلی زنان • عمل زیبایی واژن یا لابیا پلاستی عمل زیبایی واژن و آلت تناسلی زنان گشاد شدن واژن : بسیاری از زنان علت گشاد...

نقش سایز سینه در رابطه جنسی با همسر چیست؟

نقش سایز سینه در رابطه جنسی با همسر چیست؟ سایز سینه در در نگاه مردان و زنان بسیار مهم است، توجه به سایز سینه ها در رابطه جنسی و لذت...

رابطه جنسی دهانی برای زنان باید ها و نباید ها

یکی از مراحل مهم پیش نوازش رابطه جنسی دهانی مرد برای زن است. معمولا مردان ابایی از این کار ندارند و به راحتی این کار را برای زن انجام می...

چرا صبح بهترین زمان برای رابطه جنسی است

در واقع دلایل بسیاری دال بر این موضوع وجود دارند که، صبح را برای انجام رابطه جنسی در نظر گیریم.سرحال بودن در صبح حقیقتاً انجام رابطه جنسی را بهتر میسازد....

ام اس ۵ سال قبل از حمله اش خبر می دهد، چگونه متوجه شویم؟

محققان کانادایی کشف کرده‌اند که در افراد مبتلا به بیماری ام‌اس یا اسکلروز چندگانه (Multiple sclerosis) علائم یا موارد هشدارآمیزی، پنج سال پیش از شروع بیماری زمینه خطر را به...

چرا هرگز نباید با موی خیس خوابید؟

مدتی است سردرد دارید و به هیچ عنوان دلیل آن را تشخیص نمی دهید و حتی پزشکتان نیز از علائم بیماری خاصی حرفی نزده؟ و احتمالا موهای خیس خود را...

۷ راهکار برای داشتن دندان های سفید و درخشان

برای سفید کردن دندان چه کنیم؟ حدود ۱۸ درصد افراد می‌گویند که معمولا در هنگام عکس گرفتن سعی می‌کنند دندان‌هایشان را پنهان کنند. بیشتر آنها از رنگ زرد دندان‌هایشان ناراضی‌اند...

چگونه عمر لیمو را تا یکماه افزایش دهیم؟

اگر دوست دارید لیمو ترش را همواره در دسترس داشته باشید، این مطلب را بخوانید تا با شرایط نگهداری آن آشنا شوید. لیمو از محبوب ترین مرکبات است که افارد...

فواید باور نکردنی واجبی برای زنان

راه های زیادی برای از بین بردن موهای زائد بدن وجود دارد ولی یکی از این راه ها در کنار از بین بردن موهای زائد، فواید بیشماری برای بدن دارد....