مرکز تخصصی بادی جت تهران

کلینیک درمان درد و زیبایی به آذین

لینیک تخصصی به آذین در زمینه درمان انواع دردهای حاد و مزمن توسط متخصصين درد و همچنین زیبایی ، لاغری و لیزر فعالیت میکند. لیپوماتیک | لیپوست | لیپولیزز | لیپولیزر | بادی جت | پیکرتراشی | اوزون تراپی | اوزون درمانی | بوتاکس

به آذین

بادی جت

یکی از جدید ترین روش های تخلیه چربی (پیکر تراشی) از نواحی مختلف بدن بادی جت می باشد. ساخت این دستگاه از کشور صنعتی آلمان می باشد. که در این روش ، کار اصلی از طریق فشار آب صورت می گیرد .

پیکر تراشی با لیپوست
ساکشن
پیکر تراشی با بادی جت
ماموپلاستی
پیکر تراشی با لیپوماتیک
پیکر تراشی با لیپولیزر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 بادی جت

پیکر تراشی
بادی جت (پیکر تراشی) تعریف کلی و علمی:

 

یکی از جدید ترین روش های تخلیه چربی (پیکر تراشی) از نواحی مختلف بدن بادی جت می باشد. ساخت این دستگاه از کشور صنعتی آلمان می باشد. که در این روش ، کار اصلی از طریق فشار آب صورت می گیرد . در اصل این دستگاه کار پیکر تراشی بدن انسان را با تکنولوژی جدیدی انجام می دهد که در واقع معایب روش های دیگر را بر طرف می کند . بزرگترین مزایای این روش این است که عمل بادی جت ، بدون بیهوشی اما در اتاق عمل و کاملا در محیط بهداشتی و زیر نظر متخصص بیهوشی انجام می گیرد. در پیکرتراشی بوسیله ی بادی جت ، آب به صورت کنترل شده با فشار به زیر پوست و بین بافت چربی ها ( ران ، باسن ، پهلو ، شکم ، و نواحی مختلف بدن )پاشیده می شود که این عمل باعث خردشدن چربی ها می شود و توسط دستگاه ازبدن خارج می شود .

 

مشاوره مستقیم توسط پزشک از طریق تلگرام

برای سهولت در تماس بر روی تصویر تلگرام کلیک نمایید....

لیپوماتیک


  که ما تمام توضیحات لازم و حتی فیلم مصاحبه و پرسش و پاسخ با دکتر مربوطه در مورد پیکرتراشی به وسیله بادی جت را همراه با نمایش همین عمل به صورت تصویری ، برایتان در این سایت قرار داده ایم که حتما شما عزیزان کلیپ های مورد نظر را دانلود و تماشا بفرمایید و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

با توجه به فیلم های ارایه شده توسط متخصصین به آذین و مطالعه انواع مقالات در مورد بادی جت ، به این واقعیت اطمینان پیدا می کنید که چربی که توسط فشار آب خرد شده از نواحی مختلف بدن بیمار به بیرون هدایت می شوند بافت سالمی دارد و می توان از آن برای تزریق به نواحی مختلف دیگر بدن بیمار استفاده کرد.

 

فایل پایین در مورد تجربه جراح پلاستیک، آقای دکتر Ditesheim در مورد دستگاه بادی جت و مزایای آن از جمله درد کم توسط این دستگاه که برروی  یکصد و هفتاد و یک کیس صورت گرفته ، می باشد. در کل با مطالعه این مقاله به این نتیجه می رسیم که 

موضوع فراهم کردن یک نگاه مستقیم و صادقانه در مورد بادی جت می باشد ، هدف از این روش فراهم کردن اندامی بهتر ، درد کمتر و زمان کمتر در واقع به عنوان فناوری ماندگار در عمل زیبایی مطرح بوده در این روش ۸۰ درصد از بیماران استفاده می کنند از دارو به مدت کمتر از سه روز، ۶۱ درصد از بیماران از دارو های ضد درد برای ۲۴ساعت یا کمتر استفاده می کنند.

