پیکرتراشیبادی-جتبادی-جت

بادی جت،پیکر تراشی،اوزون تراپی،اوزون درمانی

بادی جت *پیکر تراشی

 بادی جت ,  پیکر تراشی

 

 

 

یکی دیگر از زمینه های استفاده از دستگاه بادی جت ، زیبایی پوست دستتان و صورت شما زیبا جویان می باشد . و همانطور که می دانید اولین قسمتی از بدن که بیشتر جلب توجه می کند پوست دستتان و صورت شما زیبا جویان می باشد.

بیش از هر چیز بافت چربی زیر پوست صورت و دستان شماست که به آن ظاهری جوان می دهد هنگامی که پا به سن می گذاریم پوست ما الاستیسته و استحکام خود را از دست می دهد روند تولید کلاژن کند شده و چربی طبیعی زیر پوست کاهش می یابد. در افرادی که پا به سن می گذارند چربی های زیر پوست به مرور کاهش می یابد تزریق چربی برای این افراد موجب کاهش چین و چروک و جوانسازی پوست می شود در نتیجه با کمک بادی جت و چربی زنده به دست آمده از این روش چهره شما و پوست پشت دستان تان جوانتر به نظر خواهند رسید .

 

بادی جت سینه

بادی جت باسن

تماس با ما

  •  تهران / خ جردن / بالاتر از اسفندیار / نبش عاطفی / برج صبا
  • بخش درمان درد - 22651709
  • بخش زیبایی  -   22651708

اوزون درمانی، بادی جت، پیکر تراشی

مطب تخصصی به آذین در زمینه درمان انواع دردهای حاد و مزمن توسط متخصصين درد و همچنین زیبایی ، لاغری و لیزر فعالیت میکند. در این مرکز متخصصان بیهوشی و جراحی و جراحی پلاستیک و گوش و حلق و بینی مشغول فعالیت میباشند.اوزون درمانیاوزون تراپی ,بادی جت bodyjet,  budy jet  ,پیکرتراشیدرد زانو, درد کمر, درمان دیسک کمر,درمان زانو درد,

تماس با ما

  •  تهران / خ جردن / بالاتر از اسفندیار / نبش عاطفی / برج صبا/طبقه 4 / واحد 42

 

تلگرام  اینیستا