02122651708  02122398403 تلفن    شبکه های اجتماعی 

اوزون تراپی

بخش اوزون تراپی کلینیک به آذین

درمان دردهاي حاد و مزمن،آرتروز زانو،ديسك كمر،دردهاي عضلاني اسكلتي،خار پاشنه ...با استفاده از جديدترين وبه روزترين روشهاي دنيا اوزون درماني روشي نوين در كننرل و بهبود درد وآرتروز ،جلوگيري از پيشرفت بيماري

بادی جت

بخش پیکرتراشی کلینیک به آذین

کلینیک به آذین بخش زیبایی با ارائه خدمات لیپوست ، بادی جت ، لیپوماتیک ، آبدومینوپلاستی ، ماموپلاستی ، بوتاکس ، لیپوساکشن با سالها سابقه و تجربه در این زمینه آماده پذیرایی از شما زیباجویان می باشد.

آشنایی با کلینیک به آذین

بادی جت یکی از جدید ترین روش های تخلیه چربی (پیکر تراشی) از نواحی مختلف بدن بادی جت می باشد. ساخت این دستگاه از کشور صنعتی آلمان می باشد. که در این روش ، کار اصلی از طریق فشار آب صورت می گیرد . در اصل این دستگاه کار پیکر تراشی بدن انسان را با تکنولوژی جدیدی انجام می دهد که در واقع معایب روش های دیگر را بر طرف می کند . بزرگترین مزایای این روش این است که عمل بادی جت ، بدون بیهوشی اما در اتاق عمل و کاملا در محیط بهداشتی و زیر نظر متخصص بیهوشی انجام می گیرد. در پیکرتراشی بوسیله ی بادی جت ، آب به صورت کنترل شده با فشار به زیر پوست و بین بافت چربی ها ( ران ، باسن ، پهلو ، شکم ، و نواحی مختلف بدن )پاشیده می شود که این عمل باعث خردشدن چربی ها می شود و توسط دستگاه ازبدن خارج می شود .

 

بنر
بنر
بنر
بنر

 

درمان خانگی

در ادامه لیستی از مراقبت های خانگی موثر برای درمان درد پایین کمر و گرفتگی کمر ارائه شده است. این روش های درمانی باعث بهبود وضعیت بسیاری از بیماران (کاهش درد بالا و پایین کمر)، کاهش خشکی کمر و کاهش تعداد جلسات رجوع آنها به پزشک می شود: فعالیت های خود را متوقف کنید: با مشاهده اولین علامت گرفتگی عضله باید فعالیت خود را متوقف کنید، حتی اگر این علامت خفیف باشد. شما می توانید عضلات گرفته را ماساژ دهید. سرما درمانی:ورم و افزایش جریان خون باعث افزایش درد پس از آسیب دیدگی می شود. در ابتدا با مشاهده علائم گرفتگی کمر، با استفاده از سرما درمانی این واکنش ها را به حداقل برسانید. سرمادرمانی معمولا پس از اولین  مرتبه گرفتگی کمر موثر است، اما در صورتی که گرما درمانی باعث تسکین درد پایین و بالای کمر نشد، می توانید سرما درمانی را ادامه دهید. یک کمپرس یخ را به مدت 12 تا 15 دقیقه در ناحیه دردناک قرار دهید و این کار را در یک یا دو روز اول هر دو ساعت یک بار تکرار کنید. گرما درمانی:گرمای رطوبت دار فوق العاده است. ما به این مساله پی برده ایم که اغلب بیماران به گرمای رطوبت دار نسبت به گرمای خشک بهتر واکنش نشان داده اند. گرما باعث شل کردن عضلات، کاهش و درمان خشکی کمر می شود. گرما درمانی باید پس از سرما درمانی صورت بگیرد. به مدت 15 دقیقه گرمای رطوبت دار را در ناحیه دردناک مورد استفاده قرار دهید و این کار را تا زمان برطرف شدن گرفتگی کمر هر 4 ساعت یک بار  تکرار کنید. استراحت: دو تا سه روز به خود استراحت دهید، مخصوصا اگر گرفتگی عضلات کمر ناشی از آسیب عضلانی است. استراحت کردن بسیار مهم است، زیرا باعث بهبودی سریع تر آسیب عضلانی می شود. با این حال، حفظ تحرک در طول این دوره بسیار ضروری است. بعضی از بیماران به دلیل بی تحرکی دچار خشکی عضلانی می شود. به منظور جلوگیری از این مشکل، سعی کنید روزی چند بار به مدت چند دقیقه در صورتی که درد اجازه دهد، به آرامی پیاده روی کنید. از چرخاندن و خم کردن بالا تنه خود خودداری کنید. این کار باعث افزایش گرفتگی عضلات کمر می شود. پاهای خود را بالا بیاورید:اغلب بیماران مبتلا به گرفتگی کمر گزارش داده اند که پیدا کردن یک وضعیت مناسب برای آنها کار دشواری است. در ادامه چندین وضعیت برای شما ارائه می شود که  برای افراد مبتلا به این بیماری موثر است:

روی زمین یا رختخواب سفت دراز بکشید و قسمت پایین پاهای خود را روی تکیه گاه یا یک صندلی قرار دهید و زانوهای خود را با زاویه 90 درجه خم کنید. همچنین می توانید پاهای خود را بالا بیاورید و روی یک بالشت قرار دهید. در حین نشسن پا یا ساق پای خود را روی یک چارپایه قرار دهید. گاهی اوقات بالاتر بردن زانوها نسبت به ران موثر است. کمر خود را صاف نگه دارید و با بالا نگه داشتن زانوهای خود نسبت به وضعیت نرمال به این طرف و آن طرف بروید. این حرکت ورزشی مخصوصا اگر شما دچار انقباض عضله یا ناراحتی در ناحیه کمر خود باشید، موثر تر است. با قرار دادن بازو خود در بالای سر به آرامی عضلات کمر خود را کشش دهید. می توانید روزی سه تا چهار بار و هر بار ده مرتبه این حرکت را به مدت 5 تا 10 ثانیه انجام دهید. در صورتی که دچار گرفتگی عضلات کمر هستید و این ورزش باعث ایجاد درد می شود آن را متوقف کنید. بر روی زمین دراز بکشید و زانوهای خود را خم و پای خود را صاف کنید و سپس یک زانو را به آرامی به سمت سینه خود بکشید و  به مدت 10 ثانیه در این وضعیت باقی بمانید و سپس پای خود را روی زمین قرار دهید و سپس این کار با زانوی دیگر خود انجم دهید. این کار را روزی دو تا سه مرتبه و هر بار بین 5 دفعه برای هر پا در صورت امکان انجام دهید. در صورتی که این حرکت ورزشی باعث تشدید درد کمر و دیگر علائم می شود از انجام آن خودداری کنید.

رسانه های تصویری