 

بادی جت و پیکر تراشی دریافت مقاله کلیک کنید

 

بادی جت و پیکر تراشی

فایل زیر مجموعه ای از رایج ترین سوالات فنی در زمینه دستگاه Body Jet   بادی جت می باشد. که توسط شرکت Human med آلمان از تمامی خریداران و پزشکانی که از این دستگاه در سراسر دنیا استفاده نموده اند، گردآوری شده و توسط متخصصین بادی جت  ( پیکرتراشی ) پاسخ داده شده است . اين مجموعه در حال حاضر کاملترين مرجع جواب سوالات رايج در مورد اين روش هست که توسط نام آورترين جراحان پلاستيک و زيبايي دنيا پاسخ داده شده است. شما ميتوانيد با کليک روى سوال مورد نظر پاسخ رو مشاهده کنيد ، اين فايل براى همکاران پزشک نيز بسيار قابل استفاده مي باشد.

 

لیپوست ، بادی جت ، پیکر تراشی

پس از ورود روش بادى جت (پیکر تراشی) به دنياى پزشکى تحول عظيمى در جهت اصلاح و برداشتن چربيهاى موضعى و همچنين تزريق چربى به وجود آمد. مطالعات و تحقيقات گسترده اى در زمينه مزاياى اين روش و مقايسه آن با ساير روشها صورت گرفته است. اکثر اين مقالات توسط دپارتمانهاى مطرح جراحى پلاستيک دنيا تهيه شده است.

در ادامه مقاله اى که حاصل مطالعات و تجربيات چندين دپارتمان مطرح جراحى زيبايى در دنيا است ارائه ميشود:

 

 

 

بادی-جت

 

چرا بهترين روش براى تزريق چربى جهت حجم دهى سينه و باسن روش بادى جت (پیکر تراشی ) است؟

 

بسيارى از افرادى که تمايل به تزريق چربى جهت حجم دهى و اصلاح فرم سينه ها و باسن دارند با اين دغدغه مواجه اند که بهترين روش کدام است و چربى تزريق شده چه مقدار ماندگارى دارد؟ بايد توجه کرد که مهمترين نکته در ماندگارى و کيفيت کار انجام شده ميزان زنده بودن سلولهاى چربى است ، از آنجا که در روشهاى مشابه اکثر سلولهاى چربى از بين مي رود در نتيجه ماندگارى تزريق کم خواهد بود ، جزييات بيشتر و اصل مقاله را در اينجا ببينيد:

 

 دریافت مقاله به زبان اصلی کلیک نمایید

 

لیپوماتیک

 

 


  Beaulهمان Breast Augmentution By Lipotransfer  است که بیانگر روش جدیدی از گرافت چربی تقویت و بزرگی سینه است. از مزایای این روش این است که نسبت به روش های قبلی وقت کمتری می برد چون نیازی به سانتریفیوژ ندارد و چربی های آسپیره شده حاوی سلول های خونی بسیار کمی هستند و در ضمن سلول های چربی خارج شدهAlredy   شسته شده و آماده تزریق هستند و چون Lipocollector فیلتر دار استفاده می شد نیاز به سانتریفیوژ ندارد.

 

 

تجویز های انديكاسيون :

 

1- افرادی که می خواهند سینه های بزرگتری داشته باشند.

2- افرادی که نمی توانند پروتز را تحمل کنند یا می خواهند آنرا خارج کنند یا آنهایی که میخواهندآن را اصلاح کنند.

3- ترمیم سینه پس از جراحی سرطان سینه.

 

مدت زمان بقاء :

 

بعد از 6 هفته ، 80% سلول های ترانسفرشده با سلولهای میزبان مجتمع و یکسان می شود و این سلولهای مجتمع شده بصورت دائمی ماندگار هستند. این روش باعث ماسکه شدن و یا تقلید سلولهای تومورال نمی شود.

مشاوره مستقیم توسط پزشک از طریق تلگرام

برای سهولت در تماس بر روی تصویر تلگرام کلیک نمایید....

بادی جت

عوارض بادی جت :

 

بسیار جزئی است و شامل :

1- هماتوم خفیف

2- درد خفیف : که در روز اول بعد از عمل رخ می دهد .


جمع کردن چربی ها به روش های نامناسب می تواند منجر به عوارض مثل کیست شود که توسط بادی جت تا بحال دیده نشده است.
در شیوه بادی جت به دلیل اینکه چربیها تحت فشار منفی خارج می شوند آسیب کمتری می بینند و کیفیت بهتری دارند و مقدار آبی که بعد از فیلتر شدن در آن باقی می ماند به توزیع بهتر و یکنو اخت چربی در بافت و لایه زیرپوستی کمک می کند .

