02122651708  02122398403 تلفن    شبکه های اجتماعی 

اوزون تراپی

بخش اوزون تراپی کلینیک به آذین

درمان دردهاي حاد و مزمن،آرتروز زانو،ديسك كمر،دردهاي عضلاني اسكلتي،خار پاشنه ...با استفاده از جديدترين وبه روزترين روشهاي دنيا اوزون درماني روشي نوين در كننرل و بهبود درد وآرتروز ،جلوگيري از پيشرفت بيماري

بادی جت

بخش پیکرتراشی کلینیک به آذین

کلینیک به آذین بخش زیبایی با ارائه خدمات لیپوست ، بادی جت ، لیپوماتیک ، آبدومینوپلاستی ، ماموپلاستی ، بوتاکس ، لیپوساکشن با سالها سابقه و تجربه در این زمینه آماده پذیرایی از شما زیباجویان می باشد.

آشنایی با کلینیک به آذین

بادی جت یکی از جدید ترین روش های تخلیه چربی (پیکر تراشی) از نواحی مختلف بدن بادی جت می باشد. ساخت این دستگاه از کشور صنعتی آلمان می باشد. که در این روش ، کار اصلی از طریق فشار آب صورت می گیرد . در اصل این دستگاه کار پیکر تراشی بدن انسان را با تکنولوژی جدیدی انجام می دهد که در واقع معایب روش های دیگر را بر طرف می کند . بزرگترین مزایای این روش این است که عمل بادی جت ، بدون بیهوشی اما در اتاق عمل و کاملا در محیط بهداشتی و زیر نظر متخصص بیهوشی انجام می گیرد. در پیکرتراشی بوسیله ی بادی جت ، آب به صورت کنترل شده با فشار به زیر پوست و بین بافت چربی ها ( ران ، باسن ، پهلو ، شکم ، و نواحی مختلف بدن )پاشیده می شود که این عمل باعث خردشدن چربی ها می شود و توسط دستگاه ازبدن خارج می شود .

 

بنر
بنر
بنر
بنر

 

بادی جت*پیکر تراشی

کلینیک به آذین با سالها تجربه و تخصص در زمینه بادی جت و پیکرتراشی اماده خدمت رسانی به تمام زیبا جویان در زمینه زیبایی می باشد . از دیگر مشکلاتی که ممکن است مردان با آن درگیر هستند و باعث شده است که به فکر درمان آن بیافتند بزرگی و افتادگی سینه آنها می باشد . لذا ما به شما عزیزان مژده می دهیم برای درمان و بهتر کردن وضیعت این چنینی ، می توانید از طریق بادی جت که با استفاده از تکنیک کم تهاجمی بادی جت می توان سینه مردانی که به دلیل چربی اضافه بزرگ و غیر طبیعی دارند را به روش ظریف موثر ایمن و عملا بدون اسکار درمان نمود. با توجه به بافت همبند مستحکم در ناحیه سینه مردان و به منظور کاهش آسیب به اعصاب و رگهای خونی پیشنهاد شده است که از قدرت و دقت فوق العاده بالای بادی جت برای کوچک کردن سینه و حذف حداکثری بافت های چربی بهره گرفت.

بادی جت|درمان بزرگی سینه مردان|کلینیک به آذین

بادی جت*پیکر تراشی*درمان بزرگی سینه مردان بادی جت پیکر تراشی بادی جت * پیکرتراشی *Six Pack بادی جت*پیکر تراشی*نواحی صورت زیباجویان بادی جت *پیکر تراشی*زیبایی پوست صورت و دستان بادی جت *پیکر تراشی*زیبایی باسن بانوان بادی جت *پیکر تراشی* زیبایی سینه ی بانوان - مقاله ی 1

 

لیپوساکشن | بادی جت | لیپوست | لیپوماتیک | مامو پلاستی | ابدومینوپلاستی | بوتاکس | اوزون تراپی

{KomentoDisable}

رسانه های تصویری