اوزون تراپی | اوزون درمانی | ازن درمان | ازن تراپی

کلینیک درد به آذین

دکتر هوشنگ بحرانی

عضو هئیت علمی دانشگاه

 

ازن تراپی

درمان درد بدون عمل جراحی | با هزینه خیلی کم | با تزریق گاز اوزون

درمانگاه درد به آذین در زمینه درمان انواع دردهای حاد و مزمن توسط متخصصين درد فعالیت میکند.

اوزون درمانی

اوزون درمانی

اوزون تراپی

اوزون تراپی

اوزون تراپی

اوزون تراپی

اوزون درمانی

اوزون تراپی

اوزون درمانی

درمان اوزون تراپی

اوزون تراپی

اوزون تراپی

دیسک کمر ، مواد و روش ها

دیسک کمر ، مواد و روش ها

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دیسک کمر ، مواد و روش ها

از سال 2001 تا سال 2009 ، حدود 500 بیمار را در مرکز که از بیماری های ستون فقرات از جمله سیاتیک ، کمر درد یا علائم مبنی بر تنگی کانال بودند را تحت درمان قرار دادیم . در این مورد آخر ، بیماران از احتمال این که علائم ممکن است از بین نروند یا این که هر گونه کاهش در درد ممکن است خیلی خفیف باشد ، مطلع شده بودند . در موارد دیگر ، با این حال ، بیماران به نقطه ی قادر بودن به راه رفتن بدون

کمک بهبود یافتند و در دو مورد منجر به فلج از نوع RRS وجود داشت .
اکثر بیماران ما بین 35 و 60 سال سن داشتند ، ولی همچنین بیماران مسن مبتلا به بیماری های جدی مخرب ستون فقرات را مورد درمان قرار دادیم . بهترین نتایج ما بیمارانی که جهت درمان در مرحله ی حاد پیش ما آماده بودند ، با یک آزمون Lasegue در 30 درجه به دست آمده بود .
این بیماران بهبودی فوری علائم پس از نفوذ پاراورتبرال را نشان دادند . با تمامی این بیماران ، دارویی از بین برنده را به اجرا درآوردیم ، به موجب آن ، آن ها با استفاده از مسکن ها در طول دوره ی زمانی درمان دلسرد شده بودند . تمامی بیماران پس از درمان مورد اسکن MRI ستون فقرات قرار گرفتند . این مسئله برای ما جهت بررسی دقیق ثبت های دارویی بیماران برای هر نشانه ای از بیماری های قلبی عروقی و یا گردش خونی که بتوان برای درمان توصیه کرد ، دارای اهمیت بود و به هر یک از بیماران یک ECG قبل از آغاز تزریق اوزن پاراورتبرال داده شد .
آزمایش خون و انعقاد نیز به نظر من جهت جلوگیری از تشکیل هماتوم در ناحیه ای که نفوذ باید صورت گیرد دارای اهمیت است . بیماران باید قبل از آغاز مراحل درمانی فرم رضایت نامه را به طور واضح ، دقیق و جامع امضا کنند .
مطالعات موردی از دو بیمار جوان
بیمار اول ، 35سال با تورم بزرگ L5-S1
اسکن های MRI قبل و بعد از درمان ، از بین رفتن تورم را نشان می دهد .
بیمار دوم ، با استفاده از تصاویر MRI دارای تورم L4-L5 . کاهش تورم در این مورد نیز مشاهده شد .
نتیجه گیری ها
استفاده از نفوذ های اوزن پاراورتبرال در درمان بیماری دیسک در حال حاضر به خوبی شناخته شده است ، همان طور که از نتایج به دست آمد . جراحان ارتوپدی و جراحان اعصاب از این روش برای سال ها با نتایج عالی استفاده کرده اند . اخیرا ، این روش با استفاده از سلول های بنیادی ترکیب شده است .
این دو روش در رابطه با هدف افزایش ضخامت و کیفیت دیسک استفاده شده است ، اما هنوز تنها پوشش محدودی از این بررسی در این مقاله ذکر شده است . مطالعات نفوذ های اکسیژن – اوزن با سلول های بنیادی که در درمان بیماری مایع بین مهره ای ترکیب شده است در این مقاله گزارش شده است .
مطالعات و آزمایش های انجام شده توسط پروفسور پوپاندوپولو در دونتسک ، اوکراین ، نشان دادند که استفاده از این دو روش با یکدیگر در یک بیمار گرایش به بیماری دیسک را بهبود می بخشد . ما هیچ شواهد MRI ی افزایش چشم گیر در ارتفاع دیسک نداریم ، هر چند برخی از تصاویر MRI نشان می دهد که دیسک های بیمارانمان تغییر کردند ، مغذی تر شدند و حتی مقدار چند میلی متر بالاتر رفتند . مخلوطی از اکسیژن و اوزن جهت معکوس کردن کامل علائم و کاهش اندازه ی(حجم) مواد متورم نشان داده شده است .

درباره ما

کلینیک تخصصی به آذین در زمینه درمان انواع دردهای حاد و مزمن توسط متخصصين درد و همچنین زیبایی ، لاغری و لیزر فعالیت میکند. لیپوماتیک | لیپوست | لیپولیزز | لیپولیزر | بادی جت | پیکرتراشی | اوزون تراپی | اوزون درمانی | بوتاکس


شماره بخش زیبایی لیپوماتیک : 22651708     021 (98+)
شماره بخش درمان درد بدن  :   22651709     021 (98+)

شبکه های اجتماعی

آمار بازدید

امروز327
دیروز273
این هفته897
این ماه7066
کل9899

5
آنلاین

دوشنبه, 30 بهمن 1396 23:19

به آذین در شبکه های اجتماعی

کانال تلگرام به آذین
صفحه اینیستاگرام
به آذین
کلینیک به آذین

کلینیک به آذین