 

بادی-جت

 

نکته مهم این است که چون سلولهای چربی شکننده هستند نباید بعد از تزریق جهت فرم دادن نواحی فشار بیشتری روی حجم تزریق وارد کرد . یکی از محاسن بزرگ بادی جت ، عدم آسیب پذیری سلول های بنیادی چربی است که همزمان با خروج سلولهای چربی خارج می شوند . بعداز عمل پستان باید با یک بانداژ ضخیم محل تزریق بانداژ شده و فشار مستقیم روی آن بیاید. در مجموع مزایای این شیوه زمان عمل کوتاه ، استخراج سلولهای چربی کاملا زنده و سالم و با کیفیت با قابلیت تزریق به سینه و باسن ، توان انجام آن در حالت سرپایی و تحت بی حسی موضعی است. بادی جت باعث آسیب عروق و اعصاب نمی شود و بعد از عمل، اسکار برجای نمی گذارد اما ممکن است فیبروز واکنش اندکی ایجاد شود.

 

 

 

بادی جت

 

 

مزایای دیگر بادی جت (پیکر تراشی) :

از مزيتهاى روش پیکر تراشی با بادى جت ايمن بودن و بدون عارضه بودن آن در مقايسه با ساير روشها است. در اين روش با توجه به اينکه ميزان بسيار کمترى از مايع (تاميسنت) محلولى مرکب از سرم و داروهاى بى حسى و تنگ کننده هاى عروق بافت چربى استفاده ميشود لذا هيچ عارضه اى (حتى سرگيجه ها و بدى حال عمومى که در ساير روشها شايع است و به علت جذب همين محلول تاميسنت در بدن است) وجود نخواهد داشت و ماساژ تخليه هاى دردناکى که در ساير روشها به علت باقيمانده همين مايع تاميسنت است در اين روش وجود ندارد. همچنين در روش پیکر تراشی با بادى جت چون جداسازى چربى ها توسط جت آب صورت ميگيرد آسيب بافتى و ايجاد پستى بلندى که در روشهاى قديميتر وجود داشت وجود ندارد ، از اين رو از پیکر تراشی با بادى جت به عنوان تحولى عظيم در حيطه پيکرتراشى ياد ميشود.

 

 

در دانشگاه مونيخ توسط آقاى دکتر "کلائوس يوبرتير" و همکارانشان پس از مطالعه و مقايسه بر روى زيبا جويانى که به روش پیکر تراشی با بادى جت تخليه چربى شده بودند در مقايسه با زيباجويانى که تحت ساير روشها قرار گرفته بودند به اين نتايج دست پيدا کردند :

آنها دريافتند که تخليه چربى با بادى جت (پیکر تراشی) هيچ آسيبى به بافتها و ارگانهاى بدن نخواهد رساند وکاملا بدون عارضه است. همچنين سلولهاى چربی جدا شده در اين روش کاملا زنده بوده و کيفيت بالايى دارد. لذا در صورت استفاده جهت اصلاح فرم سينه ها يا باسن ماندگار خواهد بود. به همين علت ايشان و همکارانشان اين روش را توصيه و مناسب تر از ساير روشها ارزيابى کردند. اصل مقاله و ادامه مطلب را اينجا ببينيد.

 

پیکر-تراشی

 

در يک مطالعه گسترده که توسط آقاى دکتر "آنتونيو آراکو"و همکارانشان در دپارتمان جراحى پلاستيک دانشگاه بيرمينگهام انگلستان بر روى زيبا جويان انجام شد و در آن مقايسه بين برداشتن چربيها به کمک بادى جت و ساير روشهاى قديمي تر صورت گرفت به طور خلاصه اين نتايج حاصل شد:

طول عمل پیکر تراشی با بادى جت بسيار کوتاهتر بوده و در نتيجه استرس و ناراحتى بيمار بسيار کمتر است. درد و کبوديهاى بعد از عمل در روش بادى جت به طور معنادارى از ساير روشهاى موجود کمتر بوده و بيماران احتياج به گذراندن دوران نقاهت و استراحت ندارند. با توجه به نتايج درد و کبودى بسيار کمتر(که با رضايتمندى بسيار بيشتر زيبا جويان در مقايسه با ساير روشها همراه بود) .

