02122651708  02122398403 تلفن    شبکه های اجتماعی 

اوزون تراپی

بخش اوزون تراپی کلینیک به آذین

درمان دردهاي حاد و مزمن،آرتروز زانو،ديسك كمر،دردهاي عضلاني اسكلتي،خار پاشنه ...با استفاده از جديدترين وبه روزترين روشهاي دنيا اوزون درماني روشي نوين در كننرل و بهبود درد وآرتروز ،جلوگيري از پيشرفت بيماري

بادی جت

بخش پیکرتراشی کلینیک به آذین

کلینیک به آذین بخش زیبایی با ارائه خدمات لیپوست ، بادی جت ، لیپوماتیک ، آبدومینوپلاستی ، ماموپلاستی ، بوتاکس ، لیپوساکشن با سالها سابقه و تجربه در این زمینه آماده پذیرایی از شما زیباجویان می باشد.

آشنایی با کلینیک به آذین

بادی جت یکی از جدید ترین روش های تخلیه چربی (پیکر تراشی) از نواحی مختلف بدن بادی جت می باشد. ساخت این دستگاه از کشور صنعتی آلمان می باشد. که در این روش ، کار اصلی از طریق فشار آب صورت می گیرد . در اصل این دستگاه کار پیکر تراشی بدن انسان را با تکنولوژی جدیدی انجام می دهد که در واقع معایب روش های دیگر را بر طرف می کند . بزرگترین مزایای این روش این است که عمل بادی جت ، بدون بیهوشی اما در اتاق عمل و کاملا در محیط بهداشتی و زیر نظر متخصص بیهوشی انجام می گیرد. در پیکرتراشی بوسیله ی بادی جت ، آب به صورت کنترل شده با فشار به زیر پوست و بین بافت چربی ها ( ران ، باسن ، پهلو ، شکم ، و نواحی مختلف بدن )پاشیده می شود که این عمل باعث خردشدن چربی ها می شود و توسط دستگاه ازبدن خارج می شود .

 

بنر
بنر
بنر
بنر

 

بادی جت *پیکر تراشی*زیبایی سینه*به آذین

از بزرگ ترین مزایای که روش بادی جت دارا می باشد ، این است که از چربی به دست آمده در این روش می توان در قسمت های مختلف بدن زیباجو ، اعم از سینه ، باسن و غیره استفاده کرد .از چربی به دست آمده از طریق بادی جت می توان به عنوان یک عمل برای زیبایی سینه ( افزایش سایز سینه) استفاده نمود و از این روش جهت اصلاح پروتزهای که طبیعی به نظر نمی رسند یا ترمیم فرورفتگی هایی که بعضا بعد از عمل پروتز بر روی سینه به چشم می آید بهره گرفت . همچنین این روش برای اکثر زنان لاغر اندامی که دارای چربی کمی در بدن می باشند با زنانی که می خواهند اندازه سینه هایشان را در اسرع وقت و به میزان قابل توجهی افزایش دهند مناسب است .

 بادی جت *پیکر تراشی*زیبایی سینه*به آذین

که در ادامه مزایایی که عمل بادی جت دارد این است که

1 - امکان درمان تحت بیهوشی موضعی ( بدون بیهوشی عمومی )

2 - مصرف داروی کمتر پس از عمل

3 - حداقل درد و ناراحتی

 

برای مطالعه ادامه مطلب کلیک کنید

 

 

مطالب مشابه در مورد بادی جت سینه :

 

بادی جت

پیکر تراشی

بادی جت *پیکر تراشی* زیبایی سینه ی بانوان - مقاله ی 1

بادی جت *پیکر تراشی* زیبایی سینه ی بانوان - مقاله ی 3

بادی جت*پیکر تراشی*درمان بزرگی سینه مردان

بادی جت * پیکرتراشی *Six Pack

بادی جت*پیکر تراشی*نواحی صورت زیباجویان

بادی جت *پیکر تراشی*زیبایی پوست صورت و دستان

بادی جت *پیکر تراشی*زیبایی باسن بانوان

 

 

رسانه های تصویری