دپارتمان مذکور که يکى از مطرح ترين دپارتمانهاى جراحى پلاستيک و عملهاى زيبايى در سطح اروپاست روش پیکر تراشی با بادى جت را جايگزين ساير روشها کرده و نتايج چشمگير اين روش را منتشر نموده است.

 

 

جزييات و اصل مقاله را در اينجا بخوانيد.:

 

مشاوره مستقیم توسط پزشک از طریق تلگرام

برای سهولت در تماس بر روی تصویر تلگرام کلیک نمایید....

لیپوست

 

لیپوماتیک

 

حالا شما عزیزان را پس از مطالعه کامل در رابطه با علم لیپوست و پیکرتراشی ، به تعدادی از نمونه کارهایی که در رابطه با این عمل زیبایی انجام شده است دعوت می کنیم .

 

 

لازم به ذکر است  به دلیل مسئله فیلترینگ و رعایت شئونات اخلاقی ،  قابل نمایش در سایت نمی باشد ، لذا برای درخواست کامل نمونه کارها می توانید از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

 

 

 

بادی جت (پیکر تراشی)

بادی جت دستگاهی جدید و ساخت کشور آلمان که جهت انجام عمل پیکرتراشی استفاده می شود . بادی جت به خرد کردن و خارج کردن چربی های اضافه بدن گفته می شود که یک عمل جراحی سبک سرپایی و بدون بیهوشی می باشد . در این تکنیک با استفاده از پاشیدن آب با قدرت بالا چربی های زیر پوست و به شکل کنترل شده و ایمن چربی های زیر پوست تکه تکه و جدا می شود و همزمان به داخل دستگاه مکیده می شود. برعکس سایر دستگاه های لپوساکشن که باعث از بین رفتن چربی خروجی می شوند و چربی ساکشن شده زنده نیست و باید دور ریخته شود چربی به دست آماده در روش بادی جت زنده می باشد و قابل تزریق مجدد در بدن است.

 

 

 بادی-جت-لپوماتیک

پیکر تراشی با استفاده از فشار آب ( بادی جت) و افزایش حجم سینه با تزریق چربی:

یک روش جدیدی می باشد که جایگزین روش های قدیمی تری مانند پروتزهای سیلیکونی جهت بزرگ کردن سینه شده است .در این روش از چربی خود فرد استفاده می شود ، این چربی توسط روش بادی جت (پیکر تراشی) از نواحی مختلف بدن استخراج شده و سپس شستشو می شود ، محتویات خونابه آن توسط دستگاه لیپوکالکتور و در شرایط کاملا استریل جداسازی و چربی دوباره به خود فرد تزریق می گردد.

 

 

روش تزریق چربی در شیوه بادی جت را برای چه کسانی می توان استفاده کرد؟

این روش در سه گروه از افراد قابل استفاده است :

1- اولین گروه افرادی هستند که صرفا جهت زیبایی و بزرگ کردن حجم پستان مراجعه نموده اند.

2- این روش یک شیوه کارآمد و مناسب جهت رفع غیرقرینگی ها و تو رفتگی ها در افرادی است که مایل نیستند جراحی و تعبیه پروتز سیلیکونی قرار بگیرند .

3- از این روش همچنین می توان در افرادی که به دلیل سرطان سینه تحت جراحی برداشتن سینه قرار گرفته اند جهت بازسازی پستان استفاده کرد.

یکی از سوالاتی که همیشه مطرح می شود این است که دوام این روش چقدر است ؟

پس از حدود تقریبا 80 % این چربی تزریق شده با بافت های بدن شخص ادغام می شود و این حجم به طور دائم باقی می ماند.

سوال مهم دیگری که معمولا پرسیده می شود این است که:

آیا تزریق چربی می تواند در تصویر برداری ها باعث پنهان تومورها یا توده های سرطانی شود یا اینکه تظاهری شبیه آنها داشته باشد و با تومور اشتباه شود؟

خیر به دلیل پیشرفت در تصویر برداری های تشخیص طی 10 سال گذشته این مشکل ایجاد نمی شود.

مزایای این روش به طور خلاصه چیست ؟

1- چربی از خود فرد گرفته شده و به خودش تزریق می شود (طی یک مرحله جراحی)

2- کل عمل جراحی کمتر از 2 ساعت طول می کشد.

3- دوام و زیبایی بالایی دارد.

 

 

  بادی جت (پیکر تراشی )

سوالات متداول :

1 - آیا مشاوره اولیه توسط پزشک انجام می گیرید؟

بله - بعد از معاینه ابتدایی و مشاوره ی کامل زمان عمل بادی جت تعیین می گردد. در ضمن برنامه غذایی و موارد ی که یک هفته قبل باید رعایت کنید تعیین می گردد.

 

2 - نحوه مراقبت بیمار از ابتدای تا انتهای کار چگونه است ؟

شما بیمار محترم ؛ می توانید 24 ساعته با مشاورین ما و تایم های خاص با پزشک معالج در ارتباط باشید.

 

3 - آیا عمل جراحی در مطب صورت می گیرد؟

خیر ، عمل جراحی کاملا در اتاق عمل و بارعایت کامل موارد بهداشتی و زیرنظر تیم پزشکی و بیهوشی صورت می گیرد.

 

4-آیا رعایت رژیم غذایی و ورزش برای ایجاد تناسب اندام کافی نیست؟

توصیه می شود افراد چاق قبل از درخواست لیپوساکشن تلاش کنند با رعایت رژیم غذایی متعادل و انجام دادن منظم فعالیتهای ورزشی وزن خود را متعادل و پس از آن برای خارج کردن چربی های مقاوم به ورزش و رژیم غذایی از لیپوساکشن کمک بگیرند زیرا افراط در رژیم گرفتن و زیاده از حد ورزش کردن در رفع چاقی های موضعی موثر نمی باشد.

 

5-آیا نتایج لیپوساکشن با دستگاه بادی جت دائمی است و برگشت ندارد ؟

نتایج لیپولیز با دستگاه بادی جت طولانی مدت است و عمل ساکشن شده نسبت به چاقی مجدد مقاوم است اگر بیماران بعد از لیپوساکشن مجددا اضافه وزن پیدا کند این اضافه وزن به طور متناسب به کل بدن توزیع خواهد شد با این حال توصیه می شود بعد از عمل کنترل وزن داشته باشند پرخوری و کم تحرکی نکنند.

 

6-مناسب ترین افراد جت انجام پیکرتراشی با بادی جت چه افرادی هستند؟

مناسب ترین افراد افراد سن زیر 60 سال که از چاق موضعی به نواحی مثل شکم ، پهلوها ، پشت رانها، بازوها رنج می برند (معمولا مقداری از چربی تجمع پیدا کرده به این نواحی به رژیم غذایی و ورزش مقاوم است ).

 

7-آیا ممکن است بعد از لیپوساکشن به روش بادی جت پوست آن ناحیه برای همیشه شل وآویزان باقی بماند؟

طبیعی است که پوست ناحیه ساکشن شده پس از بیرون کشیدن چربی های اضافه موقتا شل و آویزان خواهد بود اما این حالت با پوشیدن شکم بند مخصوص پس از چند هفته برطرف شده و بدن کاملا فرم خواهد گرفت جمع شدن و حالت گرفتن پوست ناشی از خاصیت ارتجاع پذیری ذاتی آن است . لازم به ذکر است که در بین روش های از بین بردن چاقی موضعی دستگاه بادی جت با بهترین نتایج بعد از عمل و بهترین جمع شدگی و ترمیم پوست همراه بوده است.

 

8-بعد از پیکر تراشی با بادی جت تا چند سایز آن ناحیه از بدن کوچک تر شود؟

معمولا ظرف 4-2 هفته ناحیه ساکشن شده بطور چشمگیری به یکباره متناسب خواهد شد البته اصلاح سایز طی 1 الی 6 ماه همچنان ادامه خواهد داشت کسانی که تدارک مراسم خاصی را دارند بهتر است حداقل یک ماه زودتر ساکشن کرده باشند.

 

9-مدت مرخصی محل کار بعد از لیپوساکشن با دستگاه بادی جت چقدر است؟

با توجه به اینکه این عمل کاملا سرپایی ، بدون بیهوشی انجام می شود ، شخص پس از انجام با پای خود مرکز جراحی را ترک کرده و از فردای آن روز می تواند بدون هیچ مشکل در محل کار خود حاضر شود.

 

10-مزایای روش بادی جت (پیکر تراشی) نسبت به سایر روشها نظیر لیپوماتیک،لیپولیز چیست؟

مزيت اول:

ليفت پوست بعد از عمل به نسبت روشهاى مشابه بسيار بهتر و بيشتر انجام خواهد شد و مشکلاتى که بعضاً در روشهاى قبلى مانند ايجاد ناهموارى و غيرقرينگى به وجود مى آمد در اين روش برطرف شده است.

مزيت دوم:

در روش های قبلی به علت مصرف زیاد مایع حین عمل تا مدتها خروج ترشحات و خونابه از محل سوراخها و احتیاج به ماساژهای دردناک جهت تخلیه ترشحات داشته که در این روش به علت زمان کوتاه تر عمل مایعات و ترشحات روز بعد از عمل قطع شده و احتیاج به ماساژهای تخلیه وجود ندارد.

مزيت سوم:

چربی استخراج شده در این روش کاملا زنده می باشد و قابلیت تزریق جهت حجم دهی سینه و باسن را دارد در حالیکه در روش های قبلی مقدار زیادی از چربی استخراج شده از سلولها ی مرده تشکیل شده بود و در نتیجه اگر برای تزریق استفاده می شد حجم زیادی از آن از بین می رفت ولی در این روش بیشتر از 80 درصد چربی تزریق شده بصورت مادام العمر ماندگار است.

مزيت چهارم:

دوره نقاهت این عمل یک روز است و از روز بعد فعالیت های عادی شروع می شود این در حالی است که در روشهای قبلی به علت درد زیاد و ترشحات فراوان به چندین روز استراحت احتیاج است. در کل بادی جت در حال حاضر جدید ترین روش و کاملا بدون عارضه است و نسبتا به روش های قبلی با نتایج بسیار بهتر همراه است.

 

مشاوره مستقیم توسط پزشک از طریق تلگرام

برای سهولت در تماس بر روی تصویر تلگرام کلیک نمایید....

بادی جت

 

حالا شما عزیزان را پس از مطالعه کامل در رابطه با علم لیپوست و پیکرتراشی ، به تعدادی از نمونه کارهایی که در رابطه با این عمل زیبایی انجام شده است دعوت می کنیم .

 

 لیپوماتیک

لازم به ذکر است  به دلیل مسئله فیلترینگ و رعایت شئونات اخلاقی ،  قابل نمایش در سایت نمی باشد ، لذا برای درخواست کامل نمونه کارها می توانید از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

 

 دانلود مقالات رسمی در مورد بادی جت 

مقاله شماره 1 بادی جت مقاله شماره 2 بادی جت مقاله شماره 3 بادی جت مقاله شماره 4 بادی جت
مقاله شماره 5 بادی جت مقاله شماره 6 بادی جت مقاله شماره 7 بادی جت مقاله شماره 8  بادی جت
مقاله شماره 9 بادی جت مقاله شماره 10 بادی جت مقاله شماره 11 بادی جت مقاله شماره 12 بادی جت
مقاله شماره 13 بادی جت مقاله شماره 14 بادی جت مقاله شماره 15 بادی جت مقاله شماره 16 بادی جت
 

درباره ما

کلینیک تخصصی به آذین در زمینه درمان انواع دردهای حاد و مزمن توسط متخصصين درد و همچنین زیبایی ، لاغری و لیزر فعالیت میکند. لیپوماتیک | لیپوست | لیپولیزز | لیپولیزر | بادی جت | پیکرتراشی | اوزون تراپی | اوزون درمانی | بوتاکس


شماره بخش زیبایی لیپوماتیک : 22651708     021 (98+)
شماره بخش درمان درد بدن  :   22651709     021 (98+)

شبکه های اجتماعی

آمار بازدید

امروز328
دیروز273
این هفته898
این ماه7067
کل9900

4
آنلاین

دوشنبه, 30 بهمن 1396 23:23

به آذین در شبکه های اجتماعی

کانال تلگرام به آذین
صفحه اینیستاگرام
به آذین
کلینیک به آذین

کلینیک به